مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس فروشگاه گستر کالا

مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس – فروشگاه گستر کالا
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

در قسمت جلو مبدل، شیت لوله ها که قطر بزرگتری دارد به پوسته جوش داده میشود. مبدلهای حرارتی را می توان پرکاربردترین عضو در فرآیندهای شیمیایی دانست که در اکثر بخش های صنعتی قابل ملاحظه است. مبدل های حرارتی هپاکو بهترین انتخاب برای خنک کردن انواع روغن های هیدرولیک و صنعتی تبادل دما، تامین آبگرم یا کاهش دمای آب، خنک کردن هوای فشرده و رطوبت گیری ( جایگزین سه مبدل حرارتی ) وهمچنین بعنوان اواپراتور، اکونومایزر و ساب کولر در سیکل سرمایی می باشد. انواع مبدلهای حرارتی بطور فهرست عبارتند از: بویلر BOILER – سوپر هیتر SUPER HEATER- پیش گرمکن یا اکونومایزر ECONOMIZER ری بویلر یا جوشا ننده REBOILER – گرم کننده یا هیتر HEATER-EVAPORATOR تبخیر کننده کولر COOLER-کاند نسر یا چگالنده CONDENSER- سرد کننده یا CHILER چیلر برجهای خنک کننده آب COOLING TOWER و مبدل حرارتی یا HEAT EXCHANGER حال هر کدام از مبدلهای فوق بطور خلاصه تعریف می شوند. بطور کلی همانطور که از نام مبدل حرارتی مشخص است، مبدل های حرارتی وظیفه تبادل حرارت بین دو سیال را بعهده دارند. ما بطور کلی مایعات و گازها را در این مجموعه سیال می نامیم. در هنگام خروج گازهای داغ از اگزوز خودرو یا خروجی نیروگاه یک مبدل حرارتی قرار داده می شود تا گرمای باقی مانده در این گازها را تبدیل به کار کند. A rticle h​as been c reat​ed by  GSA Cont​ent ​Generator ​DEMO.

خرید مبدل حرارتی دانفوس

هیتر یا گرم کننده : مبدلی است که فقط درجه حرارت سیال را افزایش می دهد بدون اینکه در حالت سیال تغییری داده شود. مبدلهای حرارتی صفحهای معمولاً “در جریان سیالتی با فشار پائین تر از ۲۵bar و دمای کمتر از ۲۵۰ درجه محدود میشوند. از آنجا که کانالهای جریان کاملاً کوچک هستند جریان قوی گردابهای و توربولانس موجب بزرگ بودن ضرایب انتقال حرارت و افت فشارها میگردد بعلاوه بزرگ بودن تنش برشی موضعی باعث کاهش تشکیل رسوب میشود. واشرها از نشتی سیال به بیرون مبدل جلوگیری میکنند و سیالها را در صفحات به شکل مورد نظر هدایت مینمایند. شکل جریان عموماً” به نحوی انتخاب میشوند که جریان سیالها خلاف جهت یکدیگر باشند. مبدل حرارتی صفحه ای یا پلیت بریز بسیار قوی و محکم بوده و دارای قابلیت انتقال حرارت با حجم بالا می باشد. دیفرانسیل دما – همانطور که در نکته ۳ (درجه حرارت بیش از حد) مورد بحث قرار گرفته است ، تفاوت بین مایع داغ و مایع خنک کننده هنگام طراحی مبدل حرارتی بسیار مهم است. کولر : مبدلی است که باعث کاهش درجه حرارت و خنک کردن سیال شده بدون اینکه حالت سیال عوض شود.

انواع پلیت بریز

این تجهیزات با استفاده از سیکل های گرم و سرد انجام می شود و به اینصورت انتقال حرارت بین دو سیال گرم و سرد صورت می گیرد. تحقیق حاضر در رابطه با انتقال حرارت یک مبدل پوسته لوله ای که از نوع یوشکل و تک فاز بوده، می باشد. با توجه به ابعاد جمع و جور این دستگاه، حتی شاید بتوان مبدلهای لاملا رو به عنوان زیباترین نوع دستگاه های تبادل حرارت معرفی نمود. به عنوان مثال، اگر هدف عبور سیال به صورت مستقیم از تیوب باشد، از لوله های مستقیم و بدون خمیدگی استفاده میشود. پاستورهای پلیتی از صفحاتی موج دار و یا بدونه موج جهت انتقال حرارت سیال گرم به سرد و برعکس استفاده می کنند در اغلب پاستوریزاتور های پلیتی از پلیت موج دار استفاده می شود که قدرت انتقال بیشتری دارند. مبدل های حرارتی وسایلی هستند که موجب انتقال انرژی گرمایی دو سیال یا چند سیال متفاوت در دماهای متفاوت می شوند. مبدل های حرارتی در این نمونه ها باعث کاهش تلفات انرژی می شوند. Data has be en generated wi th GSA C onte nt  G᠎enerator  DEMO !

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

مبدل حرارتی یکی از تجهیزاتی مکانیکی بسیار پر کاربرد است که توانایی کاهش تلفات گرما را در محیط های مختلف دارد. مبدل های حرارتی در واقع نقطه اتصال دو سیال با دما های مختلف هستند. برای انجام این کار نیاز به یک صفحه تقسیمکننده در کانال ورودی داریم. با شرایط مختلف گرما و همچنین اجازه دادن بسته نرم افزاری لوله به راحتی برای سرویس دهی و نگهداری قرارداد منعقد کنید. مبدلهای حرارتی در طرح های مختلف و متنوع و اندازه های متفاوت ساخته می شوند و بسته به شرایط کار آنها ، اسامی مختلفی دارند ولی اساس کار همگی آنها یکی است ، یعنی تبادل حرارت انجام می دهند. این در حالیست که با توجه به وضعیت دمای خاص جکوزی ها، بایستی به سراغ مدلهای با ظرفیت تبادل حرارت بالا رفت. طراحی و واشربندی بهینه این امکان را ایجاد میکند که مجموعه از صفحات در کنار یگدیگر تشکیل یک مبدل صفحهای مناسب را بدهند.

Post w᠎as c re​ated  by G SA Content Gen erator DEMO .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.