لیبل خام سپاهان

لیبل خام رويکردها را مقياس‌پذير و تکرارپذير کنيد: معنی ديگري که مستقيماً به وسیله يک ISR در ادامه اتاق ذکر شد، اين ايده بود که مي‌توان ايميل‌هاي شخصي‌سازي شده را در ادامه مقياس براي مجموعه‌اي از مخاطبان شناسايي‌شده ساکن کرد. ISR نشان اعطا کرد که از Priority Engine براي دريافت ليستي از حساب‌ها (و مخاطبين) که به طور فعال در ادامه هم اکنون تحقيق میباشند و پايه کارگزاشتن خاصي دارا هستند به کارگیری خواهد کرد. آنگاه مي‌تواند 1 الگوي ايميل بفرستد، که به حیث شخصي براي عضو نهايي مي‌رسد. اين يک مسير تعامل مقياس پذير و تکرارپذير ايجاد مي کند. اين همچنين مي تواند بر شالوده کلمه ها کليدي مسئله گزینه تحقيق تکرار شود.

 

فهرست‌هاي آپلود از ساير منابع دیتا سوم: همچنين از فروشنده ديگري شنيديم که از پلتفرم‌هاي ديگر در ادامه برنامه‌هاي خویش به کارگیری مي‌کرد (رويدادها، کانال‌هاي خروجي ديگر، ابزارهاي داده، و غيره). در ادامه اين مورد، معین شد که يک به کارگیری عملي عالی از Priority Engine بارگذاري ليست حساب‌هايي هست که از طريق منابع ديگر حباب‌سازي شده‌اند، براي توسعه مخاطبين تيم خريد و تیم داده‌هاي عملي در ادامه برابر حساب‌ها. به گویش ساده، مي‌تواند هر کمپين ديگري را که روي آن متمرکز شده‌ايد، تقويت کند.

 

شماره 3 – گزارش

يک بحران رايج براي تکرارهايي که از اين ابزار به کارگیری مي‌کنند، نسبت دادن صحيح رخنه و موفقيت به ورودي‌هاي داده‌اي هست که منجر تسريع يا حتي ايجاد فرصت‌ها شده‌اند. در ادامه يک سناريو، يک ISR در ادامه اتاق حرف کرد که چطور آن ها دوست ندارند ايميل‌هاي Salesforce را ساکن کنند، زيرا آن ها قالب‌بندي را دوست ندارند، ابزار ايميل ترجيحي آن ها Outlook بود. در ادامه اين گزینه براي امداد به رديابي فعاليت ايميل، نماينده از تابع Email to Salesforce براي رديابي اين فعاليت به کارگیری مي کرد. هنگامي که نماينده ايميلي را براي مخاطب يا رهبر Priority Engine ارسال مي کرد، ايميل Salesforce خویش را BCC مي کرد و فعاليت تصویب مي شد.

 

بر شالوده ورودي مستقيم مشتريان ما، اينها 3 خط مش سريع میباشند که به نمايندگان فروش شما امداد مي نماید تا بينش قصد خريد را که در ادامه ابزارهايي نظیر Priority Engine در ادامه دسترس است، اتخاذ نمایند و از آن ها به کارگیری کنند. ما‌درها دوست داريم هر بازخوردي را که بايد بیشتر کنيد بشنويم. چنانچه عشق مند به کمپانی در ادامه هر يک از جلسات تیم عضو موتور اولويت آينده ما‌درها هستيد، لطفاً امروز با من تماس بگيريد.

 

بينش قصد خريد b2b، موتور اولويت، تیم عضو موتور اولويت، فعال سازي فروش

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

برش انواع فلزات (2)

برش انواع فلزات برش لیزر فلزات افراد ترجیح می دادند کارهای صنعتی بر روی ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.