کود دی آمونیوم فسفات شرکت آیسان کهن مهر

کود دی آمونیوم فسفات – کمپانی آیسان قدیمی مهر
سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم فسفات

در ادامه آمریکای لاتین، در ادامه نصفه اولیه سال 2018 به برهان افت ارزش مواد غذایی، تقاضای کود های فسفاته کمتر یافت.

مونو آمونیوم فسفات

پیش بینی می شود که ایجاد و مصرف اسید فسفریک در ادامه چین فی مابین 2018 و 2023 رویش کندتر و در ادامه عین هم اکنون میانگین را تجربه کند.

مونو پتاسیم فسفات

فواید کلیدی نمک مواد آرایشی است: از چین و چروک موقتی پوست ناشی از غوطه وری طولانی مدت در ادامه آب بی آلایش خودداری می کند.

ایجاد و مصرف همین متاع در ادامه مدت شبیه به طور میانگین سالانه حدود 5 % رویش داشت. با همین هم اکنون ، کود مونو آمونیوم فسفات گزینه به کارگیری در ادامه اسپری شاخ و برگ یا این که به آب آب پاشی بیشتر شود ، نباید با کودهای کلسیم یا این که منیزیم ادغام شود.کود فسفات مونو آمونیوم مهم خاصیت ذخیره سازی و جابجایی لطف است.

بخش مقداری از سنگ فسفات قبل از آمونیاک به اسید فسفریک بیشتر می شود ، دانه بندی را بهبود می بخشد.

خاصیت ذخیره سازی و سهولت دانه بندی به میزان ناخالصی ها بستگی دارااست که ژل نظیر ساختار (عمدتا فسفات آلومینیوم و آهن) را تشکیل می دهند.

همین ژل منجر ارتقاء دانه بندی می شود و به تیتر قابل انعطاف کننده به جهت خودداری از پوسیدگی حتی در ادامه مرحله رطوبت تقریبا بالا فعالیت می کند.

ایجاد مونو آمونیوم فسفات تقریبا بی آلایش است. فرمول شیمیایی مونو آمونیوم فسفات به شکل NH4H2PO4 می باشد. اکثر اوقات اسید ایجاد شده به رویه مرطوب را اسید فسفریک صنعتی نامیده و از آن در ادامه ایجاد کود های شیمیایی و کشاورزی و مکمل طعام دام و طیور بهره می برند.

همینطور از اسید 37 % آن در ادامه دندانپزشکی قبل از ترمیم های کامپوزیت به کارگیری می کنند. مونو آمونیوم فسفات به برهان دارا بودن میزان متعددی از فسفر و ازت , به جهت رویش و تقویت گیاه زیاد اثرگذار هست می تواند در ادامه هر سطح از رویش گیاه به کارگیری شود.

بادام: 3 تا 4 توشه به کارگیری در ادامه هر فصل به مقدار 5 تا 10 پوند. هر دو فسفات مونو و دی آمونیوم زمانی که از اسید فسفریک مرطوب ساخته می شوند ، خاصیت فیزیکی لطف دارند.

علاوه بر ایجاد اسید فسفریک و بعضا فسفاتها که ترکیبات کلیدی هستند، ترکیبات جانبی دیگری نیز ایجاد می شوند. امروزه، عمده خاکهای کشاورزی با نقص‌ فقدان فسفر و در ادامه عاقبت کمتر ایجاد متاع مواجه هستند، در ادامه حالی که در ادامه بعضا بخش ها فسفر اضافی وجود دارد.

مرحله ذیل نیتروژن موجود در ادامه مونو آمونیوم فسفات آن را به یک کود استارتر اثرگذار تبدیل کرده هست و از آنجایی که هیچ آمونیاک آزادی در ادامه آن وجود ندارد خطر آلودگی جوانه ها به دستکم می­رسد.

مخلوط دی هیدروژن دارای ارتباط به تیتر ماده معدنی بیفسفامیت وجود دارد. منگنز هم نظیر بقیه عنصرها تیم فلزی سنگین، در ادامه فعال سازی آنزیم های زیادی که با متابولیسم کربوهیدرات ها، واکنش های فسفریل شدن و چرخه اسید سیتریک سروصدا و فعالیت دارند، نقش دارد.

نقش منگنز در ادامه واکنش های انتقال الکترون سطح فتوسنتز و ایجاد کلروفیل هست و بخش اکثر همین عنصر در ادامه برگها و ساقه گیاهان ذخیره می شود.

از آنجایی که همین متاع وارداتی هست و همواره پایین اثر گذاری ارزش دلار و تعرفه های گمرکی می باشد، اضطراری هست به جهت اطلاع از ارزش همین متاع با ما‌درها تماس بگیرید.

جهت اطلاع از ارزش سولفات منگنز می توانید با کارشناسان تیم سازوکشت تماس حاصل نمایید. به جهت برطرف کردن همین فقدان می توان از سولفات منگنز با 28 تا32 % منگنز به کارگیری نمود.

گهگاه وقت ها هم از حل نمودن آلیاژهای منگنز در ادامه سولفوریک اسید به جهت تنظیم همین متاع به کارگیری می شود البته همین رویه ممکن هست منجر پیدایش ناخالصی و کمتر مرغوبیت متاع آخری گردد.

همین متاع به تیتر ماده اول گزینه نیاز به جهت ایجاد مواد دارویی، کودهای شیمیایی و سموم، پاک کننده های محصول های غذایی، مکمل غذایی دام و طیور، ماده افزودنی در ادامه نوشابه های گازدار و هم جهت تمیز نمودن و تراکم گیری سطح های فلزی، پاک کننده های صابونی و غیرصابونی، تصفیه پساب، ضد حریق نمودن بعضا سطح های و عامل ها بازدارنده اشتعال بکار می رود.

تصویر پیدا نمودن یک فروشنده بازدید محصولات عمده تولید گاز آمونیاک با اسید فسفریک ، گرانول ، خشک و غربالگری مخلوط شده است.

اسید فسفریک چینی در ادامه گالن 35 کیلوگرمی به فروش می رسد. جهت به دست آوردن داده ها عمده از خرید کردن فسفات دی هیدروژن آمونیوم می توانید با همکاران بخش فروش در ادامه تمادکالا تماس حاصل فرمایید.

مونو آمونیوم فسفات (MAP) از واکنش 1 مول آمونیاک با 1 مول فسفریک اسید ساخته میگردد البته دی آمونیوم فسفات (DAP) از واکنش 2 مول آمونیاک و 1 موا فسفریک اسید حاصل میگردد و این منجر میگردد که مقدار نیتروژن در ادامه DAP عمده از MAP باشد.

فسفات آمونیوم ، به ویژه فسفات دی آمونیوم (DAP) ، به برهان کاربرد دوچندان و خاصیت فیزیکی عالی ، دوستداشتنی ترین کودهای فسفاته در ادامه سراسر دنیا هستند.

فسفاتهای آمونیوم خالص و تماماً محلول عمدتاً به تیتر کودهای مایع به کارگیری می شوند. حدود 80 % اسید فسفریک تولیدی در ادامه دنیا به جهت تولید کود به کارگیری می شود.

بازار کلیدی اسید فسفریک ایجاد محصولات کود فسفات – فسفات آمونیوم و سوپرفسفات های سه گانه است. از همین ماده در ادامه ادغام دسر، پنیر فراوری شده پاستوریزه، محصولات ژله ای، غذاهای پنیری، خامه و کرم قهوه غیر لبنی، آب های ویتامینه و نوشیدنی های انرژی زا به کارگیری می شود.میزان مصرف مونو پتاسیم فسفات حیاتی است.

فرایند ایجاد همین مخلوط شیمیایی نسبتا بی آلایش هست و با یک رویه معمولی، نسبت یک به یک آمونیاک (NH3) و اسید فسفریک (H3PO4) با نیز واکنش دیتا و گرانول یا این که پودر مونوآمونیوم فسفات را ایجاد می کنند.

براین اساس به کارگیری از اسید فسفریک در ادامه کشاورزی، آیتم ای خوب به جهت تقویت گیاهان و اخذ محصولات عمده از آن ها می باشد.

شما دوستان میتوانید از کود پودری مونو پتاسیم فسفات آکساپول 25 کیلوگرم, کود پودری مونو پتاسیم فسفات فرتی فید 10 کیلوگرم, مونو پتاسیم فسفات فرمولایف 25کیلوگرم و کود مونو پتاسیم فسفات یوروسالیدز 25 کیلوگرم هم به کارگیری نمائید.

زمان تنظیم بستر بذر ملازم با سلیر کودهای زمستانه به مقدار 50 تا 80ذ کیلوگرم در ادامه هکتار ذیل خاک مصرف می شود. Th᠎is ​data h as been writt en ᠎by GSA Con te nt Generator ᠎DEMO.

آن ها شالوده مهمی به جهت اکثری از کودهای مرکب تشکیل می دهند. کودهای فسفات آمونیوم در ادامه آب زیاد محلول بوده و به شتاب در ادامه خاک فعالیت می نمایند و ازت و فسفر را در ادامه یک مخلوط شیمیایی می دهند.

همین متاع در ادامه فی مابین اسیدها سپس از سولفوریک اسید جايگاه دوم ایجاد در ادامه مرحله جهانی را دارااست که با در ادامه حیث گرفتن همین ایجاد بالا می اقتدار گفت از پرمصرف ترین مواد شیمیایی در ادامه صنعت های گوناگون است.

مصرف همین ماده در ادامه فصل های فصل بهار و تابستان به جهت تسریع در ادامه وصال میوه ها و توت ها طرفداران متعددی دارد.

P4O10 به دست آمده را در ادامه برج بعدی هیدراته کرده و بخارهای باقی‌مانده P4O10 را، واحد شستشو به اسید فسفریک رقیق تبدیل خواهد کرد و به تیتر افشان در ادامه کمتر دمای برج اولیه کاربرد دارد.

باقی‌مانده در ادامه اشکال کاربرد های صنعتی مصرف می شود. کود شیمیایی، ایجاد غذای حیوانات و آبزیان، کمی در ادامه مصارف صنعتی مانند در دست گرفتن و بازدارندگی آتش ، مواد نسوز، دیرسوز و اطفاء حریق، و تنظیم خمیر مایه.

همین متاع مهم دو گونه صنعتی و خوراکی هست که به شکل مخزنی و گالنی مراقبت می شوند. همین رویه شامل احتراق فسفر و هیدراسیون P4O10 است.

ادغام فسفر مایع و هوا به محیط احتراق که مشابه برج هست تزریق و با انجام واکنش اکسیداسیون فسفر، ایجاد خواهد شد.

همین متاع در ادامه بازخورد با الکل ها، آلدهیدها، سیانیدها، کتون ها، فنول ها، استرها و سولفیدها جداسازی می شود و بخاری سمی ایجاد می کند.

همین مخلوط محلول در ادامه آب هست و می تواند به جهت کوددهی اشکال خاک ها، محصولات گوناگون در ادامه فضای باز، گیاهان و باغچه های سبزی یا این که گل به کارگیری شود.

مونو فسفات پتاسیم حاوی هیچ یک از آلرژن های شناخته شده از گزاره کرفس، محصولات لبنی و شیر، تخم مرغ، سویا، آجیل، بادام زمینی، گندم، ماهی یا این که صدف نیست.

در ادامه اثر افزودن سولفوریک اسید بر بر روی فسفات کلسیم بدست خواهد آمد. اسید فسفریک (Phosphoric acid) یک محلول غلیظ بی رنگ، بی بو و غیر گریز بوده که دمای محفظه غیرفعال هست و کاربرد های مهمی دارد.

دی آمونیوم فسفات که اکثر اوقات در ادامه صنعت کشاورزی کاربرد دارااست از واکنش فی مابین آمونیاک و فسفریک اسید به دست می آید .

به طور گسترده به تیتر استدلال مهمی در ادامه ایجاد مواد غذایی نظیر ایجاد کالاهای پخته شده در ادامه جهت بهبود بافت محصولات غذایی کاربرد دارد.

از سال 2008 تا 2018، گنجایش همین اسید در ادامه چین به طور میانگین سالانه حدود 3 % رویش کرده است.

همین ماده به طور اکثر به سه نمک فسفات تبدیل می گردد که به تیتر کود بکار می رود. خوبتر هست همین اسید در ادامه دمای کاهش از 30 مرتبه سانتیگراد مراقبت شود.

در ادامه همین رویه کانی های فسفات را با سولفوریک اسید مخلوط می کنند. همین اسید غیر سمی بوده و مشتعل نخواهد شد.

کود، غذایی اضطراری به جهت رویش و نگهداری سالم گیاهان هست و یکی از از موادی که به تیتر کود در ادامه کشاورزی کاربرد دارد، اسید فسفریک می باشد.

فسفر ماده ای حیاتی و اساسی به جهت رویش و سالم گیاهان است. محفظه در ادامه هم اکنون رویش مهم pH زیاد بالا (بالاتر از pH 7) است.

هرچند ایجاد فسفات مونوآمونیوم پودر در ادامه هم اکنون کمتر هست ، البته به برهان محتوای فسفر بالا هنوز نیز گزینه به کارگیری قرار می گیرد (به تیتر P2O5).

به جای یک توشه به کارگیری از مونو پتاسیم فسفات به مقدار بالا، چند توشه به کارگیری با مقادیر اندک به فعالیت گرفته شود.

کود مونو آمونیوم فسفات به واسطه اسیدزایی در ادامه اطراف ریشه، آیتم قابل قبولی به جهت مصرف در ادامه خاکهای قلیایی نظیر خاکهای جمهوری اسلامی ایران هستند.

مزایای کود مونو آمونیوم فسفات کشاورزی:. مرتبه کالای استاندارد فسفات دی آمونیوم 18-46-0 است. اینها حاوی مونوآمونیوم فسفات میباشند که به شکل پودر زردرنگ از آن بیرون میشود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.