لیست قیمت و خرید کولر آبی انرژی (Energy) 2022

لیست قیمت و خرید کردن کولر آبی انرژی (Energy)
کولر آبی

معمولاً پمپ­های آب احتیاج به روغنکاری ندارند اما آن ها را از جای خویش بیرون کرده و رسوب اطراف پروانه­ها را تمیز نمایید همینطور صافی آن را تمیز کرده و در ادامه جای خویش قرار دهید.

 This art᠎icle w as c reated with t᠎he help of G᠎SA Content​ G enerator  DEMO!

کارگزاشتن کلیدهای ترموستات دار قابلیت تهیه مرتبه حرارت فضاها را میسر می­سازد، همین قابلیت در ادامه ساعت ها نصفه شب که معمولاً نیاز سرمایش اندک می­شود، منجر خاموش شدن اتوماتیک کولرها و کمتر مصرف الکتریسیته می­گردد.

مصرف انرژی پمپ­های راندمان بالا حدود 3/1 پمپ­های عادی است. به این برهان اضطراری هست در ادامه دوران کارگزاشتن از یک تکنسین و برقکار ماهر امداد بگیرید.  Content was creat᠎ed  with t he he lp of GSA  Content G en erat​or Demoversion!

پس از قرائت همین نوشته به جهت خودتان تصمیم بگیرید که کدامیک از همین دو با بودجه، نیازهای دمایی و گونه آب و هوایی که در ادامه آن زندگی میکنید متناسب است.

شما نمی توانید کولر گازی را به پریز وصل نمایید یا این که از پریز دربیاورید و آن ها را در ادامه دستان خویش بگیرید و حمل کنید.

به جهت شهرهای با آب وهوای گرم و خشک (دارای میانگین رطوبت هوای کاهش از 20%) تعیین کولرهای آبی بهترین آیتم بوده، چون که در ادامه کنار مصرف الکتریسیته کمتر، آسایش حرارتی بیشتری را آماده می نماید.

اشکال کولر آبی صنعتی، پرتابل، سلولوزی و رومیزی در ادامه گونه خویش با ویژگیهای خاصی ملازم هستند، که در ادامه ادامه به معرفی هر یک از همین گونه کولرها، میپردازیم.

از آنجائیکه هوای خروجی از کولرهای آبی به ملازم رطوبت می­باشد، گاهاً باعث به ارتقاء بیش از حد رطوبت در ادامه محفظه شده و همین موضوع علیرغم پائین بودن مرتبه حرارت منجر انحراف از موقعیت آسایش حرارتی می­شود و در ادامه واقع هوای محفظه شرجی می­گردد، به مراد خودداری از ارتقاء % رطوبت نسبی و در دست گرفتن فشار هوا در ادامه محفظه منزل، پیشنهاد می­گردد همین مقدار رطوبت از شیوه تعبیه یک دریچة ریز در ادامه سمت در مقابل اتاق تخلیه گردد.

در ادامه زمان خرید کردن کولر آبی به برچسب انرژی آن اعتنا کنید. همین فیوز می بایست از گونه اتوماتیک یا این که آلفا بوده و آمپرنامی آن 10 باشد .

قیمت کولر آبی ریز متعلق به مارک و قدرتی که دارا میباشند می باشد البته در ادامه تمام قیمت همین کولر های زیاد کاربردی به صرفه می باشد به تیتر نمونه چنانچه کولر گازی یا این که آبی عادی دارید و تام اتاق ها را خنک نمیکنید کولر های دستی بهترین آیتم می باشند یا این که به جهت دفتر کار های فعالیت علی الخصوص این که قیمت کولر آبی دستی اندک و به صرفه می باشد و دیگر نیاز نمیباشد به جهت محفظه های ریز هزینه ی بالای کولر های عادی را بدهید.

اگر قصد تنظیم کولر آبی پرتابل را دارید، بر روی پیوند خرید کردن اشکال کولر آبی پرتابل در ادامه وب سایت تیمچه بزنید تا پس از اطلاع از جزئیات فنی و قیمت آن به جهت خرید کردن مبادرت کنید.

در ادامه گام اولیه از یک نفر بخواهید که یک توشه کولر را شفاف و خاموش کرده تا متوجه گردید که کولر صحیح را تعیین کردهاید.

چنانچه صرفا به برچسب قیمت نگاه میکنید، متوجه خواهید شد که کولر گازی گران است. نکتهی دیگری که زمان فکر نمودن به جهت خرید کردن کولر گازی یا این که آبی می بایست در ادامه حیث بگیرید، تعمیر و مراقبت است.

البته اضطراری به ذکر هست بدانید، منزل تاسیسات به تیتر یکی از از بزرگترین مغازه های اینترنتی تاسیسات ساختمانی در ادامه ایران، مبادرت به ارائه اشکال کولر های آبی با بعدها و بضاعت های مختلف با اصالت و ضمانت طومار را ارائه خواهد کرد.

کولرهای گازی الکتریسیته متعددی مصرف می‌کنند و همین بدان مضمون‌ هست که قبضهای الکتریسیته شما فراتر خواهد بود؛ البته باوجود کولرهای آبی میتوانید هزینههای خویش را تا ۸۰٪ کمتر دهید!

نکته حیاتی دیگر حجم کولر هست که با اعتنا به متراژ محل کارگزاشتن می بایست بهترین سایز را تعیین نمایید تا امکان خنک کنندگی آن محفظه را داشته باشد.

همین یک عیب وسیع به جهت به کارگیری از کولر آبی در ادامه بخش ها گرم و بی آبی هست که نیاز به به کارگیری از همین وسایل سرمایشی زیاد بالاست.

شما تقریباً میتوانید یک کولر آبی را در ادامه هر جای اتاق خویش که یک پریز الکتریسیته وجود داشته باشد، کارگزاشتن کنید.

در ادامه کولرهای سلولزی به جای پوشال از پد سلولزی به کارگیری می شود. قیمت پدهای سلولزی از پوشال عمده است، البته به برهان عدم نیاز به ردوبدل هرساله و قدمت اثرگذار 5 سال، مقرون به صرفه هستند.

به کارگیری از کولرهای آبی از کالا سلولز همین قابلیت را برایتان آماده می کند که به طور پیوسته و سوای پرداخت هیچ هزینه اضافهای، در ادامه محفظه اطراف خویش هوایی تمیز و پاکیزهتری داشته باشید، چرا که پدهای سلولزی گرد و غبار و ذرات معلق در ادامه هوا را به لطف جذب میکنند.

مدلهای اثبات به عبارتی کولرهای وسیع آبی رنگی هست که معمولا در ادامه پشتبامهای ساختمانها دیدهمیشود. هرچند سیستم خنککننده سلولزی مزایای زیاد متعددی دارد، البته اضطراری هست بدانید که همین گونه سیستم نیز نظیر هر وسیله دیگری سوای نقص‌ نمیباشد و نقاط ضعفی نیز دارد.

مصرف آب و الکتریسیته حداقلی در ادامه همین وسیله از گزاره مشخصات بارز آن است، که می تواند در ادامه دراز مدت افت هزینه های اعصاب را در ادامه پی داشته باشد.

استراتژی اندک هزینه­تر کارگزاشتن یک دماسنج دیواری بی آلایش در ادامه اتاق نشمین و نگهداری دمای اتاق در ادامه محدودة C °25 تا C °27 و خاموش نمودن دستی کولر آبی در ادامه مواقعی که دمای اتاق به پائین­تر از همین مقدار می­رسد، در ادامه صرفه­جویی مصرف الکتریسیته نقش مؤثری دارد.

کولرهای آبی همواره در ادامه در مقابل گرد و غبار و نور خورشید قرار دارند، همین دستور منجر می شود تا آب کولر گرم شود و پوشال ها انرژی متعددی را از موتور کولر به جهت تولید سرمای مناسب بگیرد.

برویم سراغ مشاجره در ادامه گزینه کولر آبی در ادامه در مقابل کولر گازی، در ادامه اینجا هر چیزی که شما می بایست بدانید، وجود دارد.

در ادامه 3 طرف بدنه کولر روزنه هایی وجود دارا هستند که محل کارگزاشتن پوشال ها یا این که سلولزها بوده و ضمن اثبات نگه داشتن آن ها اذن ورود هوا به درون کولر را می دهند.

دریجه کانال­های کولر از درون اتاق­ها بسته و محل ورود روزنه به وسیله مقوا یا این که پلاستیک مطلوب پوشانده شود. شناور را طوری تهیه فرمایید که آبی از تشتک یا این که روزنه اطمینان سرازیر نشود.

به جهت نمونه شما می توانید قیمت کولر آبی ایستاده را در ادامه بریم خرید کردن بازدید نمایید و خرید کردن خویش را از مناسب ترین فروشنده انجام دهید.

می توان گفت کولر گازی ۵ برابر کولر آبی قیمت دارد. همین گونه کولر آبی به جهت موقعیت آب و هوایی گرم با رطوبت اندک یا این که خشک زیاد مطلوب هست و نسبت به بقیه اشکال کولرها از راندمان خنککننده لطف برخوردار است.

کولر گازی در ادامه در مقابل کولر آبی – کدامیک خوبتر است؟ کولرهای آبی واقعاً در ادامه آبوهوای مرطوب عالی فعالیت نمیکنند؛ چون صرفا به همین طرز طراحیشدهاند.

از گزاره مزایای سیستم کوپل مستقیم در ادامه کولرهای تهویه سپهر می اقتدار به موردها ذیل اشاره نمود. به همین مراد می اقتدار از یک پمپ آب و یک کانال آب رسانی به کارگیری کرد.

به جهت کولر خروجی از بالا می اقتدار گفت محل خروج هوای سرد، بر روی سقف کولر تعبیه شده است. بااینحال به حیث بعضا از کاربران، کولر آبسال از بدنه قشنگ و ظریفی برخوردار نمیباشد و از حیث طراحی و میزان مرغوب بودن ظاهری نسبتاً ضعیف است.

یکی از از مزایای همین کمپانی ایجاد کولر آبی با قیمت و میزان مرغوب بودن زیاد مطلوب است. کولر گازی در ادامه تمام یک ماجرا مختلف است.

همین ایام میتوانید کولرهای آبی فوقالعاده سبک با گنجایش ۱ لیتر را گیر بیاورید که میتوانند در ادامه میز مطالعه جا بگیرند؛ البته کولر گازی چنین قابلیتهایی ندارد؛ آن ها نمیتوانند به اینطرف و آنطرف برده شوند.

قیمت کولر آبی های آبسال بر شالوده گونه گنجایش هوادهی مختلف است. شما می بایست آن ها را تا حد گنجایش با آب پرکنید تا بتوانید از آن ها به کارگیری کنید.

زمان شفاف نمودن کولر نخست به مدت آبادی دقیقه واتر پمپ را شفاف کرده تا پوشال­ها تر شوند و قبل از شفاف نمودن موتور کلیدی کولر به جهت او‌لین توشه پارچه بزرگی را تر نموده جلوی دریچه­ها گرفته تا ذرات زنگ و گرد خاک را به خویش گرفته و محفظه را آلوده نکند.

شیر فلکه کلیدی آب بسته و بر روی شیر آب به وسیله پارچه و الیاف مطلوب و در ادامه غایت با پلاستیک پوشانده شود.

انجام تماشا دوره­ای و در دست گرفتن تلاش کولر شامل: مرحله بودن بدنه، عدم وجود نشتی آب از سرشیر تا کولرها، توزیع مطلوب و یکنواخت آب بر بر روی پوشال­ها، سالم پمپ آب و روغن­کاری یاتاقان­ها و عدم ترکیدگی تسمه (هر 15 روز یکبار) در ادامه ارتفاع ماه­های گرم سال پیشنهاد می­گردد.

یاتاقان­های توربین و جاروغنی­های بر روی موتور را روغن کاری نمایید و با دست هر دو فلکه را بچرخانید تا مطمئن گردید که مانعی در ادامه حرکت آن ها موجود نیست.

کارگزاشتن سایبان بر روی کولرهای آبی موجود زیاد مؤثر است، همین فعالیت علاوه بر کمتر مقدار تبخیر و مصرف آب در ادامه کولرهای آبی، از تابش مستقیم نور خورشید به سقف و بدنه و در ادامه عاقبت آن ارتقاء حرارت آب و هوای درون کولر خودداری نموده و در ادامه عاقبت منجر ارتقاء راندمان و کمتر مصرف انرژی کولر می­گردد.

پدهای سلولزی موجود در ادامه همین گونه کولرها از تجمع آب در ادامه آن خودداری کرده و مانع از زخم وصال به موتور کولر میشوند، چرا که آب جذب شده به سمت ذیل ریزش میکند.

کولر آبی، آب را میگیرند، آن را از فی مابین پدهای جاذب مرطوب عبور می‌دهند و هوا را خنک میکنند. ناودان­های پخش کننده ساکن در ادامه در ادامه پوش­ها را تمیز کرده تا منافذ آن ها گشوده شود.

تسمه و فلکه­های (پولی) موتور و توربین می بایست در ادامه یک امتداد باشند تا موجب لنگی و ساییدگی تسمه و لرزش نشود.

همین کولر با بعدها طول × عمق × طول: ۱۰۵۰× ۸۵۰× ۸۵۰ میلیمتر به جهت منازل مسکونی نسبتا وسیع طراحی شده تا بتواند به شتاب هوای مکان های مسکونی وسیع را به راحتی خنک کند.

در ادامه نقطه نهایی فصل گرما آب تشتک را خالی کرده وروی کولر را با برزنت بپوشانید و شیر فلکه آب را بسته وحتی الامکان لوله های رابط را انقطاع نمایید.

به­گونه­ای به وسیله توری های سیمی محکم به در ادامه پوش ها بسته شوند که آب از آن ها بر بر روی حرفه و یا این که تسمه و پمپ و موتور نریزد.

البته زیاد حیاتی می باشد که خدمت نمودن به صدق انجام شود و چنانچه به صدق انجام نشود علاوه بر ارتقاء هزینه تعمیرات، هزینه آب و الکتریسیته را هم ارتقاء می دهد.

از وسیع بودنش دوچندان خوشم نیومد البته تعیین دیگری نداشتم. با چرخش موتور کولر، مبلغی ریز به حرکت درآورده، تسمه را میچرخاند و در ادامه غایت مبلغی وسیع آغاز به حرکت میکند.

در ادامه شکل ساییدگی و بریدگی تسمه آن را ردوبدل کنید. دیواره­های کولر را قطع نمایید و در ادامه شکل نیاز پوشال­ها را ردوبدل کنید.

ما‌درها جدولی تهیهکردهایم که ویژگیها و تفاوتهای فی مابین کولرهای آبی و کولرهای گازی را نشان میدهد. از كولرهای گازی به جهت بخش ها گرم و مرطوب و از كولرهای آبی به جهت بخش ها معتدل به کارگیری كنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.