لیست قیمت فن کندانسور سردخانه

با این حال شما برخلاف محصولاتی مانند میوه ها، صیفی جات، مواد غذایی، سبزیجات و خوراکی های دیگر که نیاز به سردخانه هایی با دمای بالای صفر دارید، جهت نگهداری از بستنی باید تدابیری بیندیشید کیفیت این محصول را حفظ نمایید.

قیمت فن اواپراتور سردخانه

با توجه به اینکه ممکن است این تجهیزات فاقد گارانتی باشند، بنابراین در صورت خرابی در آینده هزینه های زیادی را روی دست شما خواهد گذاشت.

از دیگر موارد قابل توجه می توان به کنترل و جلوگیری از عوارض محصول در طول دوره نگهداری اشاره نمود.

فروش فن سردخانه

جهت حفظ و نگهداری از این محصول شما نیاز به دمای بسیار پایین خواهید داشت. سردخانه بستنی همانگونه که از نامش پیداست جهت نگهداری از بستنی می تواند گزینه ای مناسب باشد.

چلم و سردخانه را

سردخانه میبایست از نور کافی و مناسب برخوردار باشد. برای مثال اگر قصد احداث یک سردخانه نگهداری میوه را داشته باشید، حداقل و حداکثر دمای محیط، مکان ساخت سردخانه از نظر تابش نور آفتاب، شرایط آب و هوایی و میزان رطوبت هوا و …

فن سردخانه خارجی

برخی از میکروارگانیسم ها قابلیت رشد و تکثیر در دمای پایین را دارا می باشند، بنابراین توصیه می گردد در سردخانه میوه و سبزیجات از نور فرابنفش جهت جلوگیری از رشد این میکروارگانیسم ها استفاده شود.

فن سردخانه ای

از سردخانه های فریونی برای نگهداری تمام محصولات استفاده می شود که تعمیر و نگهداری بسیار ساده ای دارند، اما از سردخانه هایی که دارای گاز آمونیاک می باشند برای مواردی که نیاز به سردخانه های بزرگ و متراژ بالا جهت نگهداری محصولات با تناژ بالا (بالای 2500 تن) باشد نیز استفاده می گردد.

خرید فن سردخانه

قبل از قرار گیری و انبار شدن میوه ها و سبزیجات در سردخانه لازم است که دمای اولیه آن ها جهت جلوگیری از سرما زدگی و خراب شدن کاهش یابد.

لازم به ذکر است که موتور های سرما ساز از نوع اورجینال بوده و دارای برچسب انرژی A هستند یعنی با مصرف کمترین انرژی الکتریکی بیشترین بازدهی را خواهند داشت.

این گاز به لایه ی اوزون آسیب نمی رساند ولی استشمام آن و برخورد با پوست و چشم بسیار خطرناک است.

می توان قبل از قرار دادن برخی از محصولات در سردخانه مانند سیب زمینی و سایر مرکبات که ممکن است هنگام برداشت سطح آن ها دچار آسیب دیدگی شود، آن ها را ترمیم کرد زیرا اگر ترمیم نشوند پس از قرار گیری در سردخانه دچار آلودگی و فساد می شوند و این آلودگی به سایر محصولات نیز انتقال می یابد.

فن سردخانه ای زیلابگ

نیز مورد استفاده قرار می گیرند، چون اگر این محصولات در دمای محیط معمولی قرار بگیرند، باعث فاسد شدن و آسیب دیدن محصولات می شود، پس برای این که بتوانیم از اتفاق افتادی این موضوع جلوگیری کنیم، باید آن ها را منجمد کنیم.

فن سردخانه سه فاز

معمولاً برای این کار نیاز به دمای 18- درجه سانتیگراد خواهید داشت. سردخانه ها را معمولاً در ابعاد مختلف و با ظرفیت های دمایی و مکانی گوناگون طراحی و اجرا می کنند.

با در نظر گرفتن این موارد، باید سایزی را انتخاب نمایید که علاوه بر تامین احتیاجات سیستم شما، حداقل مصرف برق و حداکثر بازده ممکنه را دارا باشد.

فن سردخانه صنعتی

قبل ازاینکه سیستم را دوباره شارژ کنید حتما از عدم نشتی دستگاه اطمینان داشته باشید. سردخانه های جسد هیمورا از این نظر قابل اطمینان بوده و به صورت تضمین شده در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

مشخصات فنی سردخانه

می توانید با اطمینان خاطر از داشتن گارانتی در مدت زمان مشخص اقدام به خرید این قطعات و استفاده در سردخانه های مختلف نمایید.

۴٫ توصیه میگردد درب اطاقهای سرد که ورود و خروج کالا در آن زیاد است با فرمان خودکار باز و بسته شود بهرحال بایستی بتوان با دست نیز درب را بازوبسته کرد .

ظرفیت سرمایش یا بار برودتی با در نظر گرفتن ابعاد سالن، نوع محصول، نوع عایق کاری، میزان باز و بسته شدن درب سردخانه و سایر عوامل بر حسب کیلووات محاسبه می شود.

پس از بسته بندی انواع محصولات موجود در بازار که با نام بستنی به فروش می رسند، شما باید آن ها را در سردخانه های بستنی نگهداری کنید.

میوه و سبزیجات در مراحل نگهداری از خود گاز هایی متصاعد می کنند و همین امر باعث می گردد که نتوان چند میوه با طبیعت مختلف را در یک سردخانه نگهداری کرد. Th is con᠎te​nt was gen erated ​wi​th t᠎he  he lp of GSA C onte​nt Generator  D᠎emoversi᠎on᠎.

لازم به ذکر است که سردخانه های آمونیاکی برای انسان و موجودات زنده بسیار مضر می باشد و می تواند باعث بروز خفگی شود.

قیمت فن سردخانه ای

کارگاه های بسیار بزرگی که اقدام به نگهداری از بستنی می کنند، معمولاً از کمپرسورهای دو مرحله ای در تجهیزات خود استفاده خواهند نمود.

موتور فن سردخانه

این کمپرسور باید دو مرحله ای بوده تا بتواند فرآیند تبرید را به بهترین شکل برای شما انجام دهد. اولین عامل و مهمترین متغیر تاثیر گذار بر قیمت سردخانه صنعتی نوع کمپرسور ، قدرت کمپرسور و نحوه به کار گیری سیستم برودتی است که این انتخاب به حجم کانکس ، فاصله بین سردخانه صنعتی و محل نصب کمپرسور سردخانه و چندین عامل دیگر بستگی دارد.

همچنین انواع مدل های این سبک سردخانه ها از چند بخش اصلی 1- اتاقک یا دیواره های سردخانه 2- سیستم برودتی سردخانه 3- درب های سردخانه 4- سیستم کنترل کننده سردخانه تشکیل میشوند که نقش مهمی در کارایی دستگاه دارند.

از این رو امروزه با طراحی و اجرای سردخانه های بستنی، شما می توانید این محصول را به راحتی در مدت زمان طولانی نگهداری نمایید.

به علت فصلی بودن میوه جات استفاده از سردخانه میوه موجب می شود که در فصولی که محصولات زیاد است بتوان با کیفیت بالا میوه جات و سبزیجات را نگهداری و انبار کرد و در فصل کم بود محصولات آنها را به بازار روانه کرد و موجب شکستن حباب قیمت و همچینن کاهش نیازمندی کشور به واردات میوه شد.

درگذشته در آمبولانس شهرداری به سوی گورستان و مردم در پشت سر او خواهند بود. با سلام تعبیر خواب دفن کردن به این معناست که شما مواردی و حقایقی از گذشتیتان را میخواهید پاک کنید و این میتواند به موضوع مسجد هم مربوط باشد که احتمالا بدین تعبیر خواهد بود که شما در همچین فضایی یا به همچین شکلی این حقایق را از یاد خواهید برد و اینکه مرده ها در خواب داخل گور چرخیده اند ممکن است بدین معنا باشد که شما برای این کار سختی هایی هم خواهید کشید و انقدر اسان نخواهد بود که انسان انچه که در گذشته ی خود ناشایست میپندارد از بین ببرد و پاک کند.انشالله که خیر است.

نکته : برای انتخاب اواپراتور اول از همه باید بار برودتی محاسبه شود و بعد طبق محاسبه کمپرسور انتخاب گردد و سپس با توجه به توان کمپرسور ، اواپراتور انتخاب شود .

کمپرسور سردخانه بیتزر سهم بزرگی از بازار صنعت سرمایش ایران را به خود اختصاص داده است. در سردخانه بالای صفر به عوامل فساد شیمیایی و فیزیکی که همان میکرو ارگانیسم ها هستند اجازه رشد داده نمی شود و در نتیجه عمر محصولات افزایش پیدا می کند.

تجهیزات کنترلی شامل موارد زیر است که هر یک بهاختصار شرح داده شدهاند. از اینرو، فرادرس، یک آموزش جامع و مصور را در زمینه یادگیری و مرور مبحث چهاردهم تهیه کرده است.

با توجه به مصرف بالای گوشت و مواد پروتئینی در داخل کشور، بهره گیری از سردخانه گوشت در صنایع غذایی امری ضروری است.

ساختار بستنی به گونه ای است که با استفاده از امولسیون و کف (کف موجود می تواند مایع یا هوا باشد) کریستال های یخی را به وجود می آورد.

ROSENBERG )گامی موثر در رفع کمبود فن های صنعتی در کشور برداشته است. سردخانه های صنعتی برای مصارف مختلف طراحی میشوند و تقریبا در ابعاد بسیار کوچک و تا ابعاد چند هزار متری تولید میشوند.

با این حال امروزه شرایطی به وجود آمده که شما در سردخانه های بستنی می توانید دمایی معادل منفی ۲۵ درجه سانتیگراد نیز داشته باشید.

واکسینگ یا واکس زدن میوه ها و سبزیجات به این معنی می باشد که سطح میوه ها و سبزیجات را توسط یک روغن مخصوص با یک لایه نازک پوشش می دهند این امر سبب می شود که سطوح محصولات جلوه و ظاهری زیبا تر داشته باشد و آب آن ها تبخیر نگردد که این امر مانع پژمرده شدن محصول می شود.

به همین علت حفظ و نگهداری از این محصول شرایطی نیاز دارد که با استفاده از آن بتوانید کیفیت محصول را به خوبی حفظ کرده و از شل شدگی آن جلوگیری نمایید.

پالت های میوه غالبا از جنس پلاستیک فشرده یا فلز ضد زنگ، با قابلیت شستشو تولید می شوند. سردخانه های بالای صفر که با گاز فریون (FREON) کار می کنند.

به عبارت بهتر، فن های کندانسور گرمای موجود در کویل های چگالنده را به خود جذب می کنند تا با جایگزین کردن جریان هوای تازه بتوانند سیال و مبرد درون کویل راخنک نگه دارند.

به زبان ساده تر میشود کاربرد وظیفه کندانسور را دفع حرارت جذب شده در اواپراتور به محیط بیان کرد. در این سری اواپراتورها مایع مبرد بعد از شیر انبساط و قبل از ورود به اواپراتور از بخار جدا شده و فقط مایع به اواپراتور انتقال مییابد.

در این نوع کندانسور برای تأمین آب دما پایین به تجهیزی بنام برج خنککننده نیز نیاز است. سردخانه اتاقی از نظر دما هم به دو نوع بالای صفر و زیر صفر تقسیم می کنند.

همچنین دارای دو عدد چراغ شبرنگ روی سپر نیز می باشند. سردخانه های آمونیاکی نسبت به فریونی دارای عمر بالا و اصطکاک کمتر می باشند.

به منظور جلوگیری از این مشکلات معمولا در بازه های زمانی مشخص 5 تا 10 روز یک بار، از سیب ها نمونه برداری شده و معاینات و بررسی های دقیق بر روی سطح محصول انجام می شود.

قبل از قرار دادن مواد غذایی اعم از میوه ها در سردخانه ابتدا باید شرایط نگهداری آن ها در سردخانه را بررسی نماییم و در صورتی که قابلیت نگهداری داشتند آن ها را در سردخانه نگهداری و یا انبار می کنیم، همچنین میوه هایی که در سردخانه ها نگهداری می شوند باید کاملا سالم و دارای کیفیت بالا باشند.

نگهداری محصولات غذایی به روش استاندارد در ماندگاری، جلوگیری از افت کیفیت، کاهش فساد و همچنین کاهش ضایعات محصولات تاثیر بسزایی دارد.

استفاده از سردخانه بالای صفر یکی از موثرترین روش های نگهداری میوه و سبزیجات می باشد و کنترل سرما و رطوبت در این نوع سردخانه موجب بالا بردن کیفیت و حفظ وزن محصولات می شود.

با این کار سرما را به محیط سردخانه منتقل نموده و منجر می شود تا فاز مبرد از مایع به بخار تبدیل شود.

شرایطی که شما باید با استفاده از آن اقدام به نگهداری از بستنی نمایید دمای منفی ۱۸ درجه سانتیگراد بوده تا با استفاده از آن بتوانید موجب جلوگیری از نرم شدگی بستنی شده و شکل آن را حفظ نمایید.

با این حال گاهی اوقات با شرایطی مواجه می شوید که نیاز به دمای بسیار پایین داشته تا بتوانید محصولاتی دیگر را نگهداری نمایید.

در سالهای اولیه سردخانهها بیشتر به صورت یخچالهایی با فضای کوچک ساخته میشد. معمولاً این عایق به صورت صفحهای از دانههای ریز پلی استایرن تولید میشود.

این مشکل بیشتر در فصل تابستان اتفاق می افتد. به همین علت در ساخت سردخانه کمپرسورهای قدرتمند به کار برده خواهد شد.

آیا طراحی سردخانه ها به صورت دو منظوره خیلی گرانتر از سردخانه های تک منظوره میباشد ؟ قیمت سردخانه نگهداری سیب تحت تاثیر پارامترها و مولفه های مختلفی قرار دارد.

با ما در آریان سرد همراه باشید تا اطلاعات کافی به شما در مورد سردخانه بستنی ارائه دهیم. سردخانه های بالای صفر که با گاز آمونیاک (NH3) کار می کنند.

معمولا کاهش دمای میوه های گرمسیری تا دمای 10 درجه سانتی گراد و میوه های مناطق معتدل تا دمای 5 درجه سانتی گراد انجام می شود.

سردخانه جسد یا سردخانه میت ، سردخانه قبرستان ، سردخانه جسد بیمارستانی و سردخانه پزشکی قانون که نوعی سردخانه صنعتی محسوب می شود برای نگهداری جسد یا میت برای مدت معینی مثلا به مدت چند روز تا چند هفته مورد استفاده قرار می گیرد.از این سردخانه ها معمولا در بیمارستان ها ، مراکز پزشکی قانونی ، قبرستان ها و مراکز بهداشتی روستایی استفاده می شود که درساخت آن از بهترین قطعات و مواد اولیه استفاده شده است.

در این پلیت ها سوراخ هایی تعبیه شده که باید به وسیله پیچ یا میخ پلیت را از یک سمت به ستون و از سمت دیگر به بلوک متصل کرد.

می توان هنگام واکس زدن میوه ها و یا سبزیجات از مواد ضد قارچ نیز استفاده نمود. نکته حایز اهمیت این است که تقسیم بندی سردخانه ها بر اساس دمای آنها است.

جالب است بدانید حتی برخی از گلها و گیاهان که نیاز به نگهداری خاص دارند، در این سردخانهها نگهداری میشوند.

سپس، هوای خنک شده را توسط فنها به دورن اتاق میدمد. جنس بدنه ی اتاق یخچالی از نوع ساندویچ پانل از برند ماموت abs می باشد، و در قسمت کف دستگاه ریل آلومینیوم با آلیاژ 60-63 که قابلیت انتقال هوا را نیز دارند، و به راحتی قابل شست و شو می باشند تمام تجهیزات و اتاق سردخانه از نوع استیل نگیر می باشد، و هم چنین در نقاط مختلف اتاق سردخانه از نورپردازی LED نیز استفاده شده است.

هسته اولیه شرکت نیک (شرکت پرسپولیس) با تولید یخچالهای ویترینی آغاز گشته و یخچالهای نگهداری گوشت، شیرینی و بستنی نیز به آنها اضافه شد.

کارشناسان فنی ما در اسرع وقت نسبت به آنالیز فنی و برآورد هزینه اقدام نموده و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فن سردخانه سه فاز لطفا از صفحه ما بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.