کندانسور های هوایی

کندانسور های هوایی|
فن زیلابگ 2, فن زیلابگ اصفهان, فن زیلابگ کرمانی, فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ مشهد, فن زیلابگ ۳۰, فن زیلابگ قیمت, فن زیلابگ 50 سانت, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن تانژانت زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, فن زیلابگ چینی, فن حلزونی زیلابگ, خرید فن زیلابگ, فن زیلابگ دیجی کالا, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, فن رادیال زیلابگ, فن زیلابگ لاله زار, زيبا گل, زلفاته خم خم, ز پیچاپیچ زلفت, فن سانتریفیوژ زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, سایت فن زیلابگ, شرکت فن زیلابگ, فن صنعتی زیلابگ, قیمت فن صنعتی زیلابگ, فن طرح زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فروش فن زیلابگ, فروشگاه فن زیلابگ, مشخصات فنی فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ کاتالوگ, فن بین کانالی زیلابگ, زیبه گل, مشخصات فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, نماینده فن زیلابگ, فن های زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 630s

نوع بلبرینگ های این فن بین کانالی بصورت ساچمه ای با محافظ حرارتی اضافه با می باشد. کلاس حرارتی این فن بین کانالی، کلاس B می باشد.

فن سه فاز زیلابگ

در جاهایی که بینِ ابتدای کانالِ مکش تا انتهای کانال در محل خروج، فاصله ی زیادی وجود داشته باشد و توانِ دستگاهِ مکنده در انتهای کانال، به علتِ طویل بودنِ مسیرِ مکِش کاهش یابد، جهتِ ایجادِ مکِشِ مطلوب و قوی از فن بین کانالی استفاده میشود.نکته ی مهم در استفاده از فن بین کانالی، میزان”دسی بل”ِ صدای دستگاه و همچنین میزان قدرت موتور و نیز میزان لرزه و ارتعاشاتِ دستگاه میباشد.این هواکش قابلیت نصب بوسیله ی ساپورت بر سطح دیوار و نیز سقف را داراست.لازم به ذکر است در محیطهایی که میزان صدای هواکش باید به حداقل برسد از سایلنسر (صداگیر) استفاده میشود.

فن رادیال زیلابگ

در بین کانال و لوله گرد بعنوان مکنده یا اگزاست فن و همچنین بعنولن دمنده یا بلوئر استفاده می گردد.

فن بین کانالی زیلابگ

کندانسور های هوا خنک برای سالیان متمادی در مناطق گرم و خشک که آب در دسترس نبود کارکرد خود را ثابت کرده اند ، به دلیل دسترسی سخت تر به منابع آبی در مناطق دارای جمعیت بیشتر قابل پیش بینی است که در سالهای آینده استفاده از کندانسور های هوا خنک بیشتر خواهد شد .

فن آکسیال مخصوص کندانسور زیلابگ ZILABEG سری FTP در دو نوع موجود میباشند : موتور فن تک فاز 220 ولت 50 هرتز با خازن آسینکرون و موتور فن سه فاز 380 ولت 50 هرتز، این نوع فنها در سطح وسیعی در کندانسورها، اواپراتورها، خشک کنها و دیگر تجهیزات خنک کننده (یخچالی) و مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار میگیرند.

فن صنعتی زیلابگ

این مدل هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 6 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است.

برای حصول اطمینان از کارکرد مطلوب فن,توصیه می گردد به شرایط محل نصب که شامل موارد زیر می گردد توجه نمایید.

بدنه این محصول از جنس فلز (فلزی محکم) می باشد، که با رنگ الکترو استاتیک پوشش داده شده است. این پمپها دارای قابهایی فلزی و طول عمر بالا و خاصیت دمندگی یا جابهجایی گازها با سرعت بالا هستند.

فن زیلابگ 2

لازم به ذکر است که سرعت این هواکش بین کانالی 2580rpm می باشد. ظرفیت هوادهی یا دبی این فن بین کانالی در حداقل سرعت ۲۲۰ در حدکثر سرعت ۳۴۰ مترمکعب بر ساعت می باشد.

فن زیلابگ کرمانی

دبی صدای تولید شده برای هر دو مدل فن در حدود ۳۰ دسی بل می باشد . حداکثر دبی یا ظرفیت هوادهی این فن بین کانالی ۱۶۰ متر مکعب بر ساعت است.

هواکش 20 سانت صنعتی1400 دور زیلابگ توانایی جابهجایی حداکثر 415 متر مکعب هوا را در ساعت دارا می باشد .

ز پیچاپیچ زلفت

محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما معرفی کنیم هواکش صنعتی 20سانت (قابدار چهارگوش) زیلابگ 2e-200b است که دارای قطر پروانه 200 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 780 متر مکعب در ساعت است.

پیشاپیش از حسن همکاری شما کمال تشکر را می نمائیم. برای خرید این محصولات میتوانید بنابر نیازهای شرکت، صنعت و یا ساختمان، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه از طریق درگاههای پرداخت، محصول خود را در کمترین زمان از برق آسا دریافت کنید.

این فن بین کانالی با برق ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت می تواند کار کند. این فن بین کانالی با برق تکفاز با ولتاژ ۲۲۰ ولت کار می کند.

فن زیلابگ دیجی کالا

شدت جریان برق مصرفیِ این فن بین کانالی ۰.۳۳ آمپر میباشد. شدت جریان الکتریکی این فن بین کانالی ۰.۲ آمپر می باشد.

سطر پنجم کاتالوگ ، معرف توان موتور الکتریکی فن بر حسب وات است. همچنین مشخصات الکتریکی فن ها 380v/50Hz یا 220v/50Hz می باشد که در جعبه تقسیم تعبیه شده روی بدنه کندانسینگ یونیت هوا خنک سر بندی می شوند.

هیچ یک از فن های آکسیال قابلیت نصب بر روی کانال هوا را ندارند. هواکش صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جا به جا کنند، قدرت متفاوتی دارند.

این فن بین کانالی از برند S-P و ساخت کشور اسپانیا می باشد. میزان صدای ناشی از عملکرد این فن بین کانالی در دور پایین ۳۲ و در دور بالا ۴۳ دسی بل می باشد.

قیمت فن زیلابگ آلمان

معمولا در سردخانه هایی که در حداکثر طول لوله کشی مبرد محدودیت وجود داشته باشد، از این روش برای سرمایش سردخانه استفاده می شود.

مشخصات فنی فن زیلابگ

کندانسور هوایی یا هوا خنک از فن بدون قاب برای خنک سازی مبرد خروجی از کمپرسور استفاده میکند. این امکان ساخت و زمان ارسال سریعتر خرید تجهیزات تهویه را فراهم میکند.

فن بین کانالی مذکور امکان نصب در بین کانال ها و لوله های گرد را دارد. فن سانتریفیوژ ساختاری پیچیدهتر نسبت به هواکشهای محوری یا آکسیال دارد.

این فن بین کانالی نیز همانند انواع دیگر، به صورت میان کانالی در بینابین کانال ها یا لوله های گرد هوا جهت مکش هوای محیط های مختلف قابل کاربرد میباشد.

فن زیلابگ چینی

محصولات ما به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسند. این فن بین کانالی به صورت تک دور عمل می کند.میزان چرخش پروانه فن بین کانالی ۲۵۰۰ دور در دقیقه است.

فن زیلابگ قیمت

این فن بین کانالی بصورت دودور عمل می کند.تعداد دورِ این فن بین کانالی در دور پایین ۲۲۰۰ و در دور بالا ۲۵۰۰ دور در دقیقه می باشد.

این فن بین کانالی بصورت دو دور عمل می کند.دور کند موتور این فن بین کانالی ۱۸۵۰ و دور تند آن ۲۲۰۰ دور در دقیقه می باشد.

در حالی که یک فن تهویه برای وارد کردن هوای تمیز به فضای بسته از منبع بیرونی کار می کند، فن رادیال زیلابگ یک فن خروجی آلاینده ها را از هوای داخل خانه یا فضای تجاری حذف می کند.

فن سردخانه زیلابگ

در پاسخ به سوال اواپراتور سردخانه چیست می توان گفت که هر سیستم سردسازی در سردخانه ، تونل انجماد و غیره از ۴ بخش اصلی شامل یونیت کندانسور و یونیت اواپراتور ، کمپرسور و شیر انبساط تشکیل می شود (به کل آنها در مجموع چیلر تراکمی گفته می شود) که در یک مدار بسته، ماده مبرد (یا محلول آب و گلیکول) بین این چهار بخش با لوله کشی به چرخش درآمده و عمل سردسازی هوای داخل سردخانه را انجام می دهد.

در کندانسور های هوایی معمولا از 1 تا 10 فن بنا بر ظرفیت دستگاه استفاده می شود. جهت کنترل دور فن های سه فاز، از اینورتر یا درایو کنترل استفاده کنید.

فن اکسیال زیلابگ

هواکش زیلابگ از پرههایی از جنس فلز آهن ساخته و طراحی شده است؛ و اغلب بیشترین کارکرد و کاربرد این فن در صنعت و برای تهویه و مطبوع سازی هوا بکار گرفته می شود .

فن زیلابگ مشهد

فن آکسیال زیلابگ از جمله هواکش های صنعتی است که جریان هوا در آن موازی با جهت محور پروانه فن بوده و به عنوان یک نوع کمپرسور، می تواند فشار هوایی که از میان آن می گذرد را افزایش دهد.

قیمت فن صنعتی زیلابگ

حداکثر جریان عبوری از این فن بین کانالی در دور بالا ۰.۴ آمپر و در دور پایین ۰.۳ آمپر می باشد.

حداکثر فشار هوای این فن بین کانالی ۱۱۵ پاسکال می باشد. تعداد دور گردش پروانه الکتروموتور این فن بین کانالی در دور پایین ۱۷۳۰ و در دور بالا ۲۴۵۰ دور در دقیقه می باشد.

شدت صوت ناشی از عملکرد پروانه این فن بین کانالی در دور پایین ۲۱ و در دور بالا ۲۴ دسی بل می باشد.

شدت جریان این فن بین کانالی ۰.۱ – ۰.۱۱ آمپر می باشد. برند این فن بین کانالی S&P و ساخت کشور اسپانیا است.

این فن بین کانالی ساخت کشور اسپانیا می باشد. این فن بین کانالی با برق تک فاز و ولتاژ ۲۲۰ ولت عمل مینماید.

فن طرح زیلابگ

این فن بین کانالی با برق تکفاز عمل می کند. این مورد را نیز در نظر داشته باشید که برای راه اندازی فن ها باید حتماً آن ها را به برق 3 فاز متصل کنید.

فن زیلابگ لاله زار

آنها ممکن است شور و شوق خود را به طرق مختلف از جمله ارتقا the موضوع مورد علاقه خود ، عضویت در یک کانون هواداران مرتبط ، برگزاری یا شرکت در کنفرانس هواداران یا نوشتن نامه هواداری نشان دهند.

فن زیلابگ اصفهان

تنها تفاوت برج مدار بسته اضافه شدن كویل با مجموعه لوله هایی است كه آب سیستم از ان عبور می كند و یك دستگاه پمپ سیركوله برای آب سیستم تبخیری می باشد.

فن حلزونی زیلابگ

بلوئرها را در یک تعریف میتوان نوعی از الکتروپمپ دانست که بهجای تخلیه یا جابهجایی مایعات، از آن برای جابهجایی و به بیرون دمیدن گازها استفاده میشود.

فن زیلابگ 50 سانت

برای تهویه و کاهش دما در فصول مختلف سال در مرغداریها و کنترل دمای گلخانه از پد سلولزی و فن زیلابگ گلخانه و مرغداری استفاده میشود.

جنس پره های این فن بین کانالی از پلاستیک تقویت شده است. جنس بدنه این فن بین کانالی از نوع پلاستیک فشرده یا pvc می باشد.

نیروی گریز از مرکز، قاعدهای فیزیکی از است که در این نوع از هواکش، به مکانیزمی برای جابهجایی هوا و گازها تبدیل میشود.

فن آکسیال زیلابگ هوا را در جهت محور موتور جابجا می کند و عموما به سه دسته هواکش آکسیال خانگی، هواکش آکسیال صنعتی و هواکش آکسیال تاسیساتی تقسیم بندی می شود. Th is w as c reat ed ​by GSA Content Generator Demoversi on .

دور موتور کند این هواکش ۱۹۰۰ و دور تند آن ۲۲۵۰ دور در دقیقه است. هواکش سردخانه ای 63 سانت زیلابگ بدون قاب مدل Ftp 4D-630S از برند معروف و باکیفیت زیلابگ است.

این شرکت جزو بهترین شرکتها در زمینه تامین هواکش و فن در بازار داخلی کشور محسوب میشود. در سال ۱۹۴۷ مجدد این شرکت توسط دو برادر آلمانی به کشور منتقل و تولید دوباره آن آغاز گشت.

فروشگاه اینترنتی آتورشاپ تنها نماینده ی محصولات برند مطرح مهیاسان در ایران به همراه 2 سال گارانتی، آماده ی ارائه ی خدمت به مشتریان میباشد.

فن اکسیال معکوس مدل زیلابگ، جریان محور بوده و یکی از مزیتهای آن عبور هوای ورودی و خروجی به موازات هم است.

ابعاد کانال ورودی و خروجی این فن بین کانالی ۱۰ سانتیمتر می باشد. ابعاد ورودی و خروجی فن بین کانالی ۱۲۵ میلیمتر است.

ابعاد ورودی و خروجیِ این فن بین کانالی ۱۰۰ میلیمتر می باشد. شدت صدای ناشی از عملکرد فن بین کانالی ۴۷ دسی بل است.

به لحاظ شدت صوت میزان صدای عملکرد این فن بین کانالی در دور پایین ۲۶ و در دور بالا ۳۱ دسی بل می باشد.

وزن این مدل 9 کیلوگرم و شدت صوت آن 71 دسی بل است. وزن این فن بین کانالی ۱۴۰۰ گرم می باشد.

وزن دقیق این فن بین کانالی ۲۰۹۷ گرم می باشد. وزن این فن بین کانالی ۲ کیلوگرم می باشد. این فن بین کانالی ساخت کشور ایتالیا می باشد.

حداکثر فشار این فن بین کانالی ۱۵۰ پاسکال می باشد. این فن بین کانالی در دمای محیطی که حداکثر ۵۰ درجه سانتیگراد داشته باشد می تواند فعال باشد.

درجه محافظت این فن بین کانالی ۴۴IP می باشد. درجه محافظت الکتروموتورِ این فن بین کانالی ۴۴IP می باشد. توان مصرفی الکتروموتورِ این فن بین کانالی ۷۵ وات میباشد.

توان مصرفی این فن بین کانالی در دور پایین ۲۳ و در دور بالا ۲۵ وات می باشد. توان مصرفی این فن بین کانالی در دو دور ۱۸ و ۲۴ وات می باشد.

حداکثر توان مصرفیِ این فن بین کانالی ۴۴ وات می باشد. حداکثر توان مصرفی در دور بالای این فن بین کانالی ۸۵ وات می باشد.

توان مصرفی این فن بین کانالی در دور پایین ۶۰ و در دور بالا ۸۵ وات می باشد. ابعاد این فن بین کانالی به طول ۲۴ سانت،عرض ۲۴ و ارتفاع ۱۹.۵ سانتی متر است.

به عايقكاري لوله هاي مبرد توجه نماييد، نداشتن عايق و يا عايقكاري نادرست، باعث كاهش ظرفيت دستگاه وايجاد فشار غير طبيعي ميشود.هرگز دو لوله مايع و گاز را در يك غلاف عايق قرار ندهيد (حتماً بايد بين دو لوله عايق باشد).

در استان هرمزگان قبلا فقط يک يا دو گل فشان بين جاسک و ميناب شناسايي شده بود. در عصاره آن 19 ترکيب شناسايي شد که در مجموع بيش از 96 درصد کل عصاره را تشکيل مي دهند.

موتور فن های سری FTP از نوع فن با روتور بیرونی بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.