اقدام تروریستی مزارشریف تکمیل کننده پازل توطئه برای ایجاد تفرقه بین امت اسلامی است.

[ad_1]

مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای جنایات اخیر علیه مسلمانان در افغانستان را محکوم کرده و خواستار اقدام جهانی در این زمینه شده است.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا
از قتل نفس بی جان و فساد فی الارض، بلکه از قتل همه مردم (مائده – 32)

بار دیگر دستان کثیف و جنایتکار تروریست های تکفیری از آستین تندروهای وحشی بیرون آمد و به خون مسلمانان افغانستان و روزه داری ماه مبارک رمضان آغشته شد.
این اقدام تروریستی هتک حرمت به ماه مبارک رمضان، خانه خدا و تداوم کشتار بی گناهان است که به دور از ارزش های انسانی، اخلاقی و دینی است و توسط جنایتکاران و تروریست ها با حمایت آمریکا برای ایجاد ایجاد می شود. بحران در منطقه سوریه و عراق.
حمله تروریستی اخیر در مزارشریف در واقع پایان معمایی، توطئه و نقشه ای است که می خواهد بین امت اسلامی یک بار در مسجد الاقصی و بار دیگر در پاکستان و حالا در افغانستان و این همه تفرقه بیاندازد. نشان می دهد که چنین است. آنها هیچ مرزی نمی شناسند.
یقیناً چنین اقداماتی برای ایجاد تنش و آغاز جنگ های قومی و مذهبی، کشتار و کشتار مسلمانان و در نتیجه ترسیم تصویری غیرواقعی و اسلام هراسی برنامه ریزی شده است.
مجمع جهانی بیداری اسلامی این اعمال و جنایات ناجوانمردانه را به شدت محکوم می کند و تاکید می کند که حکومت کنونی افغانستان مسئول تامین امنیت تمامی مسلمانانی است که وظایف دینی را انجام می دهند و باید در این زمینه پاسخگو باشد و مردم مسلمان افغانستان به سرعت واکنش نشان دهند. در عراق و شام داشته‌اند و از همه دولت‌ها، ملت‌ها، افراد، گروه‌ها و احزاب جهان اسلام و آزادی‌خواهان جهان می‌خواهند تا در مقابله با استراتژی دشمنان اسلام، وحدت، همدلی و همبستگی را حفظ کنند. عوامل بازیگوش آنها را بگیرند و با دلجویی از خانواده شهدا و مجروحان و مجروحان از تکرار چنین فجایع جلوگیری کنند.
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.