قاسمی پور: بی توجهی به مردم نتیجه خوبی برای مسئولان ندارد

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کشور ما متعلق به مردم است و پشت کردن و بی توجهی به مردم باعث نارضایتی آنها شده است و این نارضایتی ها نتیجه خوبی برای مسئولان نخواهد داشت.

شیوا قاسمی پور در گفت وگو با ایسنا، در خصوص بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ویژگی های محبوبیت و محبوب ماندن در بین مسئولان نظام اسلامی، اظهار کرد: در شرایط کنونی وضعیت مردم از نظر معیشتی و مشکلات اقتصادی مسئولان وجود دارد. باید در کنار مردم باشد که در شرایط فعلی کمترین کاری است که می توانند انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور نیز این واژه را به کار برد و اعلام کرد که در کنار مردم هستم، گفت: به همین دلیل سایر مسئولان نیز با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب نیز حضور دارند، همین روش را در نظر بگیرند و مثال بزنند. در این مورد اظهار نظر کردند.

نماینده مریوان در مجلس با بیان اینکه هر چه این کشور دارد متعلق به مردمش است، خاطرنشان کرد: پشت کردن و بی توجهی به مردم باعث نارضایتی آنها می شود و آن نارضایتی ها نتیجه خوبی برای مسئولان نخواهد داشت. مسئول باید به مردم کمک کند تا وظیفه خود را به خوبی انجام دهد، زیرا نمی خواهد تنها یک کارکردی را بر عهده بگیرد، پس باید در کنار مردم باشد و به مردم خدمت و کمک کند.

قاسمی پور با تاکید بر اینکه اولویت اصلی جمهوری اسلامی مردمی بودن و همراهی با مردم است، تاکید کرد: به عنوان مثال رویه ای که در دوران مسئولیتم انجام دادم این است که بیشتر وقتم را با مردم بگذرانم و در نتیجه حداقل مسئولیت پذیر باشم. به بیراهه نرو

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان گفت: بهتر است مسئولان متناسب با خواسته های مردم حرکت کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.