خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

[ad_1]

ایسنا/ گیلان فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: قرائت قرآن و حضور در مجالس و محافل قرآنی موجب تقرب قلوب به خداوند و تقویت اعتقادات و افزایش بصیرت می شود تا کسانی که قرآن را فرا گیرند هرگز از الطاف الهی دور نخواهند شد و نخواهند رفت. بیراهه.”

دریادار شهرام ایرانی، قرآن را رمز پیروزی در برابر توطئه دشمن دانست و گفت: امروز تمرکز دشمن بر این است، مبارزه با اعتقادات جوانان یکی از اهداف اصلی دشمنان کشورمان است. جوانان باید هوشیار باشند

وی افزود: جنگ نرم و تضعیف ایمان جوانان یکی از اهداف امروز دشمنان کشورمان است و آن دیدن و پیروی از منویات رهبری برای خنثی کردن توطئه های دشمن است.

امیر دریادار ایران گفت: امروز اعتماد مقام معظم رهبری به شما جوانان است که باید برای حفظ و دفاع از کشور و پاسداری از آرمان های شهدا و کسب علم و تجربه نیروهای انقلابی نیروی دریایی ارتش تلاش کنید. انقلاب یک وظیفه ملی است.» دستیابی به اهداف رهبر معظم انقلاب.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش تصریح کرد: قرائت قرآن و حضور در محافل و محافل قرآنی موجب تقرب قلوب به خداوند و تقویت اعتقادات و افزایش بصیرت می شود تا قرآن آموز هرگز از الهی منحرف نشود. لطف دارد و گمراه نخواهد شد.

من باید بگویم؛ محفل انس با قرآن کریم با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در مسجد ولی عصر(عج) مرکز آموزش دریایی باکرالعلوم(ع) نجف رشت برگزار شد. در این محفل نورانی، امید رضا رحیمی، قاری و نفر اول رشته حفظ کل قرآن کریم در مسابقات نابینایان جهان اسلام در سال 1400 و همچنین محمد فلاح پور، حافظ و قاری بین المللی قرآن کریم قرآن کریم به تلاوت آیاتی از قرآن کریم انا این مرکز تجلیل شد.

خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

خواندن قرآن بصیرت را افزایش می دهد

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.