مت سی ان سی، MAT CNC (2)

مت سی ان سی، MAT CNC
برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, سرویس ها برش لیزر فلزات چهاردانگه, سرویس ها برش لیزر فلزات, سرویس ها برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, برش لیزر فایبر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری منحصر فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

ممکن بود شما به جهت برش فلز نیاز به تولید قالب و موردها شبیه داشته باشید و یا این که نتوانید هر برنامه ای را برش بزنید،از همین منش فعالیت های شما با ارزش فراتر ،زمان عمده و انحصار هایی انجام میگرفت.اما امروزه با اعتنا به ورود لیزر برش به میدان صنعت تحولی عظیم در ادامه همین صنعت شکل دیتا است.

گونه چیلر و تناسب اقتدار خنک کنندگی آن با اقتدار تیوب لیزر نیز از عامل ها اثر گذاری گذار در ادامه عملکرد و ارزش یک دستگاه لیزر به شمار می رود.

تلاش همین گونه از دستگاه های لیزری اینگونه هست که در ادامه دیود ها پرتو ایجاد می شود و آن پرتو ها پس از عبور از فیبر های اپتیکال موجب تولید تغییراتی در ادامه جسم می شوند.

طرز تلاش دستگاه برش لیزر فایبر چطور است؟ حک لوگو، بارکد، شماره سریال و حکاکی عمیق بر روی اشکال فلزات از گزاره کاربردهای دستگاه برش لیزری فایبر است. ᠎This content w as do​ne ​by GSA Content​ Generator Demov er​sion.

از گزاره حیاتی ترین نصیب های دستگاه لیزر که وظیفه تهیه اقتدار لیزر جهت کارکرد های متنوع و ساماندهی هد دستگاه به جهت قرارگیری در ادامه خصوصیات اضطراری و پیروی از الگوی برش را به عهده دارااست دستگاه CNC است.

همه همین سیستمهای مکانیکی جهت محافظت و سالم در ادامه فعالیت در ادامه زمانهای طولانی نیاز به روانکاری و روغنکاری دارا هستند لذا در ادامه دستگاه برش لیزر RY 3015 G از سیستم روغنکاری مداد به کارگیری شده که امکان تهیه در ادامه فواصل گوناگون هنگامی و یا این که مخلوط دوران و مقدار حرکت را دارا هست بطوریکه سوای نیاز به انجام به وسیله اپراتور دستگاه برش لیزر قطعات گزینه نیاز را در ادامه زمانهای گوناگون و متراژهای گوناگون کاری به میزان نیاز قطعات روغنکاری و مقابل خوردگی وسایش اتومبیل را ایمن میسازد.

به عنوان مثال در ادامه صنعتی نظیر الکترونیک پرتوها می بایست بر بر روی میزان های زیاد ریز فعالیت کنند. همین دستگاه ها به چندین دیود پمپ وضعیت – جامد مجهز میباشند و در ادامه حین فعالیت یک ارتفاع موج به میزان 1 میکرون ایجاد می نمایند که در ادامه مقایسه با دستگاه های کهن خیس CO2 که 10 میکرون بود، زیاد کوتاه خیس است.

در ادامه این زمینه گروه فنی مهندسی نوین تاک لیزر فراهم ارائه مشاوره مجانی با اعتنا به صنعت شما، انتظاراتی که از دستگاه برش لیزری خویش دارید، مقدار و حجم کاری که دستگاه می بایست انجام دهد، مقدار شتاب انجام فعالیت و نازکی خروجی متاع آخری با اعتنا به تیراژ، بعدها و میزان کارگاه، قابلیت و یا این که عدم قابلیت جابجایی دستگاه و اکثری موردها دیگر جهت انجام بهترین تعیین ممکن هستند.

البته هر کدام از همین دستگاه ها ممکن هست از حیث میزان مرغوب بودن فعالیت ، میزان ، قطعات یدکی ، شتاب برش و حک ، خصوصیت های الکترونیکی و مکانیکی و همینطور اقتدار لیزر و …

پرتویی که همین دستگاه ها ساطع می کنند، به قدری ظریف و قوی است. یکی از از مزایای جالبی که همین دستگاه ها دارا هستند همین هست که تکثیر نور آن ها به محیط، به جهت محفظه زیست از جهت حفاظت اثرگذار هست و طراحی همین لیزرها هم زیاد فشرده است.

نکته اخیر این که ارتفاع موجی که پرتو همین دستگاه ایجاد می کند، 1 میکرون هست و به جهت محافظت از دیده در ادامه برابر آن خیلی ریلکس می اقتدار مبادرت نمود که از شیوه قرنیه دیده به شبکیه می تواند منتقل شود.

تلاش دستور هم به همین شکل هست که انرژی الکتریکی را به جایی می دهد که عنصرها موردنظر در ادامه آن حضور دارا هستند و همین دستور سبب ساز می شود که اتم های موجود برانگیخته شده و در ادامه فضا آزاد بشوند.

مزیت حیاتی دیگر به کارگیری از همین دستگاه همین هست که شتاب انجام فعالیت زیاد بالا است. دستگاه لیزر برش منحصر فلزات امکان به کارگیری در ادامه همگی صنایعی که احتیاج به برش های دقیق، سوای رنجه و حاشیه مانند استیل ، آهن ، گالوانیزه را دارند.

همین نوع از دستگاه های لیزر فلزات که در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات تنظیم و توزیع می گردند امکان برش اشکال فلزات اعم از استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحه ها مسی، ورقهای آلومینیوم، طلا و نقره را دارند.  Data w as g​en​erat᠎ed wi᠎th t᠎he help ​of G SA Content Ge᠎ne ra to​r ᠎DEMO!

دستگاه برش لیزر یک کیلو وات فایبر ورق آهنی را تا ضخامت ۱۰ میلیمتر و ورق استیل را تا ضخامت ۶ میلیمتر و ورق آلومینیوم تا ضخامت ۳ میلیمتر و ورق برنج تا ضخامت ۲ میلیمتر با میزان مرغوب بودن و اعتنا بالا انجام می دهد.

دستگاه برش لیزر فایبر CNC یک کیلو وات نوع P1530 IPG ایجاد کمپانی Bodor دستگاهی هوشمند و با اعتنا بالاست.

همین کمپانی سال ۱۹۴۸ در ادامه توکیو , ژاپن تاسیس شد و بیش از ۷۰ سال هست در ادامه صنعت تولید وساز شریک بوده.

هم اکنون می بایست دید کمپانی پژواک رادین صنعت علم چه مزایایی نسبت به بقیه شرکتها در ادامه اختیار مشتریان قرار میدهد؟ با اعتنا به مزایایی که برشمردیم واضح هست که تلاش همین دستگاه ها نسبت به بقیه دستگاه های قبلی زیاد برتر است.

روشی ایمن هست به برهان همین که از تیغه ها به کارگیری نمی نماید براین اساس جزء مطمئن ترین رویه های برش است.

حکاکی بر روی فلزات و به کارگیری از همین دستگاه در ادامه مجسمه سازی از دیگر مزایای برش لیزر فایبر است. براین اساس مهندسین طراح راه‌حل ای که به جهت همین مسئله اندیشیده اند، به کارگیری از فیبر نوری در ادامه دستگاه است.

اشکال چوب را می اقتدار با دستگاه برش لیزر فایبر نوری نظیر تخته سه لا و ام دی اف برش داد.

لیزر از مخلوط گاز های کربن دی اکسید، نیتروژن و هیدروژن ساخته شده است. به عبارتی طور که از اسم همین گونه دستگاه برش لیزر فلزات معین هست گازی که در ادامه همین دستگاه به جهت برش فلزات گزینه به کارگیری قرار می گیرد ترکیبی از دی اکسید کربن است.

بعضا از مواد هم میباشند برش لیزری فلزات دادن زیاد سخت یا این که غیرممکن هست . عاقبت همه همین مسائل همین است که شتاب فعالیت را در ادامه عین مصرف زیاد اندک برق، به قدر قابل قبولی بالا می برد.

همین مسائل منجر می شود که عملکرد دستگاه فایبر در ادامه برش و مقدار اثرگذاری اشعه فایبر چندین برابر شود. اعتنا داشته باشید که ما‌درها در ادامه همین نوشته می خوا‌هیم در ادامه خصوص لیزر وضعیت جامد و به ویژه لیزر فایبر(Fiber Laser) حرف کنیم.

همینطور چنانچه بخواهیم جور بندی از دستگاه های برش غیرفلزی ارائه دهیم، می بایست به 3 گزینه دستگاه برش لیزری کوچک، میانگین و وسیع اشاره کنیم.

چنانچه تام خیس بخواهیم تفسیر دهیم، در ادامه واقع فیبر نوری دو کارکرد دارد. دستگاه برش لیزری در ادامه واقع یک دستگاه دو بعدی میباشد.

سورس لیزر در ادامه همین دستگاه برش لیزر فلرات از بهترین برندهای بازار های جهانی هست و به تعیین و متناسب با پیشنهاد و فعالیت خریدار بر بر روی دستگاه کارگزاشتن و اسمبل میگردد.

در ادامه شکل داشتن التماس به جهت تولید قطعات صنعتی در ادامه همین حوزه میباشید و یا این که به جهت به دست آوردن و فعالیت خویش نیاز به برش فلزات و مشورت در ادامه همین حوزه را دارید از شیوه خط مش های ارتباطی با ما‌درها در ادامه تماس باشید یا این که از شیوه فرم تصویب پیشنهاد کنید.

مشخصات دلخواه را حتی در ادامه قطعات وسیع و ابزارهای خویش با دستگاه لیزر ما‌درها حک کنید. با ما‌درها ملازم باشید.

در ادامه مقابل، یک لیزر فایبر گاز را با یک فیبر نوری عادی که از شیشه سیلیکا ساخته شده است، جایگزین می کند.

در ادامه واقعیت اشعه با امداد گرفتن از فیبر نوری در ادامه دستگاه متمرکز می شود. سپس از همین پرتو می تواند بواسطه کابل فیبر نوری انعطاف پذیر به سروصدا برش لیزری انتقال پیدا می کند.

مزیتی که همین دستگاه نسبت به دستگاه های کهن خیس دارااست همین هست که آینه و لامپ های پرمصرفی که در ادامه دستگاه های کهن خیس وجود داشت، حذف شده و حیاتی خیس و خوبتر از تمامی این که سروصدا و صدایی در ادامه حین فعالیت نیز ندارد و همین عامل ها در ادامه کنار نیز منجر شده که صنعتگران همین دستگاه را زیاد دوست داشته باشند.

البته همین دو گونه دستگاه با نیز تفاوت هایی دارا هستند و از گزاره آن ها می اقتدار به مقدار شدت نور ایجاد شده از هر یک و طرز انتقال نور (انتقال پرتو) از مبداء تغذیه به سروصدا برش اشاره کرد.

سهولت در ادامه بهکارگیری، ارتقاء شتاب کار،کاهش قابل اعتنا مقدار خطای کار، قابلیت تولید طرحهای پیچیده و حکاکی بر بر روی اجسام فلزی و چوبی،کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبههای مازاد در ادامه قسمتهای برش خورده) متاع آخری از گزاره سرویس ها دستگاه برش لیزر cnc به جای برشهای مکانیکی و سنتی است.

از گزاره همین متریال ها می اقتدار به مواقعی زیرا آهن، آلومینیوم، برنج، مس، ورق های استیل، گالوانیزه، ورق های سیاه، اسید شویی و ورق های روغنی و آجدار و رنگی اشاره کرد.

با به کارگیری از لیزر برنج چه برشهایی می توان ایجاد کرد؟ اما گهگاه هم می اقتدار از رابط بی سیم 2.4GHz یا این که بلوتوث به جهت برقراری اتصال به کارگیری کرد.

اعتنا داشته باشید که تا پیش از همین به جهت برش فلزات از دستگاه های سنتی به کارگیری می شد و همین فعالیت دشوار و سنگین بصورت دستی انجام می گرفت.

بهترین دستگاه های برش لیزر CNC قادرند تا صفحه ها گوناگون را با ضخامت های بالا گزینه برش قرار دهند. پس از آبادی سال فروش دستگاه و سرویس ها پس از فروش، همین تیم را بر آن داشت تا با تشکیل همین گروه، تحولی مطلوب در ادامه ارائه سرویس ها برش لیزر، حکاکی لیزری و چاپ لیزری تولید نماید.

البته در ادامه کنار تام مواقعی که گفته شد همین دستگاه ها مزایای دیگری نیز دارا هستند که ذکر و تفسیر آن ها خالی از خوبی نیست.

همین دستگاه ها از نور لیزر به جهت برش زدن فلزات و غیر فلزات به کارگیری می نمایند که منجر می شود فعالیت نیز زیاد ریلکس خیس و سرعت بالا خیس انجام گیرد و نیز از نازکی و زیبایی فوق العاده ای برخوردار باشد.

اکسیژن جهت برش کربن استیل (cs)، نیتروژن جهت لیزر برش استیل ضد زنگ(ss) ، آلومینیوم و اشکال آلیاژهای آن و نیکل و آلیاژهای آن به کارگیری میشود.

براین اساس فلزاتی همچون مس، برنج و آلومینیوم به راحتی بواسطه دستگاه های فایبر برش می خورند. همانطور که ممکن است می دانید، ورق های گالوانیزه ترویج اکثری در ادامه صنعت های گوناگون پیدا کرده اند و از این منش دستگاه های فایبر در ادامه جهت برش همین ورق ها امداد متعددی به صنعت های گوناگون کرده اند.

همین دستگاه امکان به کارگیری در ادامه صنایعی از قبیل: خودروسازی، پلاک سازی، مشبک سازی، قطعه سازی ( ایجاد قطعات مربوط به نیروگاه های تامین انرژی )، صنعت های نفت و گاز، بدلیجات، اسباب تزئینی، تبلیغات، معرق، توری و صافی های گوناگون را دارد.

به این عوارض همین دستگاه ها با شتاب بالایی در ادامه اکثری از صنعت های رخنه پیدا کردند. تلاش همین دستگاه اینگونه هست که هنگامی شما آن را شفاف می کنید، یک دستور به جهت ایجاد انرژی دیتا می شود که در ادامه محفظه جامد جا می گیرد.

کاربرد برش لیزری در ادامه صنعت همینطور توانسته هست امکان اطمینان را به شدت ارتقاء دهد. عمده از قدرتی که همین پرتوها دارند، اعتنا عملی که در ادامه حین فعالیت دارند، زیاد مدنظر هست که منجر می شود میزان مرغوب بودن و نازکی فعالیت را به نوع ای بالا ببرند که متاع آخری زیاد تمیز و قشنگ باشد.

ضمن این که مقدار اعتنا حیث همین دستگاه ها به مراتب زیاد بالا و قابل اعتنا است. همین دستگاه با ایجاد لیزر و عبور آن از بخش های گوناگون به شکل نقطه ای بر بر روی برنج گزینه حیث تابیده می شود و منجر حکاکی و یا این که برش لیزر برنج می شود.

از حیث خدمت نیز، هزینههای کمتری دارند؛ چون خدمت دستگاه در ادامه فواصل هنگامی طولانیتری انجام میشود. به خاطر این اعتنا عملی که همین پرتوها دارند، دستگاه در ادامه حین برش به اطراف جسم آسیبی وارد نمی کند.

آن ها می توانند به شما زخم جدی وارد کرده یا این که زیان جدی به اموال شما وارد کنند. به عنوان مثال طرح شما مهم 40.000 میلی متر ارتفاع برش می باشد.

زبانه ها می بایست دستکم 3 میلی متر یا این که دو برابر برگه فلزی ضخامت داشته باشند. هزینه برش لیزر فلزات به طور کلی به جهت مواد غیر فلزی بهترین است؛ هرچند فلزات خاصی وجود دارااست که می تواند آن ها را پردازش نماید و برش بزند.

همانطور که می دانید همین دستگاه ها نیز فعالیت را دوران بر می کرد، نیز هزینه بر و نیز دشوار تر.

در ادامه خصوص متریال های صیقلی و بازتابنده نیز می اقتدار گفت که آن ها را به نوع ای برش می زنند که خطر منعکس شدن آن به دستگاه آسییب نمی زند.

این لیزرها نیز میباشند که اقتدار و عملکرد متعددی به جهت برش فلزات دارند. همین دستگاه ها مزایای اکثری دارند. اولیه این که در ادامه دوران شفاف شدن دستگاه اشعه ای ایجاد می نماید که باعث به تقویت نمودن انرژی لیزر شده و آن را متمرکز می کند.

در ادامه واقعیت انرژی ساطع شده ای که اشعه لیزر را به وجود می آورد، از سوی این اتم های آزاد شده تامین می شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.