شهدا با دل و زبان و عمل کار انقلاب را دنبال کردند

[ad_1]

ایسنا/ گیلان جانشین فرمانده کل سپاه شهدا را شجاع ترین مردم دنیا دانست و گفت: شهدا در دل و زبان و عمل کار انقلاب بودند و این کار شهدا دستاورد بزرگ انقلاب است چرا که ما توانستیم در برابر دشمنان شیطانی کار نکنید.”

سردار علی فدوی در سالروز شهادت سردار محمدعلی حق بین از فرماندهان گیلانی جبهه مقاومت که در گلزار شهدای رشت برگزار شد، موفقیت انقلاب اسلامی را از ابتدا برشمرد. تعداد خادمان او گفت: “این موفقیت هنوز وجود دارد.”

وی با بیان اینکه 43 سال از عمر انقلاب می گذرد و چهل و چهارمین سال پیروزی را سپری می کنیم، افزود: تعداد زیادی از انقلابیون در این 43 سال در همه عرصه ها برای نظام و به موقع تلاش می کنند. ” واقع شده اند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران، بندگان الهی را دارای رحمت دانست و تصریح کرد: اگر بندگان به وظیفه خود عمل کنند، خداوند به عهد خود عمل می کند که تخلفی صورت نمی گیرد و صدقه و برکت و نتایج کم نظیری خواهد داشت. .

فدوی با بیان اینکه از انقلاب 1342 نوعی هوشیاری در بین شرور جهان و دشمنان بشریت به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و فرزند نامشروعش رژیم صهیونیستی ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: خمینی به آنها دستور دادند. رهبران ایران برای مقابله با امام و نهضت ایشان و فرار از زندان و تبعید، اما نمی دانستند که امام راحل روح خود را بر اساس تعالیم الهی تجلیل کرده است و خداوند توفیق به آنها این فرصت را داد که انقلاب اسلامی را برپا کنند و بر انقلاب اسلامی تأثیر بگذارند. جهان

وی با اشاره به شکل‌گیری جریان پیشرفته انقلاب و ایجاد جریان‌های جدید در دشمنان، خاطرنشان کرد: دشمنان از ابتدا فکر می‌کردند می‌توانند بر انقلاب فائق آیند، اما تصورشان اشتباه بود، بنابراین ضدانقلاب و عناصر خودشان در منطقه سال‌ها وقت گذاشتند. آنها مجبور به مبارزه با انقلاب شدند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه قدرت انقلاب بیش از تصور دشمنان بود، گفت: هواداران انقلاب به ندای امام لبیک گفتند و در هر صحنه ای که لازم بود حاضر شدند و صحنه را به نفع نظام تغییر دادند. علیه انقلاب مسلح شدند و قدم به قدم پیش رفتند و جنگی طولانی را آغاز کردند.

وی با اشاره به حضور همگانی دشمن در تهاجم هشت ساله به انقلاب، ادامه داد: در سال های پایانی جنگ، دشمنان متوجه شدند که صد در صد شکست خواهند خورد و به همین دلیل مستقیما وارد درگیری شدند. وی ادامه داد: اگرچه 87 کشور در این اتحاد شوم علیه ایران اسلامی وارد عمل شدند، اما جبهه حق جمهوری اسلامی هر روز قوی‌تر می‌شود و جبهه باطل شیطان بزرگ و یارانش روز به روز ضعیف‌تر می‌شود.

فدوی با بیان اینکه شهدا بیش از هر زمان دیگری از ائمه انقلاب اطاعت کردند و نگذاشتند دشمن خبیث یک بار اعلام پیروزی کند، گفت: وعده صریح خداوند در قرآن این است که حزب خدا همیشه پیروز است و این پیروزی از آن است. بالاترین کیفیت؛ البته وفای به وعده های الهی شرط است و بندگان باید به این شروط عمل کنند وگرنه وعده محقق نمی شود.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به حضور مقتدرانه و عظمت نظام جمهوری اسلامی در تمامی صحنه های جهان افزود: ملت شویم.

وی با بیان اینکه سردار حق بین از جوانی تا لحظه شهادت کار انقلاب بود، افزود: گذشتن از مردگان سخت ترین کار دنیاست و به همین دلیل شهدا برای رسیدن به اهداف انقلاب جان خود را فدا کردند. و رنج کشید.”

فدوی شهدا را شجاع ترین مردم دنیا دانست و گفت: شهدا با قلب و زبان و عمل خود برای انقلاب تلاش کردند و این که شهدا برای دستاوردهای بزرگ انقلاب تلاش کردند چرا که ما کاری از دستمان برنمی آمد. . در برابر دشمنان شیطانی با ابزارهای مادی. “بیا برویم.

وی وضعیت اقتصادی کنونی کشور را نشانه ناکارآمدی در این عرصه دانست و خاطرنشان کرد: وسیله معیشت و اقتصاد ملت بزرگ ایران است.

جانشین فرمانده کل سپاه، جنگ یمن را جنگ تحمیلی علیه ایران دانست که همه کشورها با آن مخالف هستند و گفت: امروز همه عالم شیطانی دست خود را علیه انصارالله بلند کردند، در حالی که مثل صدام فکر می کردند یمن یک هفته دیگر کارش را تمام می کند. امروز صدام و همه رؤسای جمهور خبیث دنیا کجا و جمهوری اسلامی کجا؟!

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با قدرت و سربلندی به جلو می رود و دشمنان باید از ما بازدارندگی بگیرند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی وارد مرحله سوم اقتدار شده است و اگر در عرصه های دیگر بر اساس احکام الهی پیش برویم. نتیجه بگیرید

فدوی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر نفوذ در سال های گذشته، گفت: نفوذ به ما اجازه نداده که در همه امور به ویژه اقتصاد به احکامی که خداوند در قرآن مقرر کرده است عمل کنیم زیرا اسلام آخرین دین و پیامبر الهی است. پیامبر الهی و قرآن آخرین کتب آسمانی هستند و خداوند هیچگاه از زندگی و اقتصاد بندگان غافل نمی شود، پس باید با اقتصاد و دل و زبان و عمل سر و کار داشته باشیم. ما را دنبال کنید.

وی داعش را قیام بزرگ دشمن پس از جنگ تحمیلی خواند و افزود: طراحی داعش عمق خباثت و شیطنت دشمن را نشان می داد، اما از آنجایی که هواداران انقلاب شش سال کار کردند، خداوند عنایت کرد و این شورش برچیده شد. انگار وجود نداشت. .

جانشین فرمانده کل سپاه هر یک از شهدا را یک ملت خواند و گفت: در عرصه دفاع از حرم شاهد حضور نسل اول سپاه و آخرین نسل سپاه و همچنین شهدایی بودیم که حتی حضور نداشتند. جنگ را ببینید

وی با بیان اینکه سردار حق در همه زمان ها پیشتاز انقلاب بود، تصریح کرد: امروز باید عزم خود را جزم کنیم تا در همه مسائل اعم از فرهنگی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و… کار کنیم تا عنایت خداوند شامل حال ما شود. “و به نتایج عالی دست پیدا کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.