فعال سیاسی: اصولگرایان در دولت کم هستند

[ad_1]

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان در دولت احمدی نژاد بیشتر از دولت اصلی بودند، اما اکنون گرایش هایی از اصولگرایان در قدرت است که تعداد محدودی دارند.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بخش کوچکی از اصولگرایان در قدرت هستند، اظهار کرد: اکثر اصولگرایان سهمی در قدرت ندارند، در حالی که اگر از همه افراد توانمند جریان اصولگرا استفاده می شد اوضاع بهتر می شد. از مسئولیت اصولگرایان بپرهیزید که بعداً گفتند ما در قدرت نیستیم و مسئولیت اقدامات دولت را بر عهده نخواهیم گرفت، در واقع اگر بعداً شکایت شود می‌گویند ما مسئول نیستیم.

وی ادامه داد: رئیس جمهور باید از همه ظرفیت های جریان اصولگرا استفاده می کرد در حالی که کرسی ها به بخشی کوچکی از جریان اصولگرا رسید و اکثر اعضای آن وارد دولت نشدند. رئیس جمهور گفت من اهل جریان نیستم اما در عمل از بخشی کوچکی از اصولگرایان استفاده کردم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرایش جناحی در انتخاب افراد بر تخصص و تعهد ارجحیت دارد، گفت: در حال حاضر از برخی انتصابات رضایتی وجود ندارد، زیرا دولت منتخبان خود را به یک یا دو نفر محدود کرده است. ” گرایش‌های کوچک بنیادگرایی.» و به این ترتیب قدرت مانور خود را کاهش داد و در نتیجه هم قدرت و هم مردم را از دست دادند.

یوسفیان ملا همچنین پیشنهاد کرد که در صورت انتخاب افراد متخصص و متعهد که تخصص لازم را ندارند، دولت کارآمدتر خواهد بود.

وی در پایان گفت: در سال 76 همه جریانات اصلاح طلب روی کار آمدند. اکثر اصلاح طلبان در دولت روحانی بودند. در دوره احمدی نژاد اصولگرایان بیشتر از دولت فعلی بودند، اما اکنون گرایش های اصولگرا با جمعیت محدود به قدرت رسیده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.