انتقاد این نماینده از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست در مقابله با ریزگردها

[ad_1]

یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم از تذکر کتبی نمایندگان کوردوکه و 38 نماینده دیگر در انتقاد از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست در مقابله با ریزگردها خبر داد.

به گزارش ایسنا، روح الله متفکر آزاد در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان ارسالی به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

سید مسعود خاتمی، نماینده ماهنشان و ایجرود و 38 نماینده به وزیر صمت: لزوم برخورد با فساد و مشکلات فعلی زنجیره تامین خودرو.

محمود عباس زاده مشکینی نماینده مشکین شهر نزد رئیس جمهور: لزوم گنجاندن مناطق در معرض خطر اردبیل و مشکین شهرها در تعیین نقطه و محدوده آزاد.

حسین رجایی نماینده لنجان و 20 نماینده به وزیر راه و شهرسازی: لزوم نصب علائم راهنمایی و رانندگی و تامین روشنایی بین گردنه گاوپیسه و پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان-شهرکرد.

عباس مقتدایی، نماینده اصفهان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: ضرورت تغییر وضعیت جانبازان رده پایین.

مهدی شریفیان نماینده تهران و 38 نماینده به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در ارائه طرح جامع نوسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده به ویژه در اسلام شهر.

سید ناصر حسین پور نماینده گکساران و 30 نماینده رئیس جمهور: لزوم انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از آتش سوزی جنگل های استان کهگیلویه و بویراحمد و زاگرس در آستانه تابستان.

محمدرضا دشتی اردکانی، نماینده اردکانی و ۲۵ نماینده نزد وزیر راه و شهرسازی: ضرورت بهسازی و آسفالت معابر حوزه انتخابیه ایشان

سید سلمان زوکر نماینده ارومیه نزد وزیر بهداشت: ضرورت تامین اعتبار ساخت بیمارستان ها در حوزه انتخابیه. وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: واگذاری باغ موزه ملی آذربایجان غربی نیاز به تکمیل دارد.

علی جدی نماینده شیروان و 20 نماینده به وزیر راه و شهرسازی: لزوم احداث گذرگاه مرزی در خراسان شمالی با 300 کیلومتر مرز با ترکمنستان. ضرورت تکمیل مسیر پایانه مرزی باجگیران در خراسان رضوی به کوچان. چرا پروژه راه سراسری در شهرستان شیروان وجود ندارد؟

نصراله پژمان فر نماینده مشهد و 37 نماینده به وزیر راه و شهرسازی: 50 درصد تخفیف؟

عبدالجلال ایری، نماینده کردکوی و 38 نماینده وزیر نیرو: چرا باید ماده 19 قانون هوای پاک را که افزایش سالانه حداقل 30 درصد ظرفیت برق مورد نیاز کشور از منابع تجدیدپذیر است، اعمال کنیم؟ خطاب به رئیس جمهور: علت رویکرد منفعلانه سازمان حفاظت محیط زیست، مقابله با پدیده گرد و غبار در کشور با وجود تمامی مبانی قانونی مناسب است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.