فرمانده لشکر زمینی: ولایت فقیه بزرگترین نعمت است

[ad_1]

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در نیروهای مسلح به ویژه در ارتش معتقدیم که ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما داده است.

به گزارش ایسنا، امیر کیومرث حیدری در سخنانی پیش از خطبه های نماز امروز در تهران، ۲۹ فروردین را گرامی داشت و گفت: امروز این سوال که آیا یک استان استان است برای زمین مهم است. انقلاب مسئله جهاد را تبیین کرد و ارتش جمهوری اسلامی در این زمینه پیشگام بود.

پرسید چرا جهاد؟ وی افزود: نیاز فوری و قطعی امروز ما تبیین جهاد است زیرا دشمنان این نظام مسائلی را هدف قرار داده اند که هویت انقلابی به آن گره خورده و ارزش های انقلابی ما به آن می بالد و در تبیین جهاد باید انقلابی باشم. ولایی و ولایتی.» باقی مانده را توضیح دهید تا اندیشه خصمانه به نیستی و فراموشی رها شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: اولین و مهمترین هجمه دشمن اصل ولایت فقیه و به دنبال آن اقتصاد و فرهنگ جامعه اسلامی و قرآنی و توان دفاعی نیروهای مسلح است. .

حیدری افزود: در نیروهای مسلح به ویژه ارتش معتقدیم ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بزرگترین نعمتی است که خداوند از آن بهره مند شده است.

وی تاکید کرد: در بحث توان دفاعی که باید در جهاد تبیین به آن بپردازیم، امروز باید این سوال مطرح شود که چرا دشمنان به توان دفاعی ما حمله کردند، پای آنها نیروهای مسلح و نیروی زمینی است. .

حیدری ادامه داد: مقام دفاعی نباید کشور را مانند کشورهای حوزه خلیج فارس به انبار باروت و انبار مهمات خارجی تبدیل کند چرا که این کار ادامه ندارد. به عبارت دقیق‌تر، زیربنای توان دفاعی، خودکفایی است که از همان روزی که مستشاران آمریکایی از کشور خارج شدند، در ارتش جمهوری اسلامی ظاهر شد.

وی افزود: حضور امروز ما در مرزها به معنای این نیست که در خطر هستیم، بلکه حضور ما نتیجه اشرافیت بالاتر اطلاعاتی است.

وی افزود: دومین مؤلفه اقتدار ما این است که نیروهای مسلحی در منطقه حضور داشتند که بارها هژمونی آمریکا را شکستند و امروز تلاش می کنیم با ننگ از منطقه خارج شویم.

وی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: در رأس همه پادگان ها روز تخریب شما را در قالب تابلو روان ایجاد کردیم.

وی در پایان گفت: کشور ما از امنیت بالایی برخوردار است و شیطنت هایی که در خصوص مرزها در فضای مجازی می شود کار دشمن است و از آنها غافل نشوید. هم در حوزه امنیت حضور داشتیم و هم در کمک به مردم. حضرت آقا نیز از کار ما در ارتش در زلزله و سیل ابراز خرسندی کردند. از زمان شیوع تاج، ما 28 بیمارستان و 12000 کادر پزشکی مجرب و 10 مراقب سلامت اختصاص داده ایم و 9 بیمارستان دائمی تنفسی ساخته و به وزارت بهداشت اضافه کرده ایم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.