راهنمای خرید ترازوی خانگی اخبار بازار تسنیم (3)

راهنمای خرید ترازوی خانگی- اخبار بازار تسنیم
ترازو خانگی, ترازو خانگی آشپزخانه, ترازو خانگی شیشه‌ای, ترازو دیجیتال خانگی خوب, قیمت ترازوی خانگی, ترازو خانگی ارزان

اگر شما هم قصد خرید ترازو را دارید ، پیشنهاد می کنیم حتما از محصولات ما دیدن نمایید. همچنین اگر باتری های دستگاه دشارژ شده باشند نشانگر به شما اعلام خواهد نمود تا نسبت به تعویض باتری ها اقدام نمایید.

شاید شما علاقه زیادی به ترازو نداشته باشید؛ اما این دستگاه در دنیای سلامت و تناسب اندام جایگاه ویژه ای دارد و منبع مفیدی به شمار می آید.

جواب به شما بستگی دارد. قیمت هر کالای به برند و تنوع و مزایایی آن بستگی دارد. دقت این ترازو بسیار بالاست بطوریکه خطای اندازهگیری آن کمتر از 100 گرم است.

اولین معیار که شاید کمتر به آن توجه شود، طراحی ظاهری ترازو است. اما مردان واقعا نباید کمتر از ۶ درصد و زنان نباید از ۱۱ درصد افت چربی داشته باشند.

چرا سایز کم می کنم اما وزن نه ؟ زیرا در بسیاری موارد تغییرات غیرعادی وزن میتواند هشدار دهنده برخی مشکلات بدنی و برخی بیماریها باشد.

نست قد به وزن فرد و به عبارتی شاخص توده بدنی فرد میباشد. این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال میتواند وزن، شاخص توده بدنی و ترکیبات بدن ۸ کاربر را اندازهگیری کند و اطلاعات آنها را در حافظه خود ذخیره کند.

گروه دوم ترازو فروشگاهی شامل ترازو پرینتر دار علمک دار و بدون علمک ساده می باشند که دارای چاپگر داخلی بوده و قادر هستند که برای کالاهای وزنی و غیر وزنی تولید فاکتور نموده و اطلاعات فروش را چاپ نمایند این گروه ترازوی چاپگر دار شامل ترازوی پند ، ترازوی محک و رادین و توزین صدر می گردد که دارای حافظه ی داخلی بوده و سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل می باشند و امکان انتقال اطلاعات از سیستم ترازو به سیستم های دیگر را ندارند .

نوع سوم ترازوی فروشگاهی شامل ترازوی چاپگر دار با قابلیت تولید بارکد واقعی و اتصال به بارکد خوان و نیز پوز فروشگاهی می باشد ، این گروه ترازو امروزه رواج بیشتری یافته اند و کاربران زیادی را جذب نموده اند ، خرید ترازو در این نوع به نسبت نوع های دیگر بالا بوده و بخش اعظم فروش ترازوی دیجیتال فروشگاهی را به خود اختصاص داده است ، تولید بارکد واقعی ترازو را در شرایط ارتباط با سیستم های دیگر قرار داده و به کاربر امکان بازیابی اطلاعات ، حسابداری و انبار داری دقیق تری می دهد ، ترازوی دیجیتالی با تولید بارکد واقعی اطلاعات فروش دستگاه را توسط بارکد به سیستم انتقال داده و فروش را در حسابداری فروش به ثبت می رساند که حالت پیشرفته ی این نوع تولید بارکد تجمیعی می باشد که توسط کابل شبکه یا توسط سیستم WIFI اطلاعات کامل تر را با سرعت بیشتر به سیستم فروش انتقال می دهد و به مراتب کار ساده تر می گردد ، در گروه ترازو فروشگاهی نوع سوم ، امکان اتصال به بارکد خوان ، شرایط دریافت اطلاعات کالاهای غیر وزنی بارکد دار توسط ترازو دیجیتالی فراهم می گردد و ترازو قادر است که با اسکن بارکد کالاهای بسته بندی شده ، فاکتور کالا های وزنی و غیر وزنی را به یکجا به کاربر تحویل نماید و این نیز در سرعت عمل و رضایت مشتریان تاثیر گذار است.

بدهی است به میزانی که دقت وزن کشی ترازو بالاتر باشد، وزن واقعی را دقیقتر نمایش میدهد. ترازو دیجیتال مدل NOTEBOOK به عنوان یکی از بهترین ترازوی دیجیتال وزن کشی بازار ، یکی از محصولاتی است که با خرید آن مطمئن خواهید بود از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

یکی از نکات مهم هنگام خرید ترازو دیجیتال باید به آن توجه شود، محدوده اندازهگیری ترازوی وزن کشی میباشد. ترازو زیر پایی به صورت کفی و نمایشگر ترازو بر روی کفه در قسمت جلو قرار گرفته است و با قرار گرفتن نفر بر روی کفه ی ترازو وزن نمایش داده می شود ، امروزه در اکثر منازل ترازو خانگی زیر پایی وجود دارد که موجب تنظیم وزن در خانواده می گردد و با اندازه گیری وزن به صورت مرتب از چاق شدن ناگهانی جلوگیری می گردد.

1- بهترین زمان برای استفاده از ترازوی دیجیتال اول صبح پس از بیدار شدن از خواب میباشد. نوع پنجمی از ترازوی دیجیتال فروشگاهی نیز وجود دارد که به ترازو پوز اسکیل یا ترازوی کامپیوتری معروف می باشد ، این گروه دارای سیستم کامپیوتری و همزمان توزین هستند که علاوه بر توزین و محاسبه ، امور کامل صندوق فروشگاهی را نیز شامل می گردند و دارای نمایشگر 10 اینچی یا 14 اینچی با نمایشگر دوم مشتری هستند که به صورت کامل تاچ – لمسی عملکرد دارند ، ترازوی پوز اسکیل با نمایشگر گرافیکی بسیار شیک و مدرن توجه زیادی از کاربران را جلب نموده است اما نکاتی نظیر قیمت ترازوی فروشگاهی پوز اسکیل که چندین برابر بالاتر از ترازو فروشگاهی های معمول می باشد و نیز حالت نمایشگر لمسی که در قسمت بالای علمک بوده از مواردی هستند که میزان فروش ترازوی فروشگاهی را کاهش داده و حتی ناچیز نموده است .

تنوع ترازو خانگی بسیار زیاد است و تغذیه ی ترازو در تمام مدل ها تنها باتری بوده و جنس ترازو معمولا از پلاستیک فشرده و شیشه ی نشکن می باشد.

ترازو Store بر حسب نیاز این مشاغل به انواع علمک دار و بدون علمک تقسیم می شوند. ترازوی فروشگاهی شامل ترازو علمک دار ساده و ترازوی بدون علمک ساده می گردد که برای این مدل ترازو فروشگاهی برند هایی نظیر ترازو محک ، کمری ، پند ، توزین صدر ، اطلس ، ترازو چینی و ترازو رادین نمونه هایی قابل عرضه دارند ، توضیحات مربوط به ترازوی ساده فروشگاهی شامل توزین دقیق ، محاسبه ی وزن و قیمت با حافظه ی داخلی که در مواردی از ترازو ها شامل 4 حافظه و در مواردی نیز شامل 40 حافظه و حتی بیشتر می گردد ، این نوع دارای باتری داخلی بوده و توسط برق نیز تغذیه می گردد و معمولا دارای وزن کمی با قابلیت جا به جایی اسان هستند ، از سویی نیز قیمت ترازو در نوع ذکر شده پایین ترین ، قیمت ترازوی دیجیتال به شمار رفته و یکی از پر فروش ترین ترازو ها به شمار می روند . Th᠎is content was w᠎ri᠎tt en wi th GSA Con᠎te nt G​enerator Demoversion!

یکی از دغدغه های امروز افراد در جوامع، داشتن وزن و اندامی متناسب می باشد. ترازو دیجیتال یا ترازو وزن کشی خانگی با توجه به اهمیت روز افزون افراد به تناسب اندام و تمایل به ثابت نگه داشتن وزن بدن در حالت ایدهآل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این ترازو دیجیتال بسیار کاربردی و زیبا برای اجسام تا حداکثر 200 کیلوگرم مناسب بوده و به دلیل اندازه کوچکی که دارد توانسته نظر خیلی ها را به خود جلب کند.

A rticle h as been c re at ed wi th GSA᠎ C᠎ontent Gen er᠎ator Demov᠎ersion᠎!

ترازو دیجیتال خانگی از محبوب ترین ترازو های مورد استفاده می باشد که برای وزن کشی مورد مصرف دارد. کیفیت ساخت و جنس بدنه ترازو دیجیتال از دیگر عوامل مهم در انتخاب یک ترازو وزن کشی خانگی میباشد که نباید نسبت به آن بیتوجه باشید.

همچنین ترازوی دیجیتال کمری فیت مجهز به تنظیم صفر اتوماتیک است و براحتی وزن 0 را تشخیص داده و کالیبره می شود.

ترازوهای جیبی برای مصارف آشپزی و وزن کردن مواد غذایی کم حجم مورد استفاده قرار میگیرد. ترازوهای دیجیتال از متداولترین و پر استفادهترین انواع ترازو وزن کشی هستند و به دلیل دقت بالاتری که نسبت به انواع قدیمی نظیر ترازوهای مکانیکی دارند بسیار مورد توجه قرار گرفتهاند و برای مصارف متعدد نظیر ترازوی خانگی کاربرد دارند.

Data w as cre ated ​with the he lp of GSA  Con tent G᠎ener ator D emov ersi᠎on​!

ترازوی های عقربه ای یا همان ترازوهای معمولی از جمله وسایل آشپزخانه بشمار می روند که بدون هیچگونه نیازی به باطری و برق شهری کار خود را به بهترین نحوه ممکنه انجام می دهد ولی خوب ترازوی های دیجیتال نیز که از صفحات نمایشگری جذابی برخوردار هستند و معمولا با باطری نیز کار می کنند، می توانند هم در اندازه گیری دقیق تر متریال های غذای تان بسیار کارآمد باشند و هم با برخورداری از دیگر قابلیت هایشان همچون آلازم زمانی و همچنین قابلیت صفر شدن خود حسابی به پخت و پز شما کمک نمایند.

زیرا در طول روز با مصرف غذاهای گوناگون احتمال سنگینتر شدن فرد وجود دارد. قطعات این محصولات در هماهنگ و تنظیم شدن با یکدیگر قادر به انجام عمل توزین هستند.

دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات در قالب وبسایت، محصولات را در اپلیکیشن موبایلی خود نیزبه کاربران عرضه میکند که میتوانند با کدهای تخفیفی از قبیل: کد تخفیف اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف خرید از اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دیجی کالا و کد تخفیف رایگان اپلیکیشن دیجی کالا با تخفیف خرید خود را انجام دهند.

قبل از انجام خرید ترازو باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید. قیمت ترازو یکی از نکات مهم در خرید ترازو می باد.

در ایران یکی از محبوبترین مارکها که دارای کیفیت مطلوبی نیز است، برند پارس خزر (Pars Khazar) میباشد. كه دارای امكان شمارش قطعات بوده و در حین توزین، تعداد قطعات را هم شمارش می کند.

این وسیله توزین، در مدل و طرح های مختلف با کارایی های متنوع تولید و در حال پیشرفت است. وزن کردن. فقط دقیق تر شده است و البته راحت تر.

برای نشان دادن وزن دقیق توسط دستگاه باید بدون حرکت روی آن بایستید. سنجش وزن با ترازوهای دقیق علاوهبر اینکه جنبه ظاهری و زیبایی افراد را حفظ میکند بلکه به میزان زیادی میتواند تضمین کننده سلامت بدن افراد باشد.

از این رو استفاده از ترازو های عقربه ای به این افراد توصیه می شود. شیشهی استفادهشده در ساخت ترازو دیجیتال CAMRY FIT از نوع گرمادیده، بسیار مقاوم و به ضخامت 8 میلیمتر است.

ترازو دیجیتالی کوچک به طور گسترده در آشپزخانه های خانگی برای اندازه گیری مواد غذایی استفاده می شود ، اما به دلیل اندازه کوچک و عملکرد آسان ، این مدل در بین خانم ها بسیار محبوب است.

ترازو آشپزخانه ، این ترازو دیجیتال با دقت بالا برای وزن مواد غذایی کوچک و سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

این نمونه کالاها، دارای ابعاد کوچک و قابل حمل هستند و به صورت کاسه ای و تخت موجود می باشند.

شما عزیزان با مراجعه به فروشگاه ما قادر خواهید بود نمونه های مختلف ترازوی ارزان قیمت را مشاهده نموده و بسته به نیاز خود مناسب ترین ترازو را خریداری نمایید.

واحدهای اندازه گیری در ترازو دیجیتال شامل انس، گرم و پوند می باشد که بسته به نیاز قابل تغییر هستند.

این مدل از سری جدید ترازوهای دیجیتال شیائومی است و علاوهبر نشان دادن وزن، شاخص توده بدنیتان را هم نمایش میدهد.

بالاترین سطح BMI بالای ۴۰ است که آمار بسیار خطرناکی میباشد. ترازو آشپزخانه برای توزین مواد مصرفی در آشپزخانه ی منازل مورد استفاده قرار می گیرد ، با توجه به ظرفیت ، می توان ترازو را در گروه ترازو گرمی نیز معرفی نمود ، در این مورد نیاز نیست که دقت توزین بسیار بالا باشد و اگر ترازو دارای دقت توزین 1 گرم باشد برای مواد مصرفی در آشپزخانه کافی است .

دقت ترازو بسیار مهم است و باید به آن توجه داشت. ترازو آشپزخانه با ظاهر کوچ و سبک برای اندازه گیری های گرمی مناسب است.

ترازوهای گرمی همانند ترازوهای جیبی ابعاد کوچکی دارند و برای سنجش دقیق وزن مواد کم حجم استفاده میشوند. ترازوی دیجیتال گرمی آشپزخانه چیست؟

برخی مدلهای ترازو دیجیتال و هوشمند با نمایش این شاخص به فرد کمک میکنند بهتر به هدف خود برای تناسب اندام برسد.

بیشترین وزن قابل تحمل برای این ترازو 180 کیلوگرم است و می تواند اجرامی با وزن 5 کیلوگرم به بالا را اندازه گیری نماید.

با استفاده از این عملکرد ، می توانید وزن خود را ذخیره کنید و در روزهای مختلف مقایسه کنید. به این ترتیب در روزهای مختلف میتوانید وزن خود را مقایسه نمایید.

آنها میگویند فقط در ارائه اندازه وزن دقیق است و در موارد دیگر دقت کافی ندارد. یک ترازوی دیجیتالی دقیق مورد نیاز هر خانه ای است.

برند پارس خزر یک شرکت بزرگی ایرانی است که از سال 1347 با همکاری شرکت توشیبای ژاپن، آغاز به کار کرده است.

اولین ترازوها خانگی به استناد تصاویر کشیده شده بر دیواره های ساختمان های قدیمی مصر که آنوبیس (خدای بزرگ مصر باستان) را با ترازو بیان می کند، به 5 هزار سال پیش مربوط می شود.

کاملا طبیعی است که قیمت ترازوی خانگی ساخت ایران ارزانتر از قیمت ترازو خانگی ساخت برخی کشورهای اروپایی یا آمریکا باشد.

این محصول ساخت کشور آلمان می باشد. در ساخت این مدل از مواد اولیهی مرغوب نظیر شیشه مقاوم و پلاستیک با دوام استفاده شده و با دو باتری نیم قلمی تغذیه می شود.

مواد غذایی نظیر گوشت ها، سبزیجات و غلات پس از گذراندن فرایند پخت، مقداری از وزن خود را از دست میدهند.

این محصول از قدیمی ترین ابزارهای استفاده برای انسان در جهت مشخص کردن وزن اجسام و اقلام است که در حرفه های مختلف بکار برده می شد و امروزه می توان آن را به عنوان مهم ترین دستگاه برای استفاده در صنایع مختلف قلمداد کرد.

در زمان خرید ترازو ابتدا باید قابلیت های دستگاه را بررسی نمایید و بسته به قابلیت و نوع نیاز خود اقدام به خرید ترازو نمایید.

قیمت ترازو بسته به نوع و کاربرد آن تعیین می شود. SCALE فروشگاهی در نوع ساده، پرینتردار و لیبل پرینتر تولید می شوند که انتخاب هر کدام بسته به نیاز و سلیقه ی مصرف کننده خواهد بود.

فروشگاه لوازم خانگی گلسرخ تامین کننده جهیزیه با بهترین اجناس و مناسب ترین قیمت می باشد. این محصول را می توانید از فروشگاه لوازم خانگی گلسرخ با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

همچنین یک نشانگر دمای محیط نیز بر روی دستگاه تعبیه شده است که می توانید به کمک LCD ترازو، دمای محیط را مشاهده نمایید.

قیمت ترازو در بازار با توجه به نوع و مدل دستگاه متفاوت می شود. بیشتر خریداران از طراحی زیبا و بدنه باکیفیت این ترازو راضیاند.

این محصول با طراحی فوقالعاده شیک، سطح شیشهای و همچنین رنگ سفید از محبوبترین ترازوهای موجود در بازار است. یکی دیگر از انواع ترازوی پزشکی دیجیتال ترازو دیجیتال نوزاد است که ویژه بیمارستانها و کلینیکهای مخصوص کودکان است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.