از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

[ad_1]

کمک یک میلیارد تومانی ولی فقیه در جشن گلریزان سی و پنجم در ستاد دی کشور، آخرین وضعیت بازی ایران و لبنان در مشهد و موضوع خشونت علیه بازیگران از مهمترین اخبار حقوقی هفته گذشته بود.

به گزارش ایسنا، در این گزارش مهم ترین اخبار حقوقی و قضایی هفته گذشته را مرور می کنید:

سال گذشته 63 هزار پرونده از تراز دادگستری تهران کاسته شد

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

علی القاسی، رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: 63 هزار و 757 پرونده از تراز دادگستری تهران در سال گذشته کاسته شده است.

القاسی با خیانت گرامر وی خطاب به روسای واحدهای قضایی و ستاد کل دادگستری استان تهران برای حمایت از چرخه تولید، تصریح کرد: تمامی روسای واحدهای قضایی و ستاد کل دادگستری استان تهران موظف به انتشار آمار و اطلاعات مبتنی بر دانش شرکت های مربوطه در واحد قضایی مربوطه باید کل دادگستری استان تهران را در اختیار بگیرد.

رئیس قاضی استان تهران از سرمایه گذاری ها حمایت می کند مشروع و با رفع موانع پیشرفت واحدهای تولیدی در مجموعه قضایی این استان، اعلام آمادگی کرد و گفت: دادگستری تهران با تامین امنیت سرمایه گذاران از تولید و کسب و کار حمایت می کند.

اعتراض ایران به رفتار غیرانسانی پلیس دانمارک با پناهجویان ایرانی

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

کاظم قریب‌آبادی، دبیرکل دفتر حقوق بشر، در اعتراض به رفتار خشونت‌آمیز مقامات ایرانی با شهروندان دانمارکی، از مقامات دانمارکی خواست تا ضمن جلوگیری از چنین اقدامات غیرانسانی، از اعمال استانداردهای دوگانه بر شهروندان خودداری کنند.

سهم یک میلیارد تومانی رهبر انقلاب چه کسانی هستند؟

مقام معظم رهبری در آستانه سی و پنجمین جشن ستاد جالوت دیه کشور مبلغی معادل یک میلیارد تومان را برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در نظر گرفتند.

آغاز درخواست آزمون داوطلبان پروانه وکالت در مرکز امور مشاوران قضایی

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: درخواست شرکت در آزمون وکالت 1401 داوطلبان دانشکده حقوق، کارشناسان رسمی و مشاوران قضایی از امروز شنبه 20 فروردین ماه آغاز شد و تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت. جمعه. 16 آوریل.

آزمون داوطلبان پروانه وکالت روز جمعه 23 اردیبهشت ماه به طور همزمان در تهران و 50 حوزه امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.

درباره اقدامات دادستانی تهران در رفع تصرف اراضی توضیح دهید

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

علی صالحی، دادستان تهران گفت: پس از دادستان سال گذشته تهران، بیش از 2500 هکتار از اراضی و منابع طبیعی استان تهران به ارزش حدود چهل هزار میلیارد تومان به بیت المال برگشت داده شده است.

اثرات اشتغالزایی در کاهش میزان فعالیت مجرمانه را توضیح دهید

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در نشست با اعضای کمیسیون صنعت و معدن مجلس به تشریح تاثیرات اشتغالزایی در کاهش نرخ جرم و جنایت پرداخت و گفت: ما کارگزاران نظام داریم. یک کار دشوار

رئیس کل دادگستری افزود: امروز استقلال و عزت که تو ایران در هیچ کشور دیگری اسلام وجود ندارد.

نظریه پزشکی قانونی در موارد یک فصل از گفتار است

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون اول قوه قضائیه در خصوص اهمیت پزشکی قانونی گفت: پزشکی قانونی نهادی حرفه ای و تخصصی در حوزه تخصصی پزشکی و زیرمجموعه قوه قضائیه است و یکی از نهادهای مهم است. ستون های این بدن

معاون اول دادگستری گفت: امروز خواهان افشای کار قوه قضائیه برای همه هستیم تا نخبه در مورد این نمایش نظر دهید

هیچ شکایتی از خشونت علیه بازیگران زن وجود نداشت

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

ذبیح الله هدیان سخنگوی قوه قضائیه در اولین نشست خبری سال جدید در پاسخ به سوالی درباره حواشی بازی فوتبال ایران و لبنان در مشهد گفت: مشکلی بود که با سهل انگاری اتفاق افتاد و رئیس جمهور دستور داد و دادستانی کشور وارد شده و علل و عوامل این حادثه تشکیل و بررسی و تحقیقات در خصوص قصور مسئولین مورد بررسی قرار گرفت و تا به امروز پاسخی دریافت نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرونده خشونت علیه بازیگران زن تشکیل شده است یا خیر، گفت: خشونت علیه بازیگران زن در فضای مجازی تشکیل شده است و تاکنون هیچ پرونده ای تشکیل نشده و شکایتی صورت نگرفته است و قوه قضاییه هم هیچ مشارکتی ندارد و آیا شکایتی صورت گرفته است. بایگانی شد، قوه قضاییه وارد می شود.» هرگونه تعقیب کیفری و رسیدگی به اعمال منافی عفت از طریق مراجع قضایی ممنوع است. مگر اینکه جرم علنی و علنی صورت گرفته باشد یا دادستان خصوصی وجود داشته باشد یا مربوط به تجاوز جنسی و سازماندهی شده باشد و چون تاکنون گزارشی ارائه نشده است، قوه قضائیه وارد نشده است.

رای دیوان عدالت اداری در مورد افراد فاقد شناسنامه

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

دیوان عدالت اداری مقرر کرده است که اقامه دعوی برای اخذ شناسنامه برای اشخاصی که والدین آنها فاقد اصل مدارک سجلی ایرانی هستند بلامانع است.

پروژه پتروشیمی میانکاله متوقف شد

از وضعیت حواشی بازی ایران و لبنان تا خشونت علیه بازیگران زن

دادستان دیوان عالی کشور و مدیرکل حقوق عمومی کشور در پی احقاق حقوق عمومی و پیشگیری از وقوع جرم با ارسال نامه ای به دادستان کل کشور و انقلاب مازندران دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله را صادر کردند.

رئیس دبیرخانه شورای حمایت از بیت المال در این دستور به دادستان مازندران تاکید کرد که در رابطه با احداث مجتمع پتروشیمی در مراتع حسین آباد بهشهر در محدوده اکوسیستم میانکاله گزارش جامعی ارائه شود. تهیه شده از جنبه های مختلف فرآیند واگذاری 90 هکتار جهت سرمایه گذاری، انجام ممیزی اولیه پروژه و مکان یابی آن، اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح و توجه به تاثیر پروژه بر محیط زیست و ادامه پروژه تا پایان نتایج نهایی بررسی مشخص می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران نیز گفت: راه اندازی پتروشیمی میانکاله منوط به اخذ مجوز است و متخلفان از دستور توقف پروژه پتروشیمی میانکاله قاطعانه برخورد خواهند شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.