كامپيوتر صفحه 1

كامپيوتر – صفحه 1
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

شما نقش خدمه یک سفینه فضایی را بازی میکنید که دچار نقص فنی شده و باید با همکاری دیگر بازیکنان مشکلات را حل کنید.

دانلود بازی کامپیوتری

با دیدن اجساد بازیکنان در سفینه باید به دیگران گزارش دهید تا با برگرذاری یک جلسه مشورت، خدمه قاتل را حدس بزنند و با رأی خود او را از بازی حذف کنند.

دانلود بازی ها

سایت اس ویبا یکی دیگر از مجموعه بازی های کم حجم کامپیوتری را برای دانلود اماده کرده ایم اسم این بازی Super Bikes است که یک بازی هیجان انگیز موتور سواری می باشد همچنین در این بازی افکت گذاری و صدا گذاری بسیار مناسب می باشد و باعث می شود تا جذابیت این بازی دوبرابر شود این بازی کم حجم کامپیوتر را می توانید از سایت اس ویبا با لینک مستقیم دانلود کنید.گرافیک 3بعدی جدید بازی و تمرین در حالت مسابقه ای و رقابت ها حریفان خود از ویژگی هایی می باشد که می توان به بازی Super Bikes نسبت داد.همچنین این نسخه از بازی که هم اکنون می توانید آن را از سایت اس ویبا دانلود کنید نسخه ی نامحدود و کاملا رایگان می باشد.در این بازی با گزینه ی ذخیره و بارگذاری می توانید مراحلی را که قبلا به پایان رسانده اید را ذخیره کنید و بعدا با استفاده از گزینه ی بارگذاری ادامه ی آن را بازی کنید.

دانلود بازی کامپیوتر

Eternium با اکتشافات و ابزارهای جالبی که دارد، میتواند شما را مدت زیادی مشغول کند. بهعنوان مثال، از یک قطعه آهن، یک مهره میسازند، از یک تختهسنگ هم یک جمجمهی سنگی و پلاستیک هم میتواند تبدیل به یک اردک زرد شود!

با این فناوری افراد میتوانند وارد ذهن دیگران شده و با ایجاد تغییراتی، درکشان از اتفاقات گذشته را تغییر دهند.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

این اشتباهات متداول را به یاد داشته باشید زیرا به شما کمک می کند تا از ایجاد مکرر این اشتباهات پرهیز کنید.

دانلود بازی برای کامپیوتر

ظاهر مکعبی این بازی ممکن است در نگاه اول چندان زیبا به نظر نرسد، اما کافی است فقط برای چند دقیقه به جستجو در محیطهای بزرگ ماینکرفت بپردازید تا خودتان با معجزه این بازی مواجه شوید.

سری بازیهای Watch Dogs چند سالی است که جز عناوین همیشگی یوبیسافت در فروشگاهها و جز بازیهای کامپیوتر با گرافیک بالا هستند اما خب هیچ وقت در حدوانتظارات طرفداران ظاهر نشدند.

Reigns: Her Majesty نسخه دوم بازی فوق العاده زیبا و دوست داشتنی سلطنت از استودیوی بازیسازی DevolverDigital برای اندروید است که با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده.

توجه داشته باشید که لیست امروز ما بیشتر در مورد بهترین بازی های گرافیکی برای PC است و قطعا عناوینی هستند که در سالهای گذشته حرفهای زیادی در بحث گرافیک بالا در بازیها داشتهاند.

روزی که خبر انتشار نسخه رایانههای شخصی بازی Death Stranding در خبرگزاریهای گیمینگ منعکس شد، هیچ کس فکر نمیکرد که نسخه PC این بازی از نسخه اصلی و انحصاری پلیاستیشن 4 عملکرد بهتری داشته باشد و حتی جز یکی از برترین بازی های گرافیکی رایانه ای باشد.

ما در این نسخه یکی دیگر از دستاوردهای درخشان Valve را شاهد هستیم که داستان اصلی آن در بازه زمانی میان نسخه اول و دوم رخ میدهد.

Assassin’s Creed: Valhalla یکی دیگر از نسخههای این سری بود که در نوع خودش بینظیر و بااختلاف از نسخههای دیگر اساسینز کرید در سالهای گذشته یک سروگردن بالاتر است.

حتی اگر بار گرافیکی بازی نتواند این اثر تحسینشده را به خوبی در معرض عموم به نمایش بگذارد، داستان منحصربهفرد و گیمپلی نوآورانهاش میتواند تا ساعتها مخاطب را مبهوت خود کند.

این بازی کاملاً آنلاین بوده و این فرصت را فراهم میکند تا با بازیکان مختلفی در سرتاسر دنیا به بازی مشغول شوید.

72 DLC یک بازی جدید در سبک شبیه ساز رانندگی با کامیون است که در سال 2013 توسط شرکت SCS Software ساخته و برای پلتفرم PC عرضه شده است .

سیدی پروجکت در ساختن Cyberpunk 2077 از موتور گرافیکی REDengine استفاده کرد که تاثیر زیادی در قرارگیری این بازی در لیست برترین و بهترین بازی های گرافیکی رایانه ای داشت.

ولی اگر به بستههای الحاقی آن نگاهی داشته باشید، خواهید دید که این نسخه از بازی جنگ ستارگان هم میتواند جز برترین بازی های گرافیکی رایانه ای قرار بگیرد.  Con tent h​as  be᠎en gen erat ed wi th GSA C onte​nt  Gener​at or DEMO᠎!

اما برترین بازی های گرافیکی رایانه کدام هستند؟ بیایید لیست گسترده ای از بهترین بازی های رایانه ای را برای دانلود در ویندوز ۱۰ به طور رایگان بررسی کنیم.

برای بسیاری از گیم ها پس از انتشار نسخه های بروز و همین طور اپدیت منتشر خواهد شد، بسیاری از اپدیت ها نیز مربوط به کرک می باشد، چون دیده می شود که برای برخی از بازی ها به صورت ماهانه کرک هایی منتشر می شود که دسترسی به اچیومنت و…

بازیکن این شانس را دارد که دو نقش را بازی کند: در نقش دکتر دانیل لمب و لئو کسپر. بررسی اثر استفاده از اینترنت بر تعاملات اجتماعی در حوزه زندگی جداگانه (به عنوان مثال با اعضای خانواده، دوستان، همکاران).

به عنوان مثال برخی به ژانر اکشن و هیجانی که از طریق آن کسب میکنند علاقه دارند. امانگ آس نام یک بازی محبوب موبایلی است که طی چند ماه گذشته توانسته میلیونها هوادار پر و پا قرص را برای خود دست و پا کند؛ افرادی که تجربه این بازی را به هر بازی دیگری ترجیح میدهند!

هستیم. همگی این موارد باعث شده تا Fallout Shelter بهعنوان موفقترین بازی موبایلی بتسدا به شمار برود. بازی برای نصب به حداقل 50 گیگابایت فضای خالی نیاز دارد و همین مقدار حجم نیز نشان میدهد، سازندگان تا چه اندازه به جزییات بازی خود توجه کردند.

 Th​is c on te nt has been do ne by GSA C ontent  Generator Demov er sion᠎!

به جرات میتوان گفت که هر چه بازیهای کال آف دیوتی به زمان حال نزدیکتر شد، گرافیک آنها نیز به واقعیت بصری بیشتری میرسید.

Close Combat: The Bloody First نام یک بازی در سبک استراتژیک و تاکتیکی شبیه ساز جنگی نظامی و تاریخی می باشد که عناصری از بازی های مدیریت منابع نیز در آن به چشم می خورد .

برای دانلود بازی های سبک اکشن قدیمی، قرار هست ما در این پست برای شما یک راهنما باشیم. قلمرو خدایان نوردیک و افسانههای اسکاندیناوی، زمینهای عالی برای خلق یکی از گرافیکی ترین بازی های کامپیوتری است که به خوبی با موتور گرافیکی Ubisoft Anvil در والهالا به تصویر کشیده شد.

هرچند که Microsoft Flight Simulator بیشتر از اینکه بازی باشد، یک برنامه شبیهساز پرواز است، اما در حال حاضر با پوشش همه خطوط پروازهای هوایی و تنوع هواپیماهای متنوع به یکی از سرگرمکنندهترین عناوین مایکروسافت در سال 2021 تبدیل شده است.

نسخه PC بازی Cyberpunk 2077 نشان داد که CD Projekt اسرار ساخت بازیهای AAA در صنعت گیم را به خوبی پیدا کرده است.

داستان بازیها از این قرار است که شما کنترل یک فرد را بر عهده دارید و برای رسیدن به هدف آن فرد، باید از موانع متنوعی عبور کنید.

1967: 456) در همین زمینه رفتار فرد را متأثر از تبلیغات میداند؛ اما توصیة همتایان را پراهمیتتر قلمداد میکند. تئوریهای مورد استفاده در این تحقیق شامل نظریه یادگیری اجتماعی، خودکنترلی، آنومی در سطح خرد و تکنیکهای خنثی سازی است.

این گیم با الهام از بازی های نقش آفرینی Infinity Engine ساخته شده و توسط رمان نویس معروف، استونی رابرت کورویتز، طراحی و نوشته شده است.

این بازی با وجود این که یکی از قدیمی ترین بازی های موجود در لیست ماست، اما میتوان گفت که با وجود گذشت چندین سال از انتشار آن هنوز هم یکی از بهترین بازی های کامپیوتر در چند سال گذشته است؛ که با موضوعی ترسناک و سیاسی عرضه شده است.

بهترین بازیهای اندروید معمولا بازیهای آنلاین است که از محبوبترینهای این دسته، میتوان بازی کلش اف کلنز یا کلش رویال و فورتنایت و پابجی موبایل را نام برد.

آموزش نصب رایگان دانلود پاپایو هم کلاس هم بازی papayo : سلام و درود به برو بچه های خفن پی سی پلاس ، میخواهیم امروز یکی دیگه از بهترین بازی های آموزشی که امروزه در حال گسترش می باشد را خدمتتان معرفی کنیم.شما برای دانلود بازی اندروید پاپایو بایستی به انتهای این صفحه مراجعه نمایید اما قبل از آن بهتر …

گرافیک بازی نسبت به نسخههای قبل آن بهبود یافته و صداگذاری و موسیقیهایش همچنان خوب است. این بازی تقریبا از همه جنبهها نسبت به نسخه شماره اول خود بهبود پیدا کرده است.

گرافیک بازی را هرچقدر هم که بخواهیم سطح بالا در نظر نگیریم، اما جهش خوبی نسبت به نسخههای قبلی دارد.

البته بدون کارت RTX هم میتوانید بازی را اجرا کنید ولی حتی در آن صورت هم به حداقل یک کارت GTX 1660 برای اجرای روان و با گرافیک بالای بازی نیاز خواهید داشت که بازهم یک کارت گرانقیمت و ردهبالا است.

سبک این بازی رانر است و می توانید در حالت ها دو به دو، سه به سه و چهار به چهار بازی کنید یا در مود فری فور آل خودنمایی کنید.

ای 4 الی 10 نفره به تجربه آن با دوستان خود بپردازید. Final Fantasy Tactics را بهراحتی میتوان جزء مشهورترین بازیهای تاریخ به حساب آورد و خوشبختانه تجربه این بازی روی دستگاههای موبایل بسیار جالب از آب در آمده است.

زمان زیادی از انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order میگذرد و شاید قرار دادن آن در لیست با گرافیک ترین بازی جهان کمی دور از انتظار باشد.

بازی های کمی در سبک دو بعدی وجود دارند که بتوانند تمامی گیمرهای جهان و منتقدان را به تحسین براندازند و تعداد آنها شاید به صد هم نرسد (بازی های تحسین شده ای مثل لیمبو – Limbo که جالب است بدانید استودیو سازنده بازی لیمبو، یعنی استودیو پلی دد سازنده بازی Inside هم است).

مهمترین دستاورد این بازی، حداقل از لحاظ بصری، استفاده آن از ریترسینگ است که سبب شده محیطهای بازی و افکتهای مختلف هنگامی که RTX روشن باشد، به جذابترین شکل ممکن روی تصویر به نمایش دربیایند.

این اتفاق از اولین مواردی بود که تجربه یکی از انحصاریهای فوقالعاده پلیاستیشن را به عنوان یکی از گرافیکی ترین بازی کامپیوتر 2020 برای گیمرها به ارمغان آورد.

نسل جدید موتور گرافیکی IW همان موتور همیشگی بازیسازی سازندگان در سری Call Of Duty است که بار دیگر ثابت کرد پتانسیل بالایی در ساخت و پردازش بازی های گرافیکی کامپیوتر دارد.

دارندگان رایانههای شخصی همیشه گزینههای بیشتری در انتخاب و نصب بازیها بر روی کامپیوتر خود دارند. پس اگر تاکنون این بازی را امتحان نکردهاید، وقت را تلف نکنید و در زودترین فرصت آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

دنباله این بازی بنام هورایزن: غرب ممنوعه هم بتازگی با گرافیک بهبود یافته برای کنسولهای PS5 و PS4 منتشر شده اما بعید است به این زودیها برای کامپیوتر منتشر شود.

در این مطلب بازی Prince of Persia Warrior Within از سری بازی های شاهزاده ایرانی را برای شما آماده کرده ایم.

اما باید مراقب باشید؛ زیرا که فردی متظاهر در میان شماست که سعی دارد دیگران را به قتل برساند. مقایسه دو جنس نشان میدهد که میزان ارتکاب به هر یک از 6 تخلف رایانهای در بعد فرهنگی در دانشجویان پسر بیشتر از دانشجویان دختر میباشد.

بهترین بازیکنهای Fortnite نهتنها در استفاده از سلاحها، بلکه در ساختوساز هم مهارت بسیار خوبی دارند. معمولا در هنگام خرید بازیهای ویدئویی، گرافیک یکی از معیارهای زیبایی بازی و ارزش خرید آن را مشخص میکند.

روایت داستان زیبای Horizon Zero Dawn در کنار سختافزار قدرتمند میتواند بخشی از افتخارات پلیاستیشن 4 را در اختیار شما قرار دهد.

هدف ما در مقاله امروز پلازا بررسی و معرفی گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر است. بهترین بازی گرافیک بالا کامپیوتر کدام است؟

اگر میخواهید با دانلود بازی کامپیوتری لحظات خوش و ماندگاری برای خود بسازید بدون درنگ مگ بازی انتخاب شماست. انتشار بازی Horizon Zero Dawn یک غافلگیری بزرگ از طرف سونی برای دارندگان رایانههای شخصی بود.

هزینه ماهانه تلفن همراه برای دختران بالغ بر 15 واحد پولی و برای پسران بالغ بر ۱۰ واحد پولی میشود و هم­چنین از تلفن­های همراه نیز غالباً برای ارسال پیامک بهره گرفته میشود.

آسفالت ۹ دارای گرافیکی خارقالعاده است و برای بازی کردن آن نیاز به سختافزار نسبتا بالاردهای دارید. اما برای آنکه بتوانید بازی را با این گرافیک بالا و با ریترسینگ اجرا کنید به گرافیک RTX 2060 یا بهتر نیاز خواهید داشت.

این بازی آنلاین اکشن و بتل رویال، به بازیکن این امکان را میدهد که از رویارویی با هر بازیکن، مبلغی پول دریافت کنید.

همچنین پردازنده گرافیکی پیشنهادی بازی هم GTX 1080 است که همچنان یک کارت ردهبالا به حساب میآید. همچنین موارد پیشنهادشده جهت سیستم موردنیاز بر اساس استانداردهای اجرای ایدهآل بازیها صورت گرفته و با حداقل سیستم موردنیاز اشتباه برداشت نشود.

همچنین این بازی بر روی کنسولهای خانگی Xbox Series X/S نیز قابل اجرا است. اما این دلیل نمیشود که از گرافیک بالای آخرین نسخه این مجموعه یعنی Watch Dogs: Legion حرفی زده نشود.

پیشنهاد میکنیم شما به هم دنیای جذاب بازی امانگ اس پیوسته و تجربه این بازی جذاب را از دست ندهید.

از جمله مزایای سایت یاس دانلود به روز بودن مطالب و قرار گیری بستههای الحاقی و آپدیتهای بازی است. یکی از فشرده ترین نسخه های بازی و بهترین سایت دانلود بازی های کامپیوتری هست.

کنترل بدون تردید یکی از بهترین بازی های گرافیکی کامپیوتر است. شما ترجیح میدهید بازی اکشن خود را روی کامپیوتر انجام دهید یا کنسول؟

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.