حذف انحصارها و برخورد قانونی با عوامل پشت پرده بر رشد صنعت خودرو تاثیر می گذارد.

[ad_1]

این کارشناس حقوقی گفت: رفع انحصار، ایجاد رقابت فعال، برخورد قانونی با عوامل پشت صحنه، حفظ حقوق مشتری و مشتری مداری عملی و اخراج بازنشستگان شاغل در صنعت خودرو اعم از مدیران و غیرمدیران و یک رویه قانونی واحد در استخدام. موثر در رشد و توسعه در این زمینه.

رضا اسدی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص اظهارات دادستان کشور مبنی بر اینکه «دست در صنعت خودروسازی کشور دارد. پشت صحنه وی گفت: مانعی برای بهبود وضعیت صنعت خودروی کشور وجود دارد. حتی با برچسب خودکفایی هم که قابل توجیه نیست و در عمل نتیجه کار بعد از چندین دهه مشخص می شود. مورد انتقاد قرار گرفته است و با وجود این انتقادات و مطالبات مردمی، مراجع ذیصلاح پاسخ مناسبی دریافت نمی کنند.

قائم مقام معاونت معاونت قضایی کانون وکلای دادگستری مرکز ادامه داد: کیفیت محصول نیاز به گزارش و بررسی تخصصی ندارد، بلکه با نظر مردم به عنوان مصرف کننده و پلیس به عنوان مسئول رسیدگی به حوادث ترافیکی و شهری قابل شناسایی است. آمار سرقت.”

از سوی دیگر، اعمال مقررات حمایت از حقوق مصرف کننده مانند قانون حمایت از حقوق مصرف کننده 1986 و مقررات مربوطه سال 95، در صورت اعمال محدودیت های قانونی از جمله عوارض گمرکی و غیره توسط دولت، در عمل مطلوب نبوده است. سه ماهه و به مردم اجازه خرید آزادانه و داوطلبانه از محصولات شرکت های رقیب خارجی را بدهند، آنگاه مشخص می شود که تولیدکننده داخلی چقدر بین مردم (مشتریان) نفوذ دارد.

این کارشناس حقوقی ادامه داد: هیچکس مخالف نوآوری و نوآوری و حفظ منابع در داخل و حمایت از تولید داخلی نیست که منجر به زمان تولید، روش های تولید و کیفیت کالا و ایمنی آن بسیار مهم است و مهمتر از آن هماهنگ سازی حمایت ها و تسهیلات دولت به خودروسازان و منابعی است که در کنار کیفیت کالاهای تولیدی مصرف می شود. حفظ دقیق وضعیت موجود می تواند به نفع افرادی باشد که دادستان ایالت پشت صحنه آنها را “سرویس اطلاعات” می نامد. این دست های پشت صحنه نمی خواهند از نظر گردش مالی بالا و سودآوری بالا در این زمینه تسلیم شوند. لابی گری، فضاسازی، آمارسازی، تهیه گزارش های خلاف واقع و… از جمله اقدامات آنها است و دادستانی به عنوان اولین و قانونی ترین نماینده مردم در احقاق حقوق باطل خود باید وارد عمل شود و عواملی را که مانع از تبلیغ محصولات می شود، قاطعانه قطع کند.

اسدی در پایان گفت: در قسمت نادیده گرفتن حقوق مشتریان با تولید کالاهای ناایمن و بی کیفیت، ورود دادسرا نیز کارآمد است. برای حفظ حقوق مردم، دستگاه های اجرایی، وزارت تهویه مطبوع و سایر دستگاه ها باید فضای مناسبی را برای مدیریت خودروسازان بزرگ داخلی به منظور رقابت ایجاد کنند و در هر صورت برای کاهش شرایط فعلی، رقبای خارجی را به کار گیرند. . در نتیجه رفع انحصارها، ایجاد رقابت فعال، برخورد قانونی با عوامل پشت صحنه، حفظ حقوق مشتری و مشتری مداری عملی و اخراج بازنشستگان شاغل در صنعت خودرو اعم از مدیران و غیره. مدیران و جذب حقوقی رشد در این زمینه موثر است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.