شعب ویژه ای برای مقابله با گرانی ها در بازار اهواز ایجاد می شود

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان دادستان عمومی و انقلاب اهواز از افتتاح شعبه های تخصصی برای رسیدگی به جرائم بازار از جمله گرانی های اخیر خبر داده اند.

صادق جعفری چگنی امروز در نشستی با حضور معاون دادستان، مدیرکل تعزیرات و جمعی از مسئولان اهواز از راه اندازی شعب تخصصی مبارزه با جرایم بازار از جمله گرانی های اخیر خبر داد. سریع شناسایی و به قوه قضاییه گزارش دهید.

به گزارش ایسنا، به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: تخلفات برخی از کشتارگاه ها در روزهای ابتدایی سال باید رصد و به نتیجه برسد تا در مناسبت های دیگر از جمله ماه مبارک رمضان از بروز حوادث مشابه جلوگیری شود.

جعفری چگنی گفت: معاون حقوقی وزیر کشور موظف است نسبت به نظارت بیشتر و مستقیم سازمان های نظارتی بر توزیع کالاهای اساسی اقدام قانونی کرده و در اسرع وقت با متخلفان برخورد جدی و قاطع کند.

وی افزود: با توجه به اهمیت جان مردم، دادستانی مرکز استان خوزستان به صورت مستمر بر صیانت از حقوق بشر نظارت دارد و شعب ویژه ای را برای این جرایم اختصاص خواهد داد.

این گروه امروز جمعه 20 فروردین ماه به ریاست دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به صورت فوق العاده تشکیل شد و به بررسی دلایل افزایش اخیر قیمت کالاهای اساسی مردم پرداخت.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.