ناهماهنگی آشکاری بین سازمان های برگزارکننده مسابقه فوتبال در مشهد وجود دارد

[ad_1]

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی؛ وی تاکید کرد: اتفاقاتی که پیرامون بازی فوتبال ایران و لبنان در مشهد رخ داد نتیجه ضعف مدیریت و ناهماهنگی دستگاه های سازمانی است و کمیسیون با تشکیل کمیسیون و حسابرسی دقیق به این موضوع رسیدگی خواهد کرد. اسناد.

محمدصالح جوکار در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 15 فروردین) کمیسیون امور داخلی و شوراها، اظهار کرد: پس از ماموریت رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها برای بررسی حوادث مشهد. اولین جلسه کمیسیون با مسئولان دستگاه های ذیربط از جمله وزیر ورزش، نماینده وزارت کشور، نیروی انتظامی و رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی برگزار شد.

وی افزود: در بازی فوتبال ایران و لبنان شاهد بودیم که تعدادی از بانوانی که بلیت خریدند پشت ورزشگاه ماندند و مشکلاتی پیش آمد که ابتدا رئیس جمهور برای تحقیق از وزیر کشور آمد. رئیس جمهور سپس به کمیسیون امور داخلی دستور داد که به طور جدی به این موضوع رسیدگی کند. اختلاف دستگاه ها در برگزاری این مسابقه کاملا مشهود است.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط خاصی که مشهد در ایام نوروز داشت برگزاری این مسابقات در ورزشگاه امام رضا (ع) بسیار سخت بود و بهتر می توانستند مسابقات را در تهران برگزار کنند. . مدیریت. از سوی دیگر نکته ای که کاملا مشهود است عدم هماهنگی دستگاه ها و عدم تعامل مناسب بین آنهاست. از سوی دیگر می بینیم که شورای تصمیم گیری که بتواند به عنوان اتاق فکری برای مدیریت صحنه هایی که باید دست به دست هم می داد و با حضور پرشور تماشاگران انجام می شد، وجود نداشت.

وی افزود: آنچه مشهود است ناهماهنگی داخلی است و شاهد اتهاماتی به یکدیگر هستیم که قابل قبول نیست. در این جلسه مقرر شد تا روز پنجشنبه تمامی اسناد، مکاتبات و مصوبات به مجلس ارسال شود تا علت حضور 23 هزار تماشاگر و ناهماهنگی مشخص شود. کمیسیونی برای بررسی مستندات تشکیل می شود و احتمالا بررسی میدانی خواهیم داشت. در نهایت گزارش مکتوب به ریاست مجلس ارائه خواهد شد.

جوکار در پایان خاطرنشان کرد: تا اطلاعات جمع بندی نشود نمی توان پیش داوری کرد. اما در آینده نزدیک این گزارش را به صورت کامل ارائه خواهیم کرد تا مردم بدانند این موضوع حل شده است. ما خواستار فراخوان وزیر نیستیم، بلکه می خواهیم عوامل را بررسی کنیم. ضعف رهبری کاملا مشهود است و این موضوع نه تنها در مورد وزارت ورزش بلکه برای همه مجموعه های سازمانی صدق می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.