بازپرس خواستار روزه گرفتن در ملاء عام شد

[ad_1]

دادستان کشور در نامه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم حفظ حرمت ماه مبارک رمضان تاکید کرد و خواستار اقدامات پیشگیرانه در برابر بی‌صفتی عمومی و برخورد با متجاوزین شد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین منتظری در نامه ای به سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، بر حفظ حرمت این ماه بزرگ تاکید و خواستار اقدامات پیشگیرانه برای پرهیز از این ماه شد. روزه گرفتن در ملاء عام و برخورد با اراذل و اوباش.

در نامه دادستان کشور آمده است:

«با توجه به تکالیف مقرر در اصل هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی و تکالیف مقرر در قانون آیین دادرسی کیفری و لزوم توجه بیشتر به امر به معروف و نهی از منکر و حفظ شعائر دینی، موارد ذیل الزامی است:

حرمت روزه باید از طریق رسانه های عمومی مورد تاکید قرار گیرد و کسانی که به هر دلیلی روزه نمی گیرند از تظاهر به روزه داری خودداری کنند و در صورت ارتکاب جرم طبق قانون عمل کنند. موضوع پیگرد قانونی

دستور اکید پلیس به نظارت بر اماکن عمومی در حین نظارت بر مراکز فروش مواد غذایی در شهرها به ویژه پایانه های حمل و نقل که رویکرد اصلی آنها آموزش، هشدار و راهنمایی قانونی است و در صورت موثر نبودن اقدامات پیشگیرانه، اقدامات قانونی مناسب را برای حفظ کرامت انسانی انجام دهند.

بدیهی است که دادستان های محترم سراسر کشور موظف به همکاری و حمایت از مقامات و ضابطان شناخته شده خواهند بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.