سفارش لیبل صدفی

انتخاب ماده برچسب ابتدا به این بستگی سفارش لیبل صدفی دارد که از فناوری چاپ مستقیم حرارتی یا انتقال حرارتی استفاده می شود.

 

دو نوع روکش حرارتی وجود دارد: کاغذی و مصنوعی. درک این انواع و کیفیت های facestock یک گام برای کمک به شما در تعیین برچسب مناسب برای برنامه شما خواهد بود.

 

کاغذ

کاغذ یک ماده مقرون به صرفه برای استفاده در داخل ساختمان و چرخه عمر کوتاه تری است. این یک روکش همه کاره است که از برچسب زدن روی سطوح مختلف مانند راه راه، کاغذ، فیلم های بسته بندی، (بیشتر) پلاستیک و فلز و شیشه پشتیبانی می کند.

 

انواع مختلفی از لیبل های کاغذی وجود دارد، ابتدا کاغذ بدون پوشش وجود دارد که برای کاربردهای تجاری و صنعتی یک تعادل بهینه بین عملکرد و قیمت ایجاد می کند. کاغذ پوشش داده شده، که برای چاپ با حجم بالا و در مواقعی که کیفیت چاپ بهتر مورد نیاز است ایده آل است.

 

رنگ ابزار بسیار مفیدی برای ارائه یک نشانه بصری برای برجسته کردن اطلاعات مهم روی برچسب مانند دستورالعمل‌های ویژه حمل و نقل یا اولویت بسته است. فناوری IQ Color Zebra شما را قادر می‌سازد تا با استفاده از چاپگر حرارتی Zebra رنگی را در صورت نیاز چاپ کنید. با رنگ IQ، مشتری مناطق رنگی را روی برچسب و رنگ آن منطقه خاص را تعیین می کند. تصویر چاپ شده برای آن مناطق به رنگ تعریف شده است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.