لیست قیمت هواکش ، هواکش خانگی، هواکش صنعتی، فن تهویه ،دمنده ،خزرفن ، دستشویی (2)

لیست قیمت هواکش ، هواکش خانگی، هواکش صنعتی، فن تهویه ،دمنده ،خزرفن ، دستشویی
هواکش

درجه حفاظتی نشان دهنده این است؛ که در مقابل گرد و غبار و رطوبت (در مدت زمان 8 دقیقه در برابر اسپری و پاشش آب تست شده است IPX4 ) مقاومت خوبی دارد.جنس قاب این هواکش فلزی بوده و پره ها آلومینیومی است. هواکش ها در ابعاد گوناگون ، با توان های متفاوت به شکل فلزی یا پلاستیکی تولید میگردند. هر دو آن ها تهویه هوا را انجام میدهند اما با این تفاوت که از هواکش های فلزی برای فضاهای بزرگ مثل کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد. بهترین مدل های هواکش، فن و هواکش دمنده توسط شرکت های انگشت شماری تولید می شوند و در این میان پارس خزر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی کوچک در ایران با شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در این میان می درخشد. توجه داشته باشید که دمنده محکم پیچ شده باشد این کار از لرزش و تولید صدای اضافی جلوگیری می کند. بهتر است مطلع باشید که استفاده هواکش با قدرت کمتر باعث می شود مدت زمان بیشتری برای تهویه و افزایش مصرف برق میشود. برای خرید هواکش خانگی نیاز به آگاهی و اطلاعات کافی است تا انتخابی دقیق و هوشمندانه و براساس نیاز های موجود داشته باشید. Th᠎is post w᠎as generated  by G​SA​ C᠎ontent Ge​nerato r DE​MO !

قدرت موتور فن صنعتی دور بالا نسبت به بقیه هواکش ها، بیشتر بوده و با توجه به نقش اصلی موتور برای به حرکت درآوردن دستگاه، هرچه قدرت موتور بیشتر باشد، حجم بیشتری از هوا نیز جا به جا خواهد شد. هر فضای بسته را میتوان با یک اگزوز فن، از یک انبار بزرگ تا یک ویترین، تهویه کرد. نوع دیگر تهویه یا هواکش با توجه به جریان هوا نسبت به محور فن، هواکش گریز از مرکز است که از نامش مشخص است با استفاده از نیروی گریز از مرکز هوا را به جریان می اندازد و زاویه ورود و خروج هوا به این نوع از فن ها 90 درجه می باشد که معمول ترین هواکش ها برای استفاده درصنایع هستند ، در فن های گریز از مرکز هوا از قسمت پروانه به سمت پرهها حرکت می کند و انرژی جنبشی آن زیاد میشود و قبل از ورود به بخش خروجی به انرژی فشاری تبدیل شده و در نتیجه فشار هوا بالا میرود البته بد نیست بدانید به فن های گریز از مرکز فن های سانتریفیوژ یا قفس سنجابی نیز گفته می شود. نشستن ذرات گرد و غبار روی هواکش امری طبیعی است که پس از چسبیدن روی پرهها و ورود به قطعات داخلی سیستم ایجاد میشود.

این محل باید دارای لوله کشی خروج هوا و سیم برق باشد.

تهویه ها و فن های صنعتی در محیط هایی که ذرات سمی و بخارات مضر در محیط وجود داشته باشد به منظور کنترل آلاینده ها و حذف بوهای نامطبوع مورد استفاده قرار می گیرند. ساختار این دستگاه دارای یک موتور الکتریکی است که به منظور روشن شدن دستگاه و تامین قدرت مورد نیاز جهت راه اندازی آن استفاده می شود. این محل باید دارای لوله کشی خروج هوا و سیم برق باشد. به گزارش ایسنا، بنابراعلام گیت صنعت، فنها وظیفهی تهویه محیط، انتقال و جا به جایی هوا، خروج گرد و غبار، خنک کردن و کنترل شرایط هوای محیط را بر عهده دارند. علاوه بر این ممکن است در برخی موارد در آشپزخانه ها نیز برای خارج کردن بخار و یا بوی غذا، بر روی شیشه پنجره و یا لوله ی مخصوص تهویه نصب شود. از هواکش های خانگی برای تهویه هوای آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرند.

دمنده ها و هواکش صنعتی معمولا به وسیله موتور های الکتریکی کار می کنند اما از دیگر تجهیزات مکانیکی مانند موتور های احتراقی نیز می توان برای بکار گیری و چرخاندن آن ها استفاده کرد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نمایندگی فروش هواکش دمنده در تهران و شهرستان ها می باشد. این مدل ها می توانند از لحاظ نوع شکل پروانه، قطر ورودی هوا، میزان قدرت موتور، سرعت موتور، میزان نویز، درجه حفاظت موتور، نوع پروانه و … میزان هوای خروجی هواکشهای حمام و سرویس بهداشتی با واحد حجم ( متر مکعب ) بیان میشود. مشتریان بهترین کارکرد و کیفیت را با حداقل قیمت می خواهند. این نوع از هواکش ها به صورت بسیار گسترده در انواع ساختمان های مسکونی و به ویژه محیط های صنعتی به کار می روند. جهت تهویه و جریان مناسب هوا ، در سالن های مرغداری ، گلخانه ها و سالن های صنعتی می توان از هواکش های صنعتی استفاده نمود . This h as been creat᠎ed  by GSA C onte nt ​Genera᠎tor DE MO !

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فن چیلر.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.