خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) – رادوکس
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

بنابراین پیش از اقدام به خرید دستگاه برش لیزر حتما تحقیقات خود را کامل کنید. بیاد داشته باشید که استیل ضد زنگ حتما بین ۵ تا ۱۰ درصد کروم را داشته باشد. امواج بین دو آینه منعکس می شوند. ولی آینه دیگر کامالً باز تابنده نیست و در حدود ۵ درصد از انرژی را از خود عبور می دهد. حال اگر مواد دیگری مثل نیکل و مولیبدن باشند و به استیل اضافه گردند ویژگی ضد زنگ بودن استیل را افزایش می دهند. شیوهای برای انجام برشهای فوق ظریف مواد مختلف اعم از فلزات و غیرفلزات که در نوع خود کمنظیر است. لیزر هلیوم ـ نئون نوع دیگری از انواع مواد معمول موجود برای ساخت لیزر است. لیزر قرمز یک نوع ساده و معمول از این اشعه است و تونلی میله ای شکل دارد که از ترکیب اکسید آلومینیوم و کروم جامد ساخته شده است. کاربرد دستگاه به هدف و محصولات تولیدی کارگاه یا کارخانه ارتباط دارد. ما می توانیم به اپراتورهای دستگاه در کشورهای خارجی مثل آلمان هم آموزش ارائه دهیم. برای برش لیزر ورق استیل و آهن و آلومینیوم با ضخامت های بالا به ما اعتماد کنید. برش لیزری استیل فرآیندی کارآمد با هزینه های بسیار رقابتی است که برش استیل را برای شرکت هایی که در تولید از ورق های استیل استفاده می کنند، ارائه می دهد.

دستگاه برش لیزر استیل

در این فرکانس امواج الکترومغناطیس از آن سمت حفره که آینه اش درصدی از امواج را از خود عبور می دهد پدیدار می شوند. در هر سمت اتاقک یک آینه وجود دارد .یکی از آینه ها کل امواج را باز تابش می کند و اجازه نمی دهد هیچ انرژی از آن عبور کند. که با توجه به کاربردی که دارد برش و حکاکی بر روی آن انجام می شود. در این روش، لیزر به کار برده شده با توجه به میزان قطر برنج و قدرت لیزر تابیده شده که موجب آب شدن و یا سوختن قسمت مورد نظر به همراه دمیدن گاز پر فشار بر روی برنج خواهد شد؛ برای این کار ابتدا بخش مورد نظر را تا حد نقطه ذوب گرم شده و سپس با استفاده از فشار گاز بخش های برش خورده از روی جنس برنجی پاک می شود. در برش لیزر هیچگونه سوختگی بر روی سطح کار و پلیسه پشت کار مشاهده نمی شود. ​Content has been created with the help of G SA C onte​nt Generator Dem ov᠎ersion !

حرف L بعد از نام استیل مثل ۳۱۶L نشانه چیست ؟

لبه قطعات در برش لیزری برخلاف برش cnc میسوزد (در برش و حکاکی لیزری چوب سیاهی ناشی از سوختگی مشهود است). برش لیزری تکنولوژی برش مواد مختلف به وسیله اشعه لیزر می باشد و عموما در بخش تولیدی صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. و ترکیبی از نیتروژن دی اکسید کربن و هلیوم اشعه مادون قرمز تولید می کند. حرف L نشانه کلمه Low carbon بوده ، بیانگر آنست که مقدار کربن آلیاژ به کمتر از ۰٫۰۳% کاهش پیدا کرده است . حرف L بعد از نام استیل مثل ۳۱۶L نشانه چیست ؟ در برش توسط اشعه لیزر، از آنجا که اشعه به صورت کانونی می تابد، قطعات قبل و بعد از برش تغییر دمای نا محسوسی دارند در نتیجه خواص مکانیکی و فیزیکی متریال مورد استفاده حفظ میگردد. قالبسازی و پرسکاری( نداشته و قطعات بعد از برش لیزر نیاز به ماشین کاری نخواهند داشت. پس باید گفت هنگام حساب کردن قیمت برش لیزر فلزات ویژگی هایی مانند ضخامت ورق تعداد قطعات جنس قطعه بر قیمت تاثیر میگذارند . بنابراین حکاکی باید با استفاده از دستگاه های دقیقی مانند دستگاه برش لیزری که با برنامه های کامپیوتری کنترل می شود، انجام شود. بطور مثال لبه های تیز باید r شکل و حداقل معادل با کراف دستگاه و همچنین کمترین سوراخ های قابل ایجاد در ورق استیل ، وابسته به ضخامت ورق دارد مشخص است که هر چه کراف دستگاه کمتر باشد قابلیت برش کانترهای پیچیده ای را داراست .

هر دستگاه لیزر علاوه بر قطعات ثابت، قطعاتی مصرفی نیز دارد. توان لیزر این دستگاه آپشنال بوده و در رنج های ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ وات قابل انتخاب است . نیتروژن)، جنس قطعه، ضخامت ورق، تیراژ و تعداد قطعات اشاره کرد، که با توجه به آن استعلام قیمت و پیدا کردن قیمت های منصفانه و منطقی بسیار ساده تر از قبل خواهد شد. اما مدتی نگذشت که هوا گاز جایگزین این روش شد. هوا گاز نیز دردسر های خاص خودش را داشت اما با اختراع فناوری سی ان سی دیگر برش استیل به حرفه ای ترین وجه ممکن صورت می گیرد. برای ساخت یک لیزر پایه، به یک اتاقک یا حفره نیاز است این حفره به گونه ای طراحی شده است که امواج مادون قرمز(IR ، (نور مرئی، یا امواج ماوراء بنفش را می تاباند. برای ساخت لیزر چه کار کنیم؟ امروزه با توجه به گسترده شدن بستر اینترنت افراد به منظور سفارش برش لیزر مراجعه حضوری کمتری داشته و با توجه به اینکه مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات برش لیزر دارای سایتهای اختصاصی میباشند سفارشها به صورت اینترنتی ثبت شده و انجام میگیرد مرکز برش لیزر نیک نیز از مراکزی است که به صورت اینترنتی نیز سفارشگیری را انجام میدهد و شما میتوانید به راحتی از خدمات برش لیزر بهره ببرید و در صنایعی که در حوزه ساخت تجهیزات و ماشینآلات و قطعات فعالیت دارند و برای ساخت این قطعات از استیل بهره میبرند بسیار مهم است که بتوانند طرحهای مورد نظر را برای ساخت این قطعات به خوبی اجرا کنند و به همین جهت به مراکز ارائه دهنده خدمات برش لیزر استیل مراجعه میکنند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.