مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال آفیس نیوز

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال – آفیس نیوز
مبدل حرارتی آلفالاوال, مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

ما برای اطمینان از مهر و موم بهینه ، واشر و صفحه را به عنوان یکی طراحی می کنیم. آلفانوا یک نوع کاملا جدید مبدل حرارتی صفحه ای میباشد که مقاومت بالای آن نسبت به دما، فشار و فرسودگی، امکانات جدید و قابل توجه ای را ایجاد کرده است. تمامی صفحات به کار رفته در مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاول از نوع استنلس استیل 316 می باشد. مبدل حرارتی صحفه ای آلفالاول در دو نوع صفحه ای جوشی BRAZED و صفحه ای واشردار GASKET طراحی و تولید می شوند. این نوع مبدل حرارتی با طراحی صفحات طراحی CLIP-LINE باعث کوچک تر شدن اندازه ورودی و خروجی وعملکرد بالا و افزایش سطح تماس شده است. جریان آشفته درون مبدل های صفحه ای به اندازه 7 برابر بیشتر از لوله های کویل مسی معمولی می باشد. که به اختصار آن ها را مبدل های لوله ای (Tubular) نیز می نامند. ساده ترین مبدل هایی که در صنعت استفاده می شوند، مبدل های حرارتی لوله ای دوبل (دو لوله ای) می باشند که به اختصار آن ها را مبدل های لوله ای (Tubular) نیز می نامند. همینطور در شکل به کارگیری از مبدل حرارتی برگه ای آلفالاوال سبک CBH16-25H در سیستم های گرمایش از کف به ازاء هر متر ارتفاع لوله PEX فعالیت گردیده در کف، حدود 136 کیلو کالری گنجایش گرمایش برای گزینش مبدل حرارتی لازم در لحاظ گرفته گردد. C​onte​nt w᠎as g ener at ed ᠎wi th G SA Con​te​nt Gene ra​tor DEMO​!

مبدل حرارتی آلفالاوال

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال گسکتی (مبدل های صفحه ای واشردار) از صفحات موجدار استنلس استیل با واشرهای پلاستیکی تولید شده اند که توسط فریم مخصوص به هم فشرده شده اند تا یک دستگاه مبدل حرارتی را به وجود می آورند. در لحاظ داشته باشید در شکل استعمال از مبدل حرارتی برای ساخت و ساز آبگرم بهداشتی واحد های مسکونی، به ازاء هر واحد مساوی 300 تا 400 لیتر گنجایش مبدل لازم میباشد. این مبدل حرارتی به دلیل طراحی و نصب واشرهای کلیپسی در آن، نیازی به خراج کردن صفحات ندارد و خارج کردن و تعویض آن ابزار خاصی لازم ندارد و براحتی انجام می شود. قبل از استفاده از مبدل حرارتی در سیستم آب رسانی لازم است تا اسید های داخل مبدل حرارتی صفحه ای را با استفاده از حجم بالایی از آب تمیز کرد. همانطور که در مبحث مبدل حرارتی صفحه ای واشردار اشاره شد، هزینه طراحی و ساخت مبدل های حرارتی صفحه ای واشر دار به دلیل طراحی نمایندگی آلفالاوال در ایران قالب های پلیت ها و واشر های مبدل حرارتی، پرس ها و کلیه مراحل تولید قطعات مبدل حرارتی صفحه ای، قابل توجه و تا حدودی بالا است. Data h as be᠎en g᠎ener᠎ated  with G​SA᠎ C ontent Gen er ator  DEMO!

اما در مبدل های صفحه ای آلفالاوال سطح موثر تبادل حرارتی حداکثر و سطح تماس با محیط پیرامون حداقل می باشد ، علت این امر بالا بودن سطح موثر حرارتی و الگوی منحصر به فرد توزیع سیال در سطح صفحات می باشد که تمام صفحه را به هنگام عبور از آن پوشش میدهد. این امر اتلاف حرارتی را به حداقل می رساند. مبدل حرارتی شیت ای آلفالاوال سبک CBH16-25H با فشار کاری دستکم 15 توشه و حداکثر 40 توشه (در سبک های متعدد فشار کاری گوناگون میباشد) و با بازده بسیار بالا، آبگرم مصرفی فوری و بهداشتی را با کمترین هزینه و سوای اتلاف انرژی تامین می کند. این دو عامل منجر به اتلاف میزان قابل توجهی گرما به محیط اطراف شده و بازده سیستم حرارت مرکزی را کاهش می دهد . طیف گسترده ای از مبدلهای حرارتی صفحه ای واشر صنعتی برای انواع صنایع و کاربردهای مختلف از گرم کردن ، خنک سازی و بازیافت گرما تا چگالش و تبخیر مناسب است. این مبدل ها با عمر بالا، دوام در کارآئی و راندمان، همچنین رسوب پذیری پائین بهترین انتخاب برای فرآیندهای انتقال گرما می باشد. Th᠎is article has be en w​ritten  wi th GSA C᠎on tent Gen​erat​or D​emoversi on​!

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال

سیستم­های تولیدی شرکت آلفالاوال در صنعت غذا، به تولید محصولات غذایی با ویژگیهای بهداشتی مناسب کمک زیادی می­کند و همچنین سیستم شستشو به صورت سرخود (CIP) موثر وکارآمدی را برای تجهیزات و پروسه خط تولید مواد غذایی فراهم میکند. مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال لحیم شده از صفحات نازک برای جدا کردن مایعات تشکیل شده است که این صفحات به هم چسبیده اند. هر دو مایعات توسط مبدل حرارتی کاملاً از هم جدا می شوند و هرگز با هم مخلوط نمی شوند. 3-امکان تنظیم مصرف آب گرم بر حسب نیاز فصلی : می توان با موازی کردن دو مبدل ، در فصل های گرم سال یکی از آنها را از مدار خارج کرده و به کاهش مصرف کمک شایانی نمود. در صورت استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای این مشکل برطرف خواهد شد و همواره آبی که از شیر خارج می شود گرم است. سپس در سال­های 1919 تا 1936، شرکتهای تابعه در کشورهای دانمارک، آفریقای جنوبی، فنلاند، استرالیا، نیوزلند، هلند، یوگسلاوی و ایرلند تشکیل شد. 6. اتصالات ورودی و خروجی مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل آلفاچیل از یک سمت آن است تا لوله کشی در سیستم های تبریدی سریع تر و راحت تر انجام گیرد لذا در نصب و راه اندازی به محل های ورودی و خروجی دقت شود. Th᠎is da᠎ta h᠎as  been cre᠎ated ​by GSA Content G ener᠎at or Demover sion.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.