1401 جلسه بررسی بودجه همچنان ادامه دارد

[ad_1]

سخنگوی شورای امنا گفت: بعد از اصلاحات در مجلس، جلسه شورای امنا برای بررسی اصلاحات مجلس از ظهر امروز (چهارشنبه) آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، هادی طحان نظیف در گفت و گوی تلویزیونی با اشاره به آخرین وضعیت بازنگری مصوبه بودجه 1401 در شورای امنا، اظهار کرد: نظر شورای امنا روز گذشته در جلسه شورای نگهبان به مجلس شورای اسلامی ارسال شد. شکلی از ابهامات.” ، مشکلات و هشدارها “. دیروز در این خصوص با اعضای کمیسیون جلسه داشتیم.

وی افزود: بعد از اصلاحات در مجلس، جلسه شورای امنای اصلاحات مجلس از ظهر امروز آغاز شد که همچنان ادامه دارد.

سخنگوی شورای امنا گفت: تلاش می کنیم با دقت و سرعت موضوعات را بررسی و پس از جمع بندی در اسرع وقت به مجلس شورای اسلامی ارسال کنیم و در نهایت فردا سعی می کنیم نظر خود را اعلام کنیم.

طحان نظیف در پاسخ به این سوال که شورای امنا چه زمانی تصمیم به تغییر ساعت رسمی کل کشور را بررسی و اعلام می کند، گفت: قانون بودجه از نظر اهمیت بسیار مهم است. ما در شورای امنا چندین بار لایحه بودجه 1401 را بررسی کرده ایم و این بررسی ها ادامه دارد و البته به محض اتمام بررسی این مصوبه، موضوع بعدی بررسی قانون رسمی تغییر زمان است.

وی تاکید کرد: موضوع این مصوبه دارای ابعاد مختلف فنی و انرژی است و البته باید ابعاد آن سنجیده شود و انشاالله پس از این بررسی ها نظر نهایی خود را منتشر خواهیم کرد.

طحان نظیف در پایان گفت: زمان اظهارنظر درباره مصوبات شورای امنا 10 روز است و البته می تواند این مدت را 10 روز تمدید کند. البته ما خواهش می کنیم که در اسرع وقت درباره این قطعنامه اظهار نظر کنیم. “

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.