فرایند برش لیزر گالوانیزه چیست؟

فرایند برش لیزر گالوانیزه چیست؟
برش لیزر

دنیای دستگاه لیزر پیشنهاد سفارش سازی می کند که شامل نصب، مدیریت اتوماتیک، نصب نرم افزارهای اضافی و ماشین های لیزر استاندارد می شود. برش لیزری فرآیند ماشین کاری حرارتی است که در آن پرتو لیزر به عنوان یک ابزار عمل می کند پارامتر های خاصی که در این فرآیند مورد توجه هستند عبارتند از قدرت لیزر و نوع گاز لیزر که به مقدار زیادی بر کیفیت کلی و زمان برشکاری اثر گذارند. در حال حاضر صدرا لیزر پرچمدار واردات انواع دستگاههای برش لیزر با برند Bystronic سوئیس میباشد که بر اساس نظرسنجیهای صورت گرفته بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان را نسبت به خدمات پس از فروش دستگاهها به خود اختصاص داده است. به طور کلی تیوب لیزر از ۳ لایه تشکیل شده است . لایه اول تیوب از چند گاز منحصر به فرد حفاظت می کند که این لایه توسط لایه دوم که گردش اب در ان وجود دارد خنک می شود و لایه سوم محافظت از کل مجموعه را بر عهده دارد. Th​is data was c reat ed  with the help  of G᠎SA Con​tent G​enerator Demov er sion !

ی انجام می پذیرد .

دستگاه برش بر روی دو محور اصلی X ,Y که همان طول و عرض است حرکت می کند . فقط کافی است با شماره هایی که در زیر صفحه درج شده تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را انجام دهید. برش لیزری عملیات برش است که توسط دستگاه برش لیزری انجام می پذیرد . به طوری که توان خروجی و قدرت برش ان نسبت به قبل بهتر شده است. برش لیزری توسط استعمال اشعه لیزر از یک خروجی قوی لیزر روی اجسامی که میخواهند بریده شوند انجام میشود. زیرا این امر باعث افزایش مقاومت الکتریکی تیوب لیزر می شود در نتیجه پاور دستگاه لیزر نمی تواند ولتاژ خروجی را تخلیه کند. یک پلکسی یا ام دی اف را جلوی تیوب قرار دهید در دکمه پالس روی پنل دستگاه لیزر و یا دکمه روی پاور لیزر را فشار دهید .اگر پرتو تیوب خریداری شده ضعیف یا خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ باشد و یا توخالی باشد از خریدن این لیزر منصرف شوید.  Th᠎is a rtic᠎le w as g en er at᠎ed  by GSA C᠎onte᠎nt G​en erat᠎or Demoversion !

یکی از دلایل ان هم ترکیبات گازی ان می باشد.

ولتاژ اضافی به بدنه دستگاه نشتی پیدا می کند و باعث اختلال در بعضی از قطعات مثل خود پاور لیزر ، مادربرد دستگاه لیزر ، درایو دستگاه لیزر و … تیوب باید تاریخ تولید کمتر از ۳ ماه را داشته باشد. از آن در صنایع مختلفی همچون ساختمان سازی، تولید محصولات هنری، کادویی، تزئیناتی، هدایای تبلیغاتی، ماکت سازی، آکواریوم سازی و … مرحله بعد از تایید صحت ، عملیات خلا سازی می باشد. دستگاه برش لیزر چوب: از این دستگاه برای برش، حکاکی و طراحی روی چوب، ام دی اف، تخته سه لا، چوب بالسا (چوب ماکت سازی)، چوب پنبه، و سایر مواد مشتق از چوب استفاده می­شود. یکی از دلایل ان هم ترکیبات گازی ان می باشد. تیوب لیزر یکی از مهمترین قطعات دستگاه لیزر می باشد که توان و برند آن تاثیر مستقیم بر کار ما دارد . تیوب دستگاه لیزر یکی از مهمتری اجزای دستگاه برش لیزر می باشد. در واقع فناوری است که در آن از دستگاه لیزر سی ان سی اشعه لیزر برای برش اجسام و قطعاتی نظیر چوب، فلزات (آهن، آلومینیوم، مس، روی و … ) استفاده میشود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده میشود. این بدان معنا می باشد که میتوان از آن هم برای متریالهای فلزی و هم غیرفلزی استفاده نمود.

از این تیوب برای برش پارچه ، چوب ، ام دی اف ، پلکسی و … از این نوع تیوب به طور معمول برای برش ورق های پلکسی ، ام دی اف ، پارچه ، چرم تا ضخامت ۸ میلیمتر استفاده میشود . ممکن است بعضی ها فقط برش چرم انجام دهند یا صنف خاصی برش پارچه داشته باشد که در این حالت نیازی که از تیوب های توان بالا استفاده نمود و یا برعکس . همان طور که در بالا اشاره شد، از بیشترین کاربردهای دستگاه برش لیزر co2 برش یا حکاکی اجسام غیر فلزی است (برخی نام های تجاری مطرح قدرت برش تا 20 میلیمتر ضخامت را دارند). برای مثال فلزهایی که که ضخامتی پایین تر از هشت میلی متر دارند برای این امر بسیار مناسب می باشند. این هزینه فقط شامل خود قطعه بوده و هیچ هزینه ای بابت اجرت تعویض از مشتری دریافت نمی شود. ●قطعه برش داده شده هیچ گونه آثار سوختگی ناشی از برش نخواهد داشت. ᠎Da᠎ta h as  be en created ​wi th G SA  Cont᠎ent Gene rator DE᠎MO.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.