رزمندگان سپاه مرکز جاسوسی رژیم صهیونیستی را منهدم کردند

[ad_1]

رئیس کل دادگستری نیروهای مسلح گفت: رزمندگان سپاه با حمله دقیق مرکز جاسوسی رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، بیست و دوم اسفندماه در روز بزرگداشت شهدای شهادت، پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام در سازمان قضایی نیروهای مسلح تشییع شد.

در این مراسم که با حضور الفت معاون منابع انسانی و فرهنگی دادگستری و جمعی از رزمندگان، ایثارگران و خانواده های رزمندگان جانباخته برگزار شد، رئیس کل دادگستری نیروهای مسلح با بیان اینکه دستگاه قضایی به بیش از 300 شهید افتخار می کند، گفت: در راه هستند تصریح کرد: آیت الله کودوسی در راه اسلام خواهی و انقلابی گری و عدالت خواهی جان باخت و این جزو قوه قضائیه است که سید شهدای هفتم تیر شهید آیت الله دکتر بهشتی شهید دکتر بهشتی بود. رئیس قوه قضائیه

حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخکن افزود: سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز از این افتخار بی بهره نیست و 20 شهید تقدیم انقلاب کرده و دارای 52 جانباز و یک آزاده و 253 شهید و 33 فرزند شهید است.

وی با بیان اینکه مسئولیت ما برای حفظ انقلاب از خون شهدا بسیار سخت است، گفت: هرکس در هر جایگاهی باید آن جایگاه و جایگاه را بداند و این جایگاه با خون شهدا به دست آمده است و باید مواظب باشیم که از آن عدول کنیم. مسیر و هدف ما “نگذاریم.”

وی خاطرنشان کرد: همه شهدا در وصیت نامه خود بر حمایت از ولی فقیه تاکید داشتند، زیرا به گفته شهید سلیمانی، ولی فقیه ستون خیمه اسلام است و اگر رکن خیمه بیفتد، کل نظام اسلامی است. جمهوری آسیب خواهد دید.

پورکاکان در ادامه با بیان اینکه شهدا وکیل ما در روز قیامت هستند و در ذیل ارباب جرزکون هستند، گفت: در تمام مصیبت های انقلاب، شهدا بودند که به فریاد ما رسیدند و باعث عزت و افتخار ما شدند. رفاه.”

وی با اشاره به شهید گمنامی که امروز در این مجموعه به خاک سپرده شده است، گفت: این شهید که 30 سال پیش در جوار دجله جان باخت، به دعوت نامه برای عزت و سربلندی جامعه اسلامی ما در لبیک به میدان نبرد با دشمن رفت. از رهبر و امامش.» خون پاک خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه شهید سلیمانی نسبت به سردار سلیمانی برای دشمن خطر کمتری دارد، خاطرنشان کرد: ترس شهید سلیمانی از حضور سردار سلیمانی به مراتب بیشتر است.

رئیس دیوان عالی کشور تاکید کرد: شهید در تاریکی دنیا می درخشد و چون در پیشگاه خداست زنده است و اگر ندای آزادگی و آزادگی امام حسین (ع) خاموش شود. صدای شهید خاموش می شود.

در ابتدای این مراسم سید محمود حسینی اصل مدیر امور ایثارگران معاونت منابع انسانی و فرهنگی دادگستری گفت: ایثارگران دادگستری در دوره جدید فعالیت خود و با توصیه و تاکید دادگستری یک از وظایف اساسی آن تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شده و این موضوع با تعهد تمامی دستگاه های قضایی در حال انجام است.

وی بیان کرد: امروز حفظ نام و یاد شهدا یکی از جلوه های بارز توسعه این فرهنگ شکوهمند است و صحبت از نقش راهبردی فرهنگ ایثار و شهادت و تاثیرات آن بر اقتدار ملی و صیانت از مردم است. ” انقلاب اسلامی: کشور شکل گرفته یکی از وظایف اصلی فعالان و خادمان در عرصه ایثار و شهادت است.

در پایان این مراسم پیکر پاک شهید گمنام 18 ساله در عملیات بدر در شرق دجله تشییع شد.

رئیس کل دادگستری نیروهای مسلح با اشاره به حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و شهادت دو تن از مدافعان حرم سپاه رشید گفت: نقطه به نقطه مرکز مخفی جاسوسی اسرائیل در اربیل منهدم شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.