پس قیمت تابلوفرش بافتی چی؟

پس قیمت تابلوفرش بافتی چی؟
تابلو فرش چهره

از مزیتهای بافت عکس بر روی تابلو میتوان به ماندگاری آن نسبت به چاپ عکس اشاره و همچنین برای ارسال سوغات و هدیه بسیار مناسب است چرا که هنر و اصالت ایرانی حفظ میشود در جنس نخ مواد اولیه تابلو بافت عکس فرش از آپدیت به صورت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ در دستگاههای بافندگی به صورت زیر و رو بافته می شود همچنین به انتخاب مشتری ممکن است سفارش عکس برای تابلو فرش دستباف و یا تابلو فرش ماشینی صورت بگیرد. سوال: این تابلوهای مینیاتوری ارزشمند را چرا در فضای كوچك 12 متری نگهداری می كنید؟ چرا قیمت ها نسبت به دیگران اینقدر پایین هستند؟ ابعاد ثابت این تابلوفرش ها با تاكید بر چهره های ماندگار، نقطه اشتراك تمامی آنها است. و همچنین در تابلوفرش چاپی دیگر خاب زیر و رو نخواهید داشت. در دولت قبل رئیس جمهور وقت دستور مساعد برای تامین فضای نمایشگاهی صادر كرد اما زیر دست ها موضوع را مسكوت گذاشتند. یعقوب ‘ در آن زمان نزد یكی از همسایگان بافت فرش را یاد می گیرد تا سال های سال، شیره جانش را در قالب یك هنر ماندگار زیر پا بیاندازد. در سمت راست ورودی این پاساژ، پله هایی قدیمی ما را به مغازه ای در انتهای طبقه دوم هدایت می كند تا روح خود را با هنر خیره كننده یكی از فرشبافان این شهر جلا دهیم.  Content has  been c re᠎at ed by GSA C​ontent Generator  D​em᠎oversion!

تابلو فرش چهره

هردو روشی که ذکر کردیم دارای مزیت ها و معایب خاص به خود هستند . در مورد جنس مواد اولیه و یا بعبارتی نخ تابلو فرش باید گفت که هریک از تابلو فرش ها نخ خاص خود را دارند. کیفیت تابلو فرش به نوع نخ استفاده شده در آن و همچنین گره هایی که برای خود به تابلو فرش شده است است، بستگی دارند. تامین کننده مواد اولیه به تامین نخ های با کیفیت، و نقشه ها و غیره می پردازند. بنابراین کیفیت تابلو فرش به نوع الیاف و نخ به کار رفته در تولید آن، شرکت تولید و دستگاه بافندگی، رنگ ها و تنوع آن ها و همچنین مهارت افرادی که تابلو فرش را بافته اند بستگی دارد. فرش هایی که ما تولید می کنیم ابتدا یک رول خام هستند که توسط دستگاه و کارمندان در اندازه های استاندارد برش داده می شوند ، سپس ریشه های آنها به فرش دوخته می شود و عکس شما در قسمت آخر روی آن چاپ می شود.

تامین کننده مواد اولیه برای بافت و تولید تابلو فرش می باشد. تامین کننده مواد اولیه: از دیگر عواملی که در تولید تابلو فرش با کیفیت اثر گذار است. همه این فاکتورها و عوامل در کنار هم سبب تولید بهترین و با کیفیت ترین تابلو فرش ها می شوند. بطوری که در کنار فرش 9 متری برای اینکه عرض دستگاه بافنده فرش ماشینی را کامل کند ، تابلو فرش ماشینی بافت زده می شود. تابلو فرش سفارشی و تابلو فرش چهره در کنار تابلو فرش کلاسیک قرار گرفت. جواب: هر یك از این تابلوفرش ها بیوگرافی مشاهیر و شهیدان را به زبان های زنده دنیا به همراه دارد و تا زمان حاضر در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی از جمله ‘ جاده ابریشم’ در’ طرابزون ‘ و ‘ قونیه ‘ تركیه به نمایش گذاشته شده است. همچنین قبل از بافت، طرح تابلو فرش را برای مشتری ارسال می کنیم و پس از اطمینان از تایید طرح توسط مشتری، بافت تابلو فرش را توسط پیشرفته ترین دستگاه های فرشبافی روز دنیا انجام می دهیم. مدت زمان آماده شدن تابلو فرش بین یک هفته تا 15 روز خواهد بود.

اما تابلو فرش های چهره چاپی کلاریس حدود ۱۰ روز زمان تا اماده سازی نیاز دارند. جواب: نمایش این تابلوها حدود 500 متر مربع فضای نمایشگاهی نیاز دارد اما تا زمان حاضر فضای نمایشگاهی ثابت و مناسبی در اختیار نداشته ام. این مجموعه، در تولید تابلو فرش چهره قیمت مناسب، زبانزد است. چون در نهایت، تابلو فرش، دقیقا مطابق با تصویر ارسالی شما تولید خواهد شد. سوال: استاد تعریف شما از هنر فرشبافی چیست؟ بازار المهدی (عج) تبریز، پاساژی دو طبقه ای است كه هنر فرشبافان تبریز را به خریداران ارزانی می دارد؛ با ورود به این بازار می توان صف كشی مغازه های فرش فروشی را با نقش و نگارهایی رویایی به تماشا نشست. تابلو فرش دستباف به عنوان زیباترین و اصیل ترین وسایل تزیینی منزل محسوب می شود. اما از نظر کیفیت و ماندگاری بسیار شبیه تابلو فرش دستباف می باشند و در واقع کیفیت درجه یکی خواهند داشت. از نظر تنوع بافت بهترین نوع بافت برای تابلوفرش چهره ، بافت کریستال است که فرش بسیار ظریف و نازکی دارد و با در دست گرفتن فرش ، حس ماشین بافت بودن را القاء نمی کند و از زبری پشت فرش و سفتی تابلو فرش های ماشینی خبری نیست.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.