قیمت ترازو دیجیتال و دستی + خرید آنلاین ابزار رضا

قیمت ترازو دیجیتال و دستی + خرید آنلاین – ابزار رضا
ترازو دیجیتال, ترازو شیشه ای, ترازو خانگی

در پایان باید به این نکته اشاره داشت که این ترازو وزن کمی داشته و فضای کوچکی را اشغال می کند، لذا شما می توانید آن را به سادگی داخل کشو یا گوشه ای از کابینت جای دهید. ظاهر کلی ترازو مربع شکل است که در قسمت بالای کفی به دایره تغییر میکند و این طراحی ساده باعث شده است که ترازو دیجیتال آشپزخانه مدل SF-400 کمترین جای ممکن را اشغال کند و حمل آن بسیار آسان باشد. در مدل های مختلف ترازوی دیجیتال آشپزخانه های صنعتی، کفه به صورت یکپارچه با بدنه و یا به شکل مجزا از آن عرضه می شوند و قابل شست وشو است. ترازو دیجیتال آشپزخانه 10 کیلویی مدل SF-400 محصولی باکیفیت و بادوام برای آشپزخانه شماست. منبع تغذیه این ترازو دو عدد باتری قلمی است که توصیه میگردد در زمانی که قصد ندارید برای طولانی مدت از ترازو استفاده کنید آنها را از ترازو خارج کنید، همچنین برنامهریزی ترازو آشپزخانه مدل SF-400 به صورتی است که وقتی از ترازو به مدت تقریبا 2 دقیقه استفادهای نشود بهطور خودکار خاموش میشود تا از مصرف بیهوده جلوگیری شود.

ترازو شیشه ای

ازآنجاییکه BMI تنها یک عدد است چندان قابلفهم نیست. دقت اندازهگیری ترازو 100 گرم است و این یعنی تغییرات وزن شخص اگر کمتر از 100 گرم باشد قابلتشخیص نیست. صفحهنمایش ترازو دایرهای به قطر 76 میلیمتر است و با نور پسزمینهای که دارد در تاریکی هم دیده میشود. البته ترازوی شفاف و بیرنگ هم در سایت موجود است و شما میتوانید آنها را سفارش دهید. حداکثر وزنی که میتوان توسط PS 501 اندازهگیری کرد 150 کیلوگرم است. اگر حداکثر میزان شما و افراد خانواده بین 100 الی 150 کیلوگرم است بهتر است ترازویی تهیه کنید که توانایی تحمل وزن 150 کیلو را داشته باشد. بیشتر این ترازوها به صورت خودکار خاموش و روشن میشوند و قیمت آنها برای مصارف خانگی اقتصادی و مناسب است. قابلیت سیستم خاموشی خودکار به گونه ای است که هنگامی که شما پای خود را از روی ترازو برمی دارید ترازو پس از چند دقیقه باید به صورت خودکار خاموش شود. تا همین چند سال پیش، در گذشتهای نه چندان دور، مغازههایی یافت میشدند که کالاها را با ترازویهای قدیمی با وزنههای سنگی وزن میکردند.

ترازو دیجیتال

منتهی در استاندارد ترین نوع ترازو، تحمل وزن تا ۱۳۵ کیلو خواهد بود. وسیلهای که مقدار فشار وارد شده به سینی را با حسگرهای دقیق دریافت میکند و میزان آن فشار را در فرایندی استاندارد به عدد تبدیل میکند تا در صفحه نمایشگر نمایان شود. به همین دلیل علاوه بر عدد BMI دور صفحهنمایش نقطههایی نمایش داده میشود که وضعیت بدنی را از لاغر تا خیلی چاق دستهبندی میکنند. ترازو دیجیتال آشپزخانه دارای کفی دایرهای شکلی است که بر روی سطح آن برجستگیهایی وجود دارد و از سر خوردن اجسلام بر روی ترازو جلوگیری میکنند. بهطور خلاصه ترازوی دیجیتال متئو مدل PS 501 دارای قابلیت محاسبهی شاخص تودهی بدنی، ذخیرهی اطلاعات بدنی 8 کاربر مختلف، نمایش وضعیت چاقی و لاغری، اندازهگیری وزن تا حداکثر 150 کیلوگرم، صفحهنمایش دایرهای با قطر 76 میلیمتر و نور پسزمینهی سفید، قابلیت نمایش وزن با دو واحد کیلوگرم و پوند، منبع انرژی باتری نیم قلم و قابلیت خاموشی خودکار است.  Post was generat᠎ed ​by G᠎SA C᠎onte​nt Generat᠎or DEMO !

حداکثر وزن قابل تحمل: شاید بتوان گفت حداکثر قابلیت تحمل وزن یکی از مهمترین ویژگی های یک ترازوی فروشگاهی است که شما باید با توجه صنف کاری خود و اوزانی که در طول ساعات کاری تان با آن ها سروکار خواهید داشت، اقدام به خرید ترازویی با قابلیت تحمل وزن محصولاتتان نمایید. این محصول لایکا برای کسانی که میخواهند تغییرات وزن خود را دنبال کنند، بسیار مناسب است. علاوه بر این، ذخیره وزن 16 نفر به طور همزمان و نمودار تغییرات وزن به صورت هفتگی و ماهانه از جمله ویژگیهایی است که در نسخه قبل نیز قابل مشاهده بود. دکمه سمت راست که TARE است برای صفر کردن ترازو بهکار میرود، برای درک راحتتر کارایی این دکمه مثالی در متن زیر درج کردیم. بر روی پنل سمت راست 3 دکمه قرار گرفته است که بهرهمندی از این دکمهها در استفاده از ترازو به ما کمک شایانی میکند. ترازو دیجیتال خانگی از سری ترازوهایی به شمار می رود که دارای دقت بسیاری است .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.