برنامه هسته ای مخفی رژیم صهیونیستی تهدیدی جدی برای صلح و امنیت در منطقه است

[ad_1]

محمدرضا غیبی، رئیس نماینده دائم کشورمان در وین، در واکنش به ادعای واهی نمایندگان رژیم صهیونیستی در نشست شورای حکام درباره اجرای اقدامات حفاظتی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ایران و تهدید به روی میز داشتن همه گزینه‌ها علیه ایران. برنامه صلح آمیز هسته ای ایران وی در این نشست گفت که برنامه هسته ای مخفی رژیم اسرائیل تهدیدی جدی و دائمی برای صلح و امنیت منطقه است و این رژیم از بدو تأسیس تاکنون مرتکب انواع جنایات بین المللی شده است.

به گزارش ایسنا، رئیس هیئت کشورمان در واکنش به این موضوع با تاکید بر اینکه حاضران سخنان پوچی از رژیمی که حتی عضو NPT هم نیست شنیده اند، افزود: معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای (NPT) و استقرار. از تمام تاسیسات هسته ای آن انرژی اتمی “.

گیبی گفت: دستیابی اسرائیل به ظرفیت هسته ای تهدیدی جدی و دائمی برای صلح و امنیت منطقه است.

وی با تاکید بر اینکه برنامه هسته‌ای مخفی رژیم اسرائیل تحت هیچ نظارت بین‌المللی نیست، افزود: این رژیم از نبود چنین نظارتی برای توسعه و نگهداری سلاح‌های هسته‌ای استفاده می‌کند و مرتکب انواع جنایات در عرصه بین‌المللی می‌شود. همانطور که نماینده آن در این نشست علیه کشورم به صراحت اعلام کرد.
وی در پایان گفت: من چنین تهدیدی را برای کشورم که نقض آشکار حقوق بین الملل و اصول منشور سازمان ملل است به شدت محکوم می کنم و از همه کشورهای عضو انتظار دارم این کار را انجام دهند. ما از آزار و اذیت چنین رژیم تروریستی جنایتکار و قانونمند قدردانی نمی کنیم و قاطعانه آن را رد می کنیم.
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.