تخصیص اعتبار برای طرح های جدید اشتغال زایی در مناطق روستایی و عشایری

[ad_1]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اجرای طرح های ایجاد مشاغل جدید در مناطق روستایی و عشایری در سال آینده اعتباری در نظر گرفته اند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان رسیدگی به بخش هزینه ای لایحه قانون بودجه 1401; بندهای (ب) و (ج) تبصره 18 را بررسی و تصویب می کند.

طبق بند (ب) تبصره 18؛ رؤسای دستگاه‌های اجرایی کشوری/ استانداران مجازند در اموال منقول و غیرمنقول مازاد و اموال دولتی (به استثنای انفال و موارد مندرج در اصل (۸۳) قانون اساسی) و دستگاه‌ها/موسسات استانی تابعه تصرف کنند. پس از تصویب کارگروه جمهوری و استانی، واگذاری اموال (اعضا به موجب قوانین اجرایی تعیین می شود) و بدون رعایت تشریفات مربوط به موافقت دولت طبق قوانین و مقررات از طریق مزایده عمومی در بورس کالا انجام می شود. و یا از طریق مزایده عمومی در تدارکات الکترونیکی دولتی، مطابق با قانون تجارت الکترونیک (مصوب 26 مهر 1382) با اصلاحات بعدی و همچنین مفاد قانون مناقصات به نحوی منطبق با مزایده، به فروش رسید. به سپرده خزانه داری کشور واریز می شود.

معادل واریزی صندوق پیشرفت و عدالت ایرانیان در خزانه داری کل کشور توسط دستگاه های اجرایی کشور جهت حمایت از طرح ها و پروژه های مرتبط با رشد و تولید همان دستگاه در جدول (18) و واریز وجوه از محل صندوق استانی تابعه دستگاه های استانی در استان مربوطه بنا به درخواست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی و تحقیقات تحت پوشش، وجوهی با هزینه شورای عالی علوم، تحقیقات و تحقیقات به خزانه داری کل کشور واریز می شود. پژوهش. فناوری خزانه داری در سراسر کشور.

بر اساس بند (ج) تبصره 18 بانک ها و مؤسساتی که بر اساس قانون حمایت از توسعه و اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری (برداشته شده از محل صندوق توسعه ملی) فعالیت می کنند، موظفند به وجوه دریافتی از محل بازپرداخت پایبند باشند. تسهیلات یکپارچه موضوع این قانون. دستورالعمل اجرایی این بند حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از ابلاغ توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی تهیه و اجرا می‌شود. از این قانون مطلع خواهند شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.