اینلت رسیور شیردوشی

اینلت رسیور شیردوشی
شیر رسیور

شیر رسیور کستل دارای بدنه ای از جنس نورد گرم و محافظ صفحه ای از جنس فولاد و کلاهک از جنس شیشه تقویت شده است. بدنه شیر رسیور کستل از جنس نورد گرم و اسپیندل با محافظ صفحه ای از جنس فولاد ساخته شده و دارای کلاهکی از جنس شیشه تقویت شده PBT می باشد. در نتیجه بدنه شیر رسیور از جنس نورد گرم و اسپیندل با محافظ صفحه ای با جنس فولاد و دارای کلاهکی از جنس شیشه تقویت شده PBT می باشد. شیر ریسیور کستل دارای بدنه ای از جنس نورد گرم و محافظ صفحه ای از جنس فولاد و کلاهک از جنس شیشه تقویت شده است. به صورت کلی هر یک از موادی که دارای قابلیت فاسد شدن هستند برای افزایش نگهداری و طول عمر آن ها به سردخانه ها فرستاده می شوند. به این معنی که با وجود ظاهر سالم، می بایست هر سال تعویض گردند.

اینلت یا چپقی رسیور، قطعه ای لاستیکی و ضخیم است که باعث انتقال شیر از لوله استیل به داخل رسیور می شود. زانوی تبدیلی و رابط تبدیلی لاستیکی نیز برای لوله هایی استفاده می شود که قرار است به نوعی به یکدیگر متصل شوند اما سایز یکسانی نداشته باشند. برای مثال رابط لاستیکی که لوله شیر استیل را به رسیور متصل میکند به نام اینلت، و رابط لاستیکی که لوله خلا را به رسیور شیردوشی وصل میکند به نام سوکت شناخته می شود. در صورتی که سطح زیادی از کندانسور کاهش یابد فشار تخلیه بالا میرود. این مطلب بدین معنی است که فشار داخل رسیور نباید به حدی بالا رود که باعث جلوگیری از ورود مایع به آن گردد. به هیمن صورت وقتی که فرایند تعمیری اجزای سیستم در حال اجرا باشد، قادریم از آن جهت حفاظت از مایع مبرد از رسیور استفاده کنیم. لذا مبرد داخل خط مایع و اواپراتور از طریق کمپرسور مکیده شده در زمان کوتاهی ( بستگی به ظرفیت ) چند ده ثانیه کاهش آنی در داخل اواپراتور ایجاد شده و باعث تبخیر سریع تر بقیه مایع و خروج آن از اواپراتور و نهایتا خروج تمام گاز مبرد از کمپرسور را موجب میشود.

با خارج شدن آخرین ذرات گاز از کمپرسور فشار روی گیج به سمت صفر میل کرده و صدای کمپرسور نیز تغییر می کند. زمانیکه حجم شیر در رسیور به مقدار مشخصی رسید، پمپ شیر تعبیه شده در زیر رسیور، به صورت خودکار و یا دستی شیر را به تانک اصلی (شیر سرد کن) و یا سیستم خنک کننده (پلیت کولر) منتقل می کند. اگر شما هم تجربه ی دیگری از نحوه راه اندازی این امکان را دارید ، از طریق فرم زیر با ما به اشتراک بگذارید. زیرا اعتقاد دارند به علت آن که سیال موجود در این مخزن گاز-مایع است، فرایند زیر سردسازی صورت نمیپذیرد. توجه داشته باشید که وظیفه لول کنترل صرفا صدور فرمان تخلیه شیر است و سرعت تخلیه شیر بستگی به توان و دبی خروجی پمپ شیر نصب شده در دستگاه شیردوش دارد. تنها تفاوت این تیپ از سیستم های دوششی با انواع رکوردری در عدم استفاده از شیشه های رکورد گیری میباشد .مزایای سیستم های دوششی خطی رسیور دوش شرکت دانا 1 : سرعت عمل بسیار بالا 2 : استهلاک بسیار پایین 3 : عملکرد بسیار عالی وکیوم یونیت 4 : قیمت تمام شده ی پایین برای دامدار 5 : تامین و نگهداری آسان معایب سیستم های دوششی رسیور دار 1 : عدم رکورد گیری از شیر .

اندازه آنها نیز متفاوت است.

شیر ریسیور کستل مدل 6120/43 سایز 1.2 ساخت ایتالیا میباشد که کیفیت بالا و طراحی عالی دارد. دقت داشته باشید که ساختار انواع قطعات سرمایشی باید به خوبی از نظر کیفیت و طول عمری که دارند بررسی شود و سپس وارد کشور شوند. در این مقاله قصد داریم به معرفی شیر رسیور سردخانه پرداخته و ویژگی ها و ساختار آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. در غیر این صورت ممکن است باعث تغییر طعم شیر شوند و یا به علت تخریب بافت مولکولی سطح داخلی رابط یا زانو، به درستی ضدعفونی نگردند و محلی برای تجمع باکتری های بیماری زا مانند ورم پستان شوند. این امر بر اثر مواردی مانند گرفتار شدن گاز در قسمت بالای رسیور، افت فشار زیاد در خط مایع از کندانسور به این دستگاه و یا طراحی نادرست مسیر خط مایع (قبل از رسیور) اتفاق میافتد. بسته به حجم رسیور، ظرفیت دستگاه شیردوشی و تعداد واحد دوشنده، پمپ شیر در اندازه های 0.55، 0.75 و 1.1 کیلووات تولید می گردند. اندازه آنها نیز متفاوت است. برای مثال رابط یو که در دستگاه شیردوش سیار استفاده می شود از نظر اندازه و وزن بسیار بزرگتر از یک زانو شیشه رکوردر است. کار بعدی که باید انجام بدید اینه که موقعیت جدیدی که میخواهید برنامه منتخب رو بهش انتقال بدید، انتخاب کنید. This con te nt has been cre at᠎ed by GSA  Content Generator DEMO.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.