وزارت اقتصاد موظف شد وجوه قانون نحوه تامین مالی اتاق بازرگانی را به خزانه واریز کند.

[ad_1]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت اقتصاد و دارایی را مکلف کردند وجوه قانون نحوه تامین هزینه های اتاق بازرگانی ایران را به خزانه داری کل کشور واریز کند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در دومین جلسه علنی مجلس و در جریان رسیدگی به بخشی از درآمدهای لایحه لایحه بودجه 1401 بند 2 الحاقی تبصره 18 این قانون را بررسی و به تصویب رساندند.

بر اساس بند 2 الحاقی تبصره 18 قانون، وزارت امور اقتصادی و دارایی موظف است نسبت به واریز وجوه موضوع قانون مصوب 1372 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اقدام کند. کل کشورها

بر اساس قانون تامین مالی اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران، به منظور تامین هزینه های لازم اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران، وزارتخانه های امور اقتصادی و اقتصادی و… دارایی موظف است مالیات را به میزان سهم اتاق‌های بازرگانی، اتاق‌های بازرگانی و معادن ایران وصول و به حساب درآمد عمومی کشور واریز کند. هر ساله معادل 100 درصد وجوه سپرده مندرج از محل اعتباری که در قانون بودجه کل کشور برای این منظور پیش بینی شده است به اتاق بازرگانی، صنعت و معدن پرداخت می شود. حكم اين ماده در مورد نتايج سال مالي منتهي به اسفند 92 به بعد اعمال مي شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.