دلیل تفاوت سیاست آمریکا و متحدانش در قبال اوکراین در رابطه با ایران، سوریه و یمن چیست؟

[ad_1]

رئیس دفتر حفاظت از منافع ایران در مصر در پاسخ به این سوال که دلیل تفاوت سیاست آمریکا، اروپا و متحدانشان در قبال اوکراین در رابطه با سیاست آنها در قبال ایران، سوریه و یمن چیست؟ وی گفت: آیا واقعاً موضوع حقوق بشر و جان انسانها برای آنها مهم است یا تنها خط قرمز آنها و حفظ سلطه سیاسی بر جهان است؟!

به گزارش ایسنا، همانطور که حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند؛ در اوکراین ما طرفدار آتش بس هستیم و می خواهیم جنگ در آنجا خاتمه یابد.

آنها هشت سال جنگ را بر ایران و ملتش تحمیل کردند. آمریکا و اروپا و متحدانشان متحدان و حامیان تمام عیار متجاوزان بودند! آنها هشت سال جنگ را بر سوریه و مردم آن تحمیل کردند. آمریکا و اروپا و متحدانشان از متحدان و حامیان تمام عیار متجاوزان بوده و هستند! آنها هفت سال جنگ را بر یمن و مردم آن تحمیل کردند. آمریکا و اروپا و متحدانشان حامی تمام عیار متجاوز بوده و هستند! و غیرانسانی ترین تحریم ها را علیه ملت های ایران و سوریه و یمن اعمال کردند! هشت روز از عملیات نظامی در اوکراین می گذرد. آمریکا و اروپا در تلاشند تا تمام جهان را علیه روسیه بسیج کنند!

سوال اینجاست که دلیل تفاوت سیاست آمریکا، اروپا و متحدانشان در قبال اوکراین در رابطه با سیاست آنها در قبال ایران، سوریه و یمن چیست؟ آیا واقعاً موضوع حقوق بشر و جان انسانها برای آنها مهم است یا تنها خط قرمز آنها و حفظ سلطه سیاسی بر جهان است؟! بلوک غرب سال هاست که از نظر اخلاقی سقوط کرده است. «اگر دیدگاه خود را نسبت به جهان تغییر ندهند، فروپاشی سیاسی و اقتصادی آنها دور از دسترس نخواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.