مجلس تا 10 مارس فرصت دارد تا بودجه را بررسی کند

[ad_1]

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس تا 19 اسفندماه فرصت دارد تا جزییات بودجه را بررسی کند، گفت: اگر رسیدگی به بخش های درآمدی بودجه امروز تکمیل نشود، بودجه دو دوازدهم و سه دوازدهم برای آینده سال مورد بحث قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه) و در جریان بررسی جزئیات بودجه در بند درآمد تبصره 10، اظهار کرد: در سال گذشته 86 ساعت مفید برای بررسی جزئیات بودجه سالانه و در نهایت تا 29 اسفندماه سپری شد. اطلاع رسانی شد.

وی با اشاره به روزهای گذشته مجلس بررسی بودجه سال 1401 گفت: تا دور سوم شب گذشته 64 ساعت به بررسی جزییات بودجه پرداخته شد و تبصره 9 آن تکمیل شده و تبصره 10 را در قسمت درآمد وارد کرده ایم. از طرفی تا 19 اسفندماه فرصت داریم جزییات را بررسی کنیم، زیرا پس از آن باید فرصت داشته باشیم تا رضایت نامه را به هیات امنا ارائه کنیم و تذکرات هیات امنا را بررسی کنیم.

یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: تنها 78 ساعت برای بررسی بودجه باقی مانده است که اگر امروز با همکاری نمایندگان بتوانیم بخشی از درآمد را تکمیل و از چهارشنبه هفته جاری وارد هزینه کنیم، امیدواریم بتوانیم بودجه را تکمیل کنیم. بازنگری بودجه . .

به گزارش ایسنا، مجلس از یکشنبه هفته گذشته (اول اسفند) در حال بررسی جزئیات بودجه سال 1401 است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.