آخرین تصمیم دولت برای شرکت های زیارتی

[ad_1]

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: بر اساس مصوبه جدید هیأت وزیران، دفاتر خدمات زیارتی و فعالیت های مرتبط مشمول تعرفه ها، مقررات و دستورالعمل های معاونت «صنعت» و «قانون توسعه صنعت گردشگری ایران» هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، پیرو بند 14 این سازمان به پیشنهاد آئین نامه اجرایی قانون جهانگردی و صنعت جهانگردی مصوب 1370 با مورد زیر که ابتدا به تصویب رسید. کمیسیون اقتصادی دولت برای پیشنهاد و تصویب توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هیأت وزیران فرستاده شد و در 13 آذر 1400 معاون اول نخست وزیر به مراجع ذیصلاح ابلاغ شد.

بر اساس این آیین نامه خدمات زیارتی و فعالیت های مربوط به آن مشمول مزایای مقرر در آیین نامه اجرایی قانون توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی می باشد.

به منظور همسان سازی آیین نامه اجرایی قانون توسعه صنعت گردشگری ایران با قانون مذکور، دولت با الحاق یک ماده و اصلاح آیین نامه به منظور امکان ارائه خدمات زیارتی و فعالیت های مرتبط در این قانون موافقت کرد. و مقررات آن

بر این اساس، دفاتر خدمات زیارتی و کلیه فعالیت های مرتبط با حج و زیارت در زمینه ایجاد تسهیلات و ارائه خدمات برای تورها و زیارت ها از جمله اعزام ایرانیان به اماکن زیارتی خارج از کشور و همچنین زائران سایر کشورها برای زیارت زیارت.ایران نیز مشمول مزایای مقرر در قانون و این مقررات می باشد.

از این پس دفاتر و شرکت های زیارتی از هر نظر اعم از سوخت، آب و برق، عوارض، مالیات، وام بانکی و … مشمول تعرفه ها، مقررات و دستورالعمل های حوزه صنعت می باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.