بیانیه سفارت ایران در رومانی درباره نحوه خروج شهروندان ایرانی از اوکراین

[ad_1]

بیانیه سفارت ایران در رومانی درباره نحوه خروج شهروندان ایرانی از اوکراین

سفارت کشورمان در بخارست اعلام کرد که بر اساس اعلام وزارت امور خارجه رومانی، برای اتباع ایرانی که قصد خروج از اوکراین را دارند در تمامی مبادی ورودی به رومانی، روادید 15 روزه صادر می شود.

به گزارش ایسنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در رومانی با اطلاع اتباع ایرانی مقیم اوکراین که قصد خروج از اوکراین و ورود به رومانی را دارند، ورود به گذرگاه مرزی بخارست در شمال شرق رومانی را توصیه می کند.
لازم به ذکر است گذرگاه مرزی سیرت از شهر سیرت 4 کیلومتر، از شهر سیرت تا شهر سوچی 32 کیلومتر، از شهر سوچه تا بخارست 333 کیلومتر (7 ساعت) و 302 کیلومتر (5 ساعت) است. ) به شهر کلوژ.
ملاحظات:
طبق اعلام وزارت امور خارجه رومانی، ویزای 15 روزه برای شهروندان ایرانی در تمامی مبادی ورودی به رومانی صادر می شود.
– هموطنان می توانند برای تهیه بلیط هواپیما بخارست-کلوژ-استانبول-تهران در بدو ورود به سوسوو بخارست به بخارست پایتخت رومانی یا کلوژ یکی از بزرگترین شهرهای این کشور مراجعه کنند.کلوژ یک پرواز روزانه به استانبول است. .
– هموطنانی که همسرشان اوکراینی بوده و پاسپورت ایرانی ندارند، می توانند با مراجعه به سفارت جمهوری اسلامی ایران در بخارست، نسبت به دریافت ویزای یک ماهه ورود به ایران اقدام کنند.
– بر اساس هماهنگی های انجام شده با بنیاد امام علی (ع) بخارست، این بنیاد آمادگی خود را برای ارائه کمک های لازم برای اسکان موقت آن دسته از هموطنانی که برای اسکان در رومانی مشکل دارند، اعلام کرد.
– مسیر مولداوی – اوکراین، مولداوی – رومانی (بیانیه شماره 4) همچنان به قوت خود باقی است، اما طبق گزارش ها صدور ویزا در مولداوی با مشکلاتی همراه است.
سفارت جمهوری اسلامی ایران در بخارست تمهیدات لازم را برای سهولت در تردد و ارائه خدمات کنسولی به هموطنان عزیز انجام داده است.
هموطنان در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و پشتیبانی می توانند به صورت 24 ساعته با شماره تلفن همراه و واتساپ زیر تماس حاصل نمایند. شماره تلفن 0040761121802 و شماره واتساپ 00989122442208.
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.