تجهیزات سیکل برودتی کستل مانی برودت

تجهیزات سیکل برودتی کستل – مانی برودت
پوسته کر

در صورت تعویض کر درایر باید سریع این کار انجام شود زیرا اگر این قطعه در هوای بیرون قرار گیرد به سرعت رطوبت هوا را جذب می کند که باعث اشباع شدن و عدم کارایی آن می شود. متخصص معمولاً دو بار دستگاه را روی پوست حرکت میدهد، البته اگر پوست به اندازه کافی ضخیم باشد یا ناحیهای، مانند لک قهوهای یا جای جوش صورت و یا آفتاب سوختگی پوست، نیاز به توجه بیشتر داشته باشد، ممکن است ۳ بار فرایند پاکسازی پوست صورت را تکرار کند. دستگاه های میکرونیدل موجود در بازار به دو صورت درمارولر دستی ویا قلم های برقی وجود دارند. همچنین وجود کلاهک پلاستیکی باعث جلوگیری از ورود ناخالصیها به لوله خروجی میشود. علاوه بر این ، در خروجی فیلتر ، کلاهک پلاستیکی وجود دارد که لبه آن به صفحه داخلی چسبیده و مانع از ورود کثیفی ها به لوله خروجی در حین کار می شود. وجود رطوبت در سیستم های رطوبتی ممکن است باعث ایجاد آسیب هایی به تجهیزاتی مانند کمپرسور شود. در این مقاله شما را با ساختار و نحوه کارکرد این فیلتر آشنا میکنیم. در این صورت از فیلتر درایر، نوع با هسته قابل تعویض استفاده می شود. محل نصب فیلتر درایر در قسمت سرد سیستم و در مسیر برگشت سیال مبرد میباشد. Content h​as be en g​enerated by GSA​ Conte nt Ge​ne​ra᠎tor DEMO᠎.

این کلاهک در قسمت خروجی فیلتر قرار گرفته است.

سپس سیال گازی رطوبت خود را از دست داده و به تنهایی از داخل فیلتر خارج میشود. بر همین اساس برای اینکه سیال بتواند جریان داشته باشد از نیروی وزنی خود استفاده میکند. برای حذف رطوبت سیال و از بین بردن عناصر شیمیایی میتوان آنها را در گیر واکنشهای شیمیایی نمود. در این مثال در سیلیکا ژل جذب شیمیایی و در آلومینای فعال جذب فیزیکی رخ میدهد. این کلاهک در قسمت خروجی فیلتر قرار گرفته است. فیلتر درایر های برای محافظت سیستم سرمایشی و تهویه مطبوع در مقابل رطوبت ، اسید ها و ذرات جامد ریز که در خط مایع و خط برگشت (ساکشن) مورد استفاده هستند. این فیلترها قادرند با حذف اسیدها و ذرات جامد و جذب رطوبت سیال، سیستم سرمایشی را محافظت کرده و تهویه مطبوعی را ایجاد نمایند. این پوسته علاوه بر وظیفه جذب رطوبت از سیال، وظیفه جذب گرد و غبارها را نیز بر عهده دارد. این کلاهک پلاستیکی در خروجی فیلتر قرار دارد و لبه آن به صفحه داخلی چسبیده است. پس از این مرحله کلاهک پلاستیکی اجازه وارد شدن ذرات و ناخالصی ها به لوله خروجی را نمی دهد. گزینه مناسب برای انجام این واکنش سیلیکا ژل است که میتواند به عنوان یک جاذب شیمیایی این کار را انجام دهد.

این قطعه جاذب رطوبت و اسید بوده و غیر قابل واکنش با قیمت پوسته کر کستل مبرد است. کر درایر اسید سیال را گرفته و با انجام واکنش های مختلف شیمیایی، اسید سیال را می گیرد. این فیلتر وظیفه دارد تا قبل از بازگشت مایع سیال به کمپرسور، رطوبت اضافی آن را جذب کند و علاوه بر آن تمامی ذرات جامد و ناخالصی ها را از بین ببرد. بازه دمای کاری آن نیز از 40- تا 80 درجه سانتیگراد میباشد. میکرودرم ابریژن و پاکسازی تخصصی پوست صورت با کریستال میتواند تا حدی، به ویژه در اطراف بافت حساس دهان و بینی، ناراحتکننده باشد، اما بههیچوجه دردناک نیست. این پوسته در برابر ضربات و لرزش ها دارای مقاومت بالایی می باشد. پوسته کر درایر دارای بدنه ای از جنس فولاد بوده و اتصالات جوشی آن از نوع فولاد و مس است. نحوه کار پوسته کر به این صورت است که ابتدا مبرد از یک رینگ بزرگ که بین بلوک و صفحه داخلی فیلترتعبیه شده برای گرفتن مواد خارجی عبور کرده و سپس از تورهای شبکه ای که بر روی بلوک ها قرار دارد، می گذرد. در این فیلتر یک بلوک و صفحه داخلی قرار دارد که بین این دو یک رینگ بزرگ تعبیه شده است.

احساس می شود .

یکی از وظایف اصلی فیلتر داریر، جداسازی ذرات و جذب رطوبت است و با این قابلیت، توانایی پاک سازی کامل سیال را قبل از بازگشت به کمپرسور بر عهده دارد. سیال دوم روغن کمپرسور است که جهت روانکاری قطعات داخلی کمپرسور استفاده می شود. روش دیگر یا در واقع تکمیل کننده یا بخش پایانی مراحل بالا پاکسازی پوست با ساختن ماسک های صورت است که در انواع شیمیایی و گیاهی مثل آلوئه ورا در بازار موجود هستند. این شرکت ایتالیایی بیش از 50 سال در زمینه طراحی و تولید قطعات و تجهیزات مورد نیاز صتایع برودتی فعالیت دارد. در فرآیند سردکنندگی باید جاذبی استفاده شود که بتواند اسید تولید شده را حذف کند؛ این اسید به دلیل تجزیه مبرد یا روغن تولید میشود. این پوسته در مسیر بازگشت سیال و نصب می شود و نصب آن نیز به صورت عمودی می باشد. همچنین در یک سیستم برودتی، سیال های سرد برای ایجاد سرما دارای رطوبت بالایی هستند و برای آنکه از رطوبت از آن ها گرفته و جذب شود نیاز به پوسته کر درایر احساس می شود . آلومینیوم فعال به صورت قرص های کروی یا به شکل پودر تولید شده که دارای ساختاری متخلخل بوده و سطح تماس بالایی را ایجاد می کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.