پیام فرمانده نیروی زمینی ارتش به مناسبت درگذشت دو خلبان نیروی هوایی ارتش

[ad_1]

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی در خصوص مصیبت دو خلبان نیروی هوایی خبر داد.

به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

از اول ماه به مقام رب الارباب رسیدم.
آغاز امروز غروب عجیب دو همرزم شهید ایثارگر و هموطن عزیز خطه دلاور تبریز بود، خلبانان دلاوری که نام خود را به ترتیب سرخ شهدا در فرهنگ لغت قهرمانان نوشتند.
عزیزانی که دل از زمین بلند کردند و سر به آسمان عزت بردند، درس قهرمانانی چون بابایی، دوران، خلعتبری و ذوالفقاری را آموختند؛ آنها نمونه هایی از نیک نامی و صداقت، ایمان، ایثار، تخصص و شجاعت بودند.
این ضایعه را به محضر رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا و مردم عزیز تسلیت عرض می نمایم. آیه شریفه «من هم منتظرم» مقصد و مقصود همرزم شهید را می دانند و الگو می گیرند.
مردم خوب عزیز بدانند که خلبانان غیور ارتش جمهوری اسلامی همزمان با سوگند نظامی، کمانچه شهید را اجرا کردند و این راه سرخ را برای برافراشتن نام ایران سربلند اسلامی برگزیدند و برای پاسداشت راهی سخت و مقدس گام برداشتند. امت زمین
انسانهای نیکوکاری که امروز به شرم شهادت، با ایثار شکوهمند خود و نیز صحنه های خطرناک دیگر مزین شده بودند، جان خود را در کمال اخلاص نثار کردند.
این مصیبت وارده را به شهیدان سرهنگ صادق فلاحی و سرگرد خلبان علیرضا حنیفه زاد و یکی از هموطنان عزیزمان در تبریز در محضر حضرت امام خامنه ای، اعضای امت حزب الله و مردم شریف تبریز، قهرمانان نیروی هوایی و خانواده محترم تسلیت عرض می کنم. صبر زینب(س) را مدیون این عزیزان والاترین درجه و مقام رضوان الهی و خانواده بزرگوارشان و خانواده های صبور رزمندگانی هستم که همواره پشتیبان کادر غیور ارتش در مصیبت بوده اند.
فرمانده معظم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.