تاکید بر پیروی از منویات رهبری در قطعنامه نهایی مراسم 22 باخمن 1400

[ad_1]

قطعنامه پایانی مراسم باخمن 22 یا محکومیت دیدگاه مقامات عالی رتبه غربی در مورد مبانی دفاعی ایران و احترام به تلاش تیم مذاکره کننده در پیروی از مبانی رهبری و توجه به قوانین مجلس شورای اسلامی. ، با تکیه بر

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

اگر می خواهید به ساحل بروید و می توانید از آن استفاده کنید و می توانید از آن استفاده کنید 3)

پس هرگز تضعیف نشوید و دشمنان خود را در حالی که برتر هستید به صلحی تحقیرآمیز دعوت کنید.

و خداوند با شماست و از ثواب اعمالتان کم نمی کند!

سبحان ذات اقدس وحدانیت خداوند متعال که در چنین روزی به نام مقدس «جمله» مزین شده است و جمهوری اسلامی ایران اولین حکومت عصر غیبت را بر اساس قرآن و در در سایه برکت اسلام و ولایت حماسه ای بی بدیل رقم زد و در پرتو آن محرومان و مستضعفان را بهروزی و رستگاری بخشید و 22 بهمن را به سپیده دم رهایی و الگوی نجات بخشید. از سایر ملل

اکنون در آغاز چهل و چهارمین بهار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، گفتمان انقلاب اسلامی، گسترش محور مقاومت و مقابله با نظام استکباری، فصل جدیدی را پیش روی جهانیان قرار داد و هندسه را تغییر داد. اقتدار و دروازه تمدن نوین اسلامی را فتح کرد.اسلام و ارادت به مقام معظم رهبری و مقتدای کبیرشان، انقلاب اسلامی و ارواح طیبه شهدای این راه نورانی، سالروز پیروزی انقلاب را با قدردانی جشن گرفتند. از ولادت حضرت زهرا ع تا ولادت امیرالمومنین علی (علیه السلام). به عنوان یک جشن بزرگ ملی و با فریاد توحیدی «الله اکبر – رهبر خامنه‌ای» و فریاد «مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل» اعلام کنید.

1- مردم شهیدپرور و خداجوی ایران اسلامی با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و مطابق با بصیرت انقلابی خود دریافتند که دشمن فاسد و بدخواه در صدد حمله غرور آفرین و سوء استفاده از رسانه هاست. دیکتاتوری لذا از تمامی دستگاه های ذیربط به ویژه رسانه ملی و همچنین اندیشمندان، نویسندگان و افسران جنگ نرم می خواهیم که در جهاد گسترده ترفندهای دشمن را برملا کرده و ملت ایران، نسل جوان و عموم مسلمانان را بیرون کنند. و جهان انقلاب های اسلامی.

2- ادامه راه روشن انقلاب اسلامی، آموختن و عمل به بیان، گام دوم انقلاب است و با تبیین های جهادی به عنوان یک وظیفه قطعی و فوری می توان به اوج شناخت نیاز لحظه دست یافت. قله های متعالی آن و افزایش عرصه های علمی، فناوری و اقتصادی و به ویژه محکومیت دیدگاه مقامات ارشد غربی در خصوص مبانی دفاعی ایران، مسلمانان و توجه به قوانین مجلس شورای اسلامی با تکیه بر عزم تزلزل ناپذیر نظام اسلامی. مجلس مشورتی در فتح قله های پیشرفت و توسعه کشور.

3- با توجه به تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه جهش و جهش جهادی به عنوان تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور و مطالبه و تاکید جدی بر تلاش مضاعف مسئولان، قانونگذاران و دستگاه های اجرایی برای حمایت و بازدارندگی، از تولیدکنندگان تقاضا داریم. برای ارتقای کیفیت تولیدات داخلی این امر با توجه به افسران و رزمندگان جنگ اقتصادی یعنی کارآفرینان و کارگران امکان پذیر است. ما شرکت کنندگان در این حماسه ملی خود را موظف به استفاده از کالای بومی در راستای حمایت از اشتغال و رفع بیکاری جوانان می دانیم و از هموطنان عزیز می خواهیم که اصلاح الگوی مصرف را رعایت و از کار و کالای ایرانی در جهت تحقق حمایت کنند. یک نظام اسلامی مترقی

4- تاکید بار دیگر بر حفظ وحدت ملی و پرهیز از هرگونه تفرقه و اقدامات شورشی در داخل و خارج از جریانات و همچنین حمایت همه جانبه از همبستگی جهان اسلام و جبهه مقاومت در دفاع از فلسطین و قدس اشغالی به عنوان اولین. مسئله برای مسلمانان جنایات وحشیانه رژیم ارتجاعی آل سعود و متحدانش در یمن و سکوت جامعه جهانی و مدافعان حقوق بشر را محکوم می کنیم.

5- قدردانی از زحمات دستگاه های مردمی و خدمات رسان، مجلس انقلاب و قوه قضائیه عدالت محور در تامین مطالبات و انتظارات مردم، مبارزه با فساد، بستن روزنه های تبعیض، رانت خواری و جلوگیری از ایجاد فضای یأس و ناامیدی در کشور. کشور.

6- ما ملت انقلابی و مستکبر ضمن حمایت از رویکرد جدید مسئولین برای ایجاد تعادل در تعامل با کشورها و آگاهی کامل از نقشه‌های شوم شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و آگاهی از جنگ شناختی خصمانه و رسانه‌ها. هرگونه مداخله و سوء ظن و تخریب نظام جمهوری مقدس ایران به عنوان یک خیال واهی واهی است و از پیشرفت ها و دستاوردهای عظیم در عرصه علم و فناوری، ارتش، امنیتی و سیاسی قویا حمایت می کنیم و آمادگی خود را برای فداکاری و جانفشانی اعلام می داریم. از خود در برابر هر تهدید احتمالی دفاع کنیم.

درود بر شما و فضل و برکت خداوند بر شما باد

22. بهمن 1400

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.