نقش کارآمد فرودگاه بین المللی جهرم در صادرات محصولات کشاورزی

[ad_1]

ایسنا/ فارس وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شهرستان جهرم یکی از مراکز لجستیک کشاورزی است که در طرح مشترک وزارت راه و شهرسازی دیده می شود، گفت: البته وجود فرودگاه ها و پروازهای بین المللی وجود دارد. در این شهر بازی خواهد کرد.

رستم قاسمی روز پنجشنبه پنجم بهمن ماه در بدو ورود به جهرم با بیان اینکه این شهر مهد ولایی و بزرگان است، خاطرنشان کرد: شهرستان جهرم نقش مهم و موثری در اداره کشور و توسعه اندیشه شیعی در تاریخ داشته است.

وی با تبریک ایام الله دهه فجر افزود: ایام دهه فجر برای ملت ایران و همه آزادی خواهان تجدید شده است. یاد انقلاب تجدید شد. انقلابی که امروز ما را در وضعیت خاصی در جهان قرار داده و دارای اقتدار است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: اگرچه استکبار در روزهای اول انقلاب باور نداشتند که نتایج انقلاب اینگونه باشد، اما با پیشرفت انقلاب متوجه شدند که دولت جدیدی در حال شکل گیری است. جهان و هزاران مانع ایجاد کرد.» تا بزرگ شویم، اما شکر خدا امروز یک مرجع ملی و جهانی در جهان هستیم.

قاسمی تصریح کرد: زمانی که جنگ در سوریه شروع شد، شهید سلیمانی در یکی از کشورهای همسایه به خادمی مأموریت داد و آن کشور در واقع آتش جنگ سوریه بود. من با پادشاه آن کشور و در پایان سال ملاقات کردم. وی در این نشست به مقامات ایرانی گفت که به بشار اسد بگویند که بیش از 5 روز آینده در سوریه نخواهد بود و بهتر است مقامات جمهوری اسلامی موضع خود را تغییر دهند. هیچ اتفاقی نمی افتد. سال ها بعد با او ملاقات کردم و آن را به او یادآوری کردم و او پاسخ داد که «قاسم سلیمانی» می خواهد بشار بماند و بس.

وی در بخش دوم سخنان خود با بیان اینکه تصمیم بین المللی شدن فرودگاه جهرم از سوی دولت است و از امروز می توانم پروازهای بین المللی داشته باشم، ابراز امیدواری کرد که به زودی پروازهای عتبات عالیات راه اندازی و پروازهای بین المللی انجام شود. اربعین قابل استفاده بود برای این فرودگاه از شهر جهرم و سایر شهرهای همجوار استفاده کرد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین با بیان اینکه جهرم یکی از مراکز لجستیکی کشاورزی است که در طرح مشترک وزارت راه و شهرسازی به چشم می خورد، اظهار داشت: جهرم یکی از مراکز لجستیکی کشاورزی است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.