از تمامی فیلم های دادگاهی و حقوقی استقبال می کنیم

[ad_1]

سرپرست فرهنگ معاونت منابع انسانی و فرهنگ عدالت به عنوان میهمان جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه زبانی شیواتر از زبان سینما نداریم گفت: از همه فیلم هایی که جنبه قضایی دارند استقبال می کنیم. و موضوعات حقوقی ”

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محسن ابراهیمی در بازدید از برج میلاد از جشنواره فیلم فجر و تاثیر سینما در کاهش جرم و جنایت گفت.
سرپرست فرهنگی معاونت منابع انسانی و فرهنگ عدالت گفت: بر اساس تحقیقاتی که انجام دادم فیلم های مختلفی در این جشنواره حضور دارند و شاهد ژانرهای مختلفی هستیم که جشن امسال سینمای ایران را به جشنی خوب و باشکوه تبدیل می کند. از سلیقه ها.”
وی در خصوص ارتباط تنگاتنگ برخی از فیلم های این دوره با پرونده های واقعی عدالت و فرهنگی که این فیلم ها می توانند در جامعه داشته باشند، گفت: از همه فیلم هایی که دارای نهادهای قضایی و حقوقی هستند استقبال می کنیم. البته پیشنهاد ما این است که از ابتدا بتوانیم این اسکورت را داشته باشیم. یعنی از همان لحظه شکل گیری ایده می توانیم کمک کنیم.

رئیس فرهنگی معاونت پرسنلی و فرهنگی دادگستری درباره کارآمدی سینما در کاهش جرایم گفت: زبان سینما یک زبان گویا است. او زبان بسیار روانی دارد و فیلمبردار می تواند با چند سکانس ماجرا را به مخاطب منتقل کند.

ابراهیمی تصریح کرد: نمی دانم در شرایط کنونی زبانی داریم که گویاتر از زبان فیلم باشد. البته پیشگیری از وقوع جرم و پیشگیری از دعاوی و دعاوی بخصوص کیفری با ابزار رسانه ای حتی حقوقی می تواند بسیار موثرتر باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.