نابودی بیش از 500 تن ذرت فاسد پس از هفت سال عدم اطمینان

[ad_1]

بازرس کل استان هرمزگان از انهدام 506 تن ذرت فاسد در انبارهای جمع آوری و فروش اموال که از سال 1393 تاکنون بلاتکلیف مانده است، خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از بازرسی کل کشور، پس از بازدید بازرس کل انبارهای جمع آوری و فروش اموال، گمرکات و بنادر استان هرمزگان به منظور نظارت مستمر بر وضعیت کالاهای واریز شده، 506 تن ذرت فاسد در انبارها کشف شد. با دستور صادر شده نابود شد.

رضا مختاری، بازرس کل استان هرمزگان با خواستار نظارت برای تعیین تکلیف فوری این محموله ها به دلیل عدم امکان مصارف انسانی، حیوانی و صنعتی و تخلیه انبارهای اموال و بنادر استان گفت: جلساتی در این خصوص برگزار شد. توجه و آژانس‌های ذی‌صلاح در هماهنگی و همکاری، برای حذف محموله‌های ذرت فاسد که از سال 2014 بلاتکلیف مانده‌اند، حذف شوند.

وی تصریح کرد: بر اساس پایش سازمان بازرسی کل هرمزگان در ابتدای ماه جاری 250 تن ذرت فاسد شامل 11 کانتینر این محموله و 256 تن مابقی 506 تن محموله شامل 11 کانتینر دیگر طی مدت هفته جاری. با حضور نمایندگان، بازرسی کل استان و دستگاه های مربوطه در محل دفن زباله شهرداری بندرعباس تخریب شد.

بازرس کل استان هرمزگان در پایان با اشاره به اجرای فرآیند تخلیه و انتقال کالا در محدوده بندری و گمرکی استان، تاکید کرد: با توجه به شرایط موجود، عملیات تخلیه و انتقال کالا در محدوده بندری و گمرکی استان انجام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.