امام جمعه تفرش منصوب شد

[ad_1]

طی حکمی از سوی شورای سیاسی امام جمعه، حجت الاسلام والمسلمین حسین اجرایی که پیش از این اقامه نماز جمعه شهرستان هرسین استان کرمانشاه را بر عهده داشت، به عنوان امام جمعه تفرش منصوب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز ارتباطات و رسانه ستاد اقامه نماز روز جمعه، پس از تصادف دلخراش در جاده داستیارد – تفرش که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان شد، اولین گزارش پلیس راهنمایی و رانندگی و مراجع ذیربط تایید می کند. انحراف امام جمعه تفرش فردی است که به دلایل نامعلومی علیرغم حضور و همراهی پدر نوجوان و بدون گواهینامه رانندگی، رانندگی را بر عهده داشت و در مواجهه با موانع کنترل خود را از دست داد و این اتفاق ناگوار رخ داد.

شورای سیاستگذاری حضرت امام روز جمعه با ابراز تاسف، تسلیت و همدردی با خانواده داغدار و شفای عاجل مجروحان این حادثه گفت: آقای حجت الاسلام والمسلمین آقای مردم و خدمتگزاران و مردم و انقلابی ها و ساده اندیشان و دارای خوش اخلاقی هستند و از این پس امام جمعه تفرش را بر عهده دارند.

شورای سیاست گذاری شورای امام جمعه ادامه داد: تعویض جمعه جدید امام زمان (عج) به دو دلیل انجام شد: در عین حال سهل انگاری منجر به حادثه، تخطی از ضوابط و تساوی افراد در هر سمت و سمتی در برابر قانون. مستلزم چه حواشی است که می تواند موجب تضییع حقوق طرفین شود باید اساس عدالت و انصاف محقق شود.
شورای سیاسی امام روز جمعه بهره برداری عده ای فرصت طلب برای سوار شدن بر چنین حادثه تلخی را که آینده این دو خانواده محترم را به این عمق و وسعت متاثر کرد، مایه تاسف مضاعف و مصداق غیراخلاقی دانستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.