قاتل خاموش، جان یک مرد ۴۰ ساله را در شرفخانه گرفت

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: در اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن، یک مرد ۴۰ ساله در بندر شرفخانه در شهرستان شبستر فوت کرده و همسر ۳۵ ساله وی نیز به بیمارستان انتقال یافت.

وحید شادی نیا در گفت‌وگو با ایسنا، تشریح این خبر، اظهار کرد: یک مورد مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در شهر شرفخانه شبستر به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شد و عوامل اورژانس به محض  دریافت این گزارش، به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: علی رغم تلاش‌ برای احیای قلبی ریوی هر دو فرد درگیر در این حادثه اما مرگ یک مرد حدود ۴۰ ساله توسط عوامل اورژانس تایید شد.

وی ادامه داد: همسر این مرد که زن ۳۵ ساله بود نیز با اقدامات به موقع اورژانس نجات یافته و با هوشیاری کامل به بیمارستان شبستر انتقال یافت.

شادی نیا گفت: علت بروز این حادثه، نشت گاز کربن مونوکسید از بخاری عنوان شده است که بر این اساس از هم استانی‌های عزیز خواهشمندیم نهایت دقت و ایمنی را در استفاده از وسایل گرمایشی منزل خود به خصوص در روزهایی که برودت هوای وجود دارد، به عمل آورند.

وی خاطرنشان کرد: در ۲۴ساعت گذشته، تعداد ۲۹ نفر در استان با اقدامات به موقع اورژانس از خطر مرگ در پی مسمومیت با مونوکسید کربن نجات یافته‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.