مهار کامل آتش در جنگل های سیاهکل و رودبار/ احتمال عمدی بودن وجود دارد

[ad_1]

ایسنا/گیلان مدیرکل منابع طبیعی گیلان، از مهار کامل حریق در رودبار به دنبال بارش باران خبر داد و گفت: حریق در منطقه اشکراب شهرستان در مهار نیروهای حفاظتی است.

میرحامد اختری در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به آغاز آتش سوزی در دو شب گذشته در دو شهرستان سیاهکل و رودبار، اظهار کرد: عملیات اطفا از شب گذشته در جنگل های رحمت آباد و نقله بر رودبار شروع شده و نیروهای یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در منطقه حضور دارند.

وی از مهار کامل حریق در رودبار به دنبال بارش باران خبر داد و افزود: در حال حاضر آتش کاملا خاموش شده است.

مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه حریق در منطقه اشکراب شهرستان در مهار نیروهای حفاظتی است، خاطرنشان کرد: به کمک نیروهای امدادی و بسیجی و مردمی حریق کاملا اطفا شده، اما به واسطه تداوم وزش باد گرم و احتمال شعله ور شدن دوباره عرصه ها، نیروها در منطقه حضور دارند.

اختری، کلیه آتش سوزی های ۷۲ ساعت گذشته را سطحی دانست و گفت: آسیب جدی به درختان بزرگ و اصلی جنگلی وارد نشده و فقط لاش برگ های موجود در کف جنگل سوخته است.

وی از برآورد مساحت حریق بعد از اطفای کامل خبر داد و اضافه کرد: از دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی و نظامی می خواهیم پیگیری مسئله باشند، زیرا محل وقوع این حریق ها قبلا هم تکرار شده و احتمال عمدی بودن آن وجود دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.