مدیران فارس براساس میزان سرمایه گذاری توبیخ و تشویق می‌شوند

[ad_1]

ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی ارزیابی و مقایسه می‌شود و مدیران بر این اساس تشویق و توبیخ خواهند شد.

دکتر محمد هادی ایمانیه در بازدید از مرکز خدمات سرمایه گذاری فارس بیان کرد: مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی باید با تمام توان پای کار جذب سرمایه‌گذاری بیایند تا تلاش‌ها به نتیجه برسد.

به نقل از استانداری فارس، ایمانیه افزود: باید نیازهای سرمایه گذاری استان در بخش‌های مختلف شناسایی و متناسب با شرایط حوزه‌های متفاوت استان به متقاضیان سرمایه‌گذاری ارائه شود.

استاندار فارس با اشاره به اینکه هدف نهایی از فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری خروج فقرا از وضعیت فقر است، ادامه داد: این استان زمینه‌های رشد بسیار زیادی دارد و افراد حق ندارند مسئولیت‌ها و مدیریت‌ها را بر عهده بگیرند ولی اجازه رشد جامعه را ندهند.

ایمانیه با تاکید بر اینکه به صورت هفتگی به پرونده‌های تقاضای سرمایه گذاری در استان رسیدگی خواهد کرد، افزود: در این جلسات همه مدیران مرتبط استان باید حاضر باشند تا با بررسی دقیق و کارشناسی به سرعت اقدامات لازم برای تسهیل سرمایه گذاری در استان انجام شود.

انتهای پیام

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

معرفی آنتیویروس امنیت کامل پادویش آنتی ویروس پادویش من

معرفی آنتیویروس امنیت تام پادویش – آنتی ویروس پادویش من خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.