ملاقات هفتگی مدیر کل اداره کار استان قم با شهروندان

[ad_1]

ایسنا/قم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم به همراه معاونین، در برنامه ملاقات مردمی در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم حضور یافته و به درخواست‌های مردمی پاسخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی، مدیرکل این اداره، به همراه معاونین ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هر هفته جلسه مردمی خود را مطابق با روال معمول روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 9صبح الی 12 در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  قم برگزار می کند .

مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هدف از این دیدارها را بررسی درخواست‌های شهروندان در زمینه‌های اشتغال، تعاون و غیره و رضایت خاطر شهروندان استان در این نشست‌ها بیان کرد.

گفتنی است برنامه ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم و مسئولین روزهای دوشنبه از ساعت 9 تا 12 صبح برگزار می گردد .

جهت رفاه شهروندان از روز دوشنبه مورخ 22 آذرماه 1400 مکان ملاقات مردمی از مدیریت شهرستان به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان واقع در جاده قدیم قم تهران روبروی پمپ بنزین تغییر پیدا می کند.

[ad_2]
خبرهای مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید مبل عنصري

نورپردازي لوستر خرید مبل عنصري از رويايي را به نورپردازي باليني مي آورد و جذابيت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.